USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьк похмурий із промінчиками щастя

18 Жовтня 2014 19:00
Золота осінь уже перестала тішити лучан сонячним «бабиним літом». Натомість, над Луцьком важкою гардиною повисло сіре безлике небо. Однак, мешканців обласного центру цим не злякати. Повні оптимізму, з посмішками на вустах, прогулюються вони центром міста: хтось у власних справах, а хтось – просто тому, що вихідний, і з’явилось трішечки більше часу, ніж у робочі будні.

Так само гордо стоїть самотня Леся у центрі міста. Вряди-годи, до неї підходять молоді люди, матусі з діточками та сіро-руді голуби.


Вже зовсім незабаром із дерев впаде останнє жовте листя і жовтень віддасть свої повноваження похмурому листопаду.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ай ай Показати IP 19 Жовтня 2014 02:45
Романюк..така бідолашка..має однокімнатну, всього, квартиру в Києві і та кредит....А на які гроші біг-борди, газети, плакати, інша самореклама??? Цитую....я просто не зміг відмовитичя від того, що Порошенко запропонував мені бути в його команді...то може і він тобі рекламу оплачує?? з чим ти йдеш в парламент - з обіцянками допомогти??? то допомагай зараз.....на це бабло, що просране на біг-борди....купи щось потрібне для людей.....де ти раніше був?????? ГА?????????? а то, погляньте, і в лікарнях він. і на теремно-хліб...ай ай..через поле через гай ходить хлопчик-помагай...тільки ти не помагай..а підтирачка
Не завидуй багатому до Ай ай Показати IP 19 Жовтня 2014 12:26
Його колись прикончать, а ти житимеш і далі як чмо.
до ай ай Показати IP 19 Жовтня 2014 15:04
Про якого Романюка мова ? Чи ви вже так засліпнені своєю ненавистю до всіх,що не знаєте,що говорите.Треба було свою кандидатуру висунути-ми би зараз ваші квсточки перемивали...
ЗМІ Показати IP 19 Жовтня 2014 15:34
"Золота осінь уже перестала тішити лучан сонячним «бабиним літом». Натомість, над Луцьком важкою гардиною повисло сіре безлике небо." Дуже невдалі "гіперболи", або автор не знає того, про що пише. "Бабиного літа" нинішньої осені не було зовсім. І безлике небо не висить "важкою гардиною". Не треба дивитися в брудну баюру, а писати про небо. Є барви осені, є сонце і не треба себе завчасно занурювати в бочку з капустяним розсолом. Скептики довго не живуть.
Любі свині Показати IP 19 Жовтня 2014 15:55
До ЗМІ. Фішка не в тому. Автор одним пострілом зафігачив трьох зайців. По-перше - на чотирьох світлинах - надувні бальончики відомої кандидатки ( в даному сенсі - популізація ( читай-два окремих слова ) кандидата в нардепи. По - друге - всім довів, що потрапити на дах драмтеатру дуже просто. Там видно охорони нема і кожний діджей без проблем туди попаде ( ну якщо гепнеться з даху - його проблеми, у колег-фотографів класні фотки вийдуть ). По - третє - дивись останнє фото - ще й кобіту "зацепив". Він їй зараз, певно, розказує шо вона фотомодель і йому без проблем її фото хоть на сторінки "Нью-Йорк Таймс" розмістити. Але почав з ВН. Ну і так далі....
Misteria до Любі свині Показати IP 19 Жовтня 2014 17:17
я не він, я вона. Тому кобіти мене зовсім не цікавлять А в іншому - заздріть мовчки=))) З поваго, автор.
Любі свині до Misteria Показати IP 19 Жовтня 2014 17:54
Містерія, доцю, не лазь по дахам. Там небезпечно: пташки на голову какають, дядькі різні дурні збочені та наркомани лазять. Не лізь, Сонце. Током десь бахнути може, підсковзнеся ще , ніженьку зломиш. Тобі ж ще мамою бути. Фоткай краще на землі:)
ВВП Показати IP 19 Жовтня 2014 16:49
може читає Романюк, то прощу поладьте дорогу на старому базарі, та щойде до замку,автомобільна, там її небагато, але це просто неповага до людей та їх взуття