USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В центрі Луцька роблять патріотичні фото

28 Липня 2014 18:07
На волонтерських засадах фотографи роблять перехожим патріотичні фото в центрі Луцька. Так вони збирають кошти для адресної допомоги волинянам, які захищають Батьківщину в зоні АТО.

Фотосесію організували сьогодні, 28-го липня, на Театральному майдані.

«Разом з луцькими фотографами ми об’єдналися навколо спільної ідеї – допомогти українському війську, а конкретно - нашим землякам, які воюють на Сході. Так, ми робимо патріотичні фотографії, а кожен дає стільки грошей, скільки може», - розповідає автор ідеї Ірина Мельник.

З її слів, професійні фотосесії організовуватимуть щодня в центрі Луцька. Якщо ж буде дощ, то через соцмережі повідомлять завчасно, в яку кафешку перейдуть.

Фотографи співпрацюють з громадською організацією «Спілка власників зброї Волині», члени якої напряму контактують з волинськими військовими і знають, що їм зараз найнеобхідніше.

Як кажуть організатори, кошти будуть спрямовані адресно, тому відповідають за кожну копійчину. А за придбані товари для військових звітуватимуть: фото чеків опублікують в соцмережах.

Зауважимо, перша патріотична фотосесія відбулася вчора, тоді зібрали 1501 гривню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Інспектор Петренко Показати IP 28 Липня 2014 18:50
А яка гарантія, що грошій дісно дійдуть до адресата?
ЛУЧАНИН Показати IP 28 Липня 2014 19:22
НАВЕДІТЬ ЛАД НА МИТНИЦЯХ І ГРОШЕЙ ВИСТАЧИТЬ НА ВСЕ, А ТО НАВЧИЛИСЬ З ЛЮДЕЙ ДЕРТИ, ЯКІ І ТАК СКОРО ВІД ВІДЧАЮ ПОКИНУТЬ ТАКУ КРАЇНУ ЯКУ СТВОРИЛИ ПАТРІОТИ-КОРУПЦІОНЕРИ !!!!!!!!!!
Роман Показати IP 28 Липня 2014 20:00
Красива дівчина)) а на такому фоні - особливо!!
Анонім Показати IP 28 Липня 2014 20:01
коментар було видалено
Andrij до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 22:18
коментар було видалено
чечен до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 22:48
коментар було видалено
123 до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 23:36
коментар було видалено
222 до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 23:38
коментар було видалено
до аноніма Показати IP 28 Липня 2014 22:45
судячи з твого мислення. ти краще робив би собі в дупу.щоб не народжувалися тобі подібні.
Ну це взагалі Показати IP 28 Липня 2014 23:23
коментар було видалено
123 Показати IP 28 Липня 2014 23:41
Я знаю цих людей , гроші дойдуть до адресату ! Молодці !
Ольга Показати IP 29 Липня 2014 00:12
Кожен робить сіфй внесок як може. Фотогафи молодці!
123 Показати IP 29 Липня 2014 00:29
супер ідея молодці..прийду і сам....
Сонячна Показати IP 29 Липня 2014 08:50
до інспектора Петренка - людина підозрює іншу в тому, що могла б зробити сама.....це точно ДОБРА справа!!!! Допомагають люди..хто як може!!!!!
Туристка Показати IP 29 Липня 2014 10:09
Як би там не було далі з грошима, але ви отримали якісні фото, тож чого ображати фотографів за їхню ідею. Спробуйте замовити їх на фотосесію - не дешево, а тут за символічну ціну отримали якісну послугу. Респект! І дякую за фото, я вельми задоволена!!!
ян Показати IP 28 Січня 2015 19:32
Що хлопці депутати знову пропіарились.
Вячеслав Показати IP 20 Травня 2019 07:24
Пова херня...Пвтріотизм добре лише тоді...коли ти живешь нормальео...А коли в країні люди не знають як дожити др понеділка...це просто...бред сивой кобили