USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанин Monatik заспівав на фестивалі в Росії

22 Липня 2016 16:23
Дмитро Монатик виступив на фестивалі VK Fest у Санкт-Петербурзі.

Масштабний фестиваль VK Fest тривав у Санкт-Петербурзі 16-17 липня.

Серед інших виконавців на сцені був і лучанин Дмитро Монатик.



Нагадаємо, у листопаді 2015 року Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Дмитро Монатик став «проривом року» на M1 Music Awards.

До слова, Дмитро Монатик ділиться у мережі instagram загальними враженнями останніх днів роботи.

Меня не было дома 10 дней, а ощущение, что год ... Не потому что скучно, а потому что черезвычайно насыщенные эмоциями дни. Столько событий, что те,которые в этот временной отрезок были первыми , с трудом получается вспомнить. #monateam посчастливилось дать концерты на 7-ми сценах, две из них в #Актау, ещё три это фестивали- #atlasweekend2016 ,#vkfest и #celebrityjulyfest, так же #Одесса (вечеринка Elle Ukraine ) и #Днепропетровск( свадьба Алины и Стаса). Море унисонов. Знакомство с любимыми #magicool ,перебывание в одной гримерке с гениальным #sunsey. Болтовня обо всем, да ни о чем , пересмотр любимых моментов #versusbattle вместе с @positiff .Накружиться вдоволь на сцене с талантливыми #времяистекло, @anatoliyanatolich и @yulattt на вечеринке у МС @nikolaytyshenko ! Намотать тысячи км., пройти "100" регистраций, не иметь возможность побриться, толком, и мыть голову да зубы чистить на улицах незнакомых . Получить массу предложений и хороших новостей, все это в компании любимой команды. Вот то небольшое воспоминание происходящего за эти 10 дней. Вот она, видимо, жизнь артиста о которой так мечтал. И знаете, оно стоит того. Ещё раз понимаешь , что слова и мысли имеют колоссальную силу. Мы начинаем осознавать , что именно такое #житькаждыймигсейчас #ярко. Тур #monatikзвучит ещё не начался, а ощущение, что и не заканчивался! Дай Бог , чтобы ощущение это не исчезло. Это же словно "прямое включение из мечты"...Но ура!!! Возвращаемся домой. На несколько дней ,но все же!) Ведь в последнее время так сложно насладится родными, любимым Киевом и работой на #monatikchilibisound вдоволь. Этим и займусь!!! Всем добра и любимой работы. Вот тогда же каждый день выходной. Тогда же весь мир #кружит. Мира нам!

Світлину опубліковано користувачем Monatik Dmitriy (@monatik_official)

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Зрадная перемога Показати IP 22 Липня 2016 16:25
Це жахливо
Лучанин Показати IP 22 Липня 2016 16:35
Монатік - ЧМ*!
брена Показати IP 22 Липня 2016 16:38
так нехай там і залишиться!! казлам*рде ур*дство ...
Саша Показати IP 22 Липня 2016 16:39
Лучанин? Розважає "вату" під час війни, аби заробити гроші - він не українець, а зрадник...гнати в шию з нашої землі таке опудало.
знайка до Саша Показати IP 22 Липня 2016 18:01
Діма молодчина!!!! Музика вічна і для всіх .Крім тих в кого вата в бошці і бекають.В слюні не втопіться....
jjj Показати IP 22 Липня 2016 16:45
коз*л
знайка до jjj Показати IP 22 Липня 2016 22:13
Мдаа...козли та баранина одні прям хор ....і всі судді ...
777 Показати IP 22 Липня 2016 17:16
В армію *******
Мда Показати IP 22 Липня 2016 17:50
Але ви й хворі....
111 до Мда Показати IP 22 Липня 2016 18:56
не те слово ...хворі
Motik Показати IP 22 Липня 2016 18:06
Как же я давно этот день ждал )))))))
стефко Показати IP 22 Липня 2016 19:23
Нехай, убоге, співає... ..
777 Показати IP 22 Липня 2016 19:44
Скоро и Петька для Путина споёт и станцует!
продюсер Показати IP 22 Липня 2016 19:47
чувак реально економіку піднімає, а не в войнушкі грає. полякі вже показали хто ми для них, хоч ви і самі знаємо на збиранні яблук, полуниці і .....
Умка Показати IP 22 Липня 2016 20:35
А "насладится родным и любимым" Луцьком вже й не поспішає?.. Але тут ще пам'ятають, як він починав із танців у "Сучаснику". Шкода, що люди забувають своє коріння у гонитві за ефемерною славою((
ніка Показати IP 22 Липня 2016 21:07
п*оститут-живе тут .................
Шмотік Показати IP 22 Липня 2016 22:18
жесть
рошен Показати IP 22 Липня 2016 22:23
Га@дон
Бандеровець Показати IP 22 Липня 2016 22:30
В армію с*отиняку!!!! Там він і заспіває урод!!!!
поляк до Бандеровець Показати IP 23 Липня 2016 14:11
чекаю тебе на полуниці!!!
Лучанка Показати IP 22 Липня 2016 23:24
Люди, це ж прекрасно!Навіщо Ви виливаєте стільки негативу на Дмитра, поводитесь як селюки, а не як майбутні європейці!Діма молодець, нехай його пісні люблять і хочуть слухати росіяни(памятайте, там також достатньо адекватних людей).А ми маємо цим пишатись, що хлопець шаленими темпами йде до успіху!Всім добра, будьте добрішими.
Українка до Лучанка Показати IP 23 Липня 2016 08:45
Тим, хто не в курсі, то у Росії дуже багато етнічних українців. Невже всі хочуть забути про це? Що у нас багатовікова спільна історія, спільне коріння? До поляків ми ближче? Ага! Нагадую, що Сейм Польщі чітко визначив своє відношення до наших нових героїв з ОУН_УПА .В когось ще залишились ілюзії?
Луцк 26 до Українка Показати IP 23 Липня 2016 12:43
Ти ТП і це все що я можу сказати! Твоя расея вбиває наших на донбасу курка ти розумова відстала! Твоє спільне коріння мого друга вбило, тварина ти, вот і п**дуй зі своїм монатіком на три - 4 сторони в кацапендрію!
луцьк 27 до Луцк 26 Показати IP 23 Липня 2016 14:09
чому ти туди не пішов, а друг. може вже і не писав дурниць?
Луцк 26 до Українка до луцьк 27 Показати IP 25 Липня 2016 20:03
так я з ним і служив! якщо ти не вкурсі, то будь ласка не роби висновків!!!
яяяя до Лучанка Показати IP 23 Липня 2016 10:25
мдааааа. бачу фанаток того чмирд*я тут повно
Fv Показати IP 23 Липня 2016 02:10
Розорити Волинь! Нехай у Луцьк не приізджає гавнюк. Грошенят захотілось то нехай там путінський убл*дкам співає, може ще поїде в Лугандоніію і Даунецк і цілитися буде у бік наших хлопців.
Vofka Показати IP 23 Липня 2016 10:26
От мудазвон тепер він додому точно довго не появиця, Чм* продажне.Помахали йому баксіками от воно і поїхало. Сраколиз х*ров. А ті хто там його вигороджує такі самі запроданці як він. Або сцик*хі малолітні в яких плакати монатіка над ліжком. ФУУУУУУУ
євро Показати IP 23 Липня 2016 15:32
укржаба в дії, на плантацію б.дло
Лучанка Показати IP 23 Липня 2016 15:36
О Боже!!! який жах ... !! соромно що він наш земляк... фу..яке він чм*!! вже скоро всі поїдуть путіна розвеселяти.. на що люди здібні заради грошей як це гидко ... от би на схід його хай би там потанцював .. гімнюк
А Показати IP 23 Липня 2016 16:35
А може почесним громадянином Луцька зробимо? Пропоную підтримати петицію на сайті місьради!
ВОВК до А Показати IP 23 Липня 2016 18:10
ВРУЧИТИ ОРДЕН ДРУЖБИ НАРОДІВ. ПОзвоним до Вапьцмана похлопочем . І на Єврозбачення його послати. .... А МОЖЕ НА Х-Й ЙОГО ПОСЛАТИ? га полішуки чи в Опері знову чмошніки будете його в д*пу цілувати.
Українка Показати IP 23 Липня 2016 19:01
Прочла коменти...95 % - ...навіть слів не можна підібрати... Люди, ви коли-небудь у школі вчились? Вас батько з мамою виховували? Я після таких коментів розумію поляків, котрі українців бидлом називають.