USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі міліціонери їдуть у зону АТО

1 Серпня 2014 10:34
Луцьким міліціонерам, які будуть нести патрульну службу у зоні антитерористичної операції, вручили формений одяг та аптечки. Зокрема, за кошти міського бюджету їм придбали 50 комплектів (берци, костюми х/б, футболки, кашкети, розвантажувальні жилети). Ще 30 аптечок та медикаменти придбали за спонсорські кошти, повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Виконувача обов’язків начальника Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області Ігоря Муковоза зобов’язали взяти на облік сім’ї міліціонерів, які перебуватимуть у відрядженні на Сході, і опікуватися ними.

Ігор Муковоз запевнив розповів, що у складі зведеного загону області у відрядження їдуть 20 кращих міліціонерів нашого міста, а тому щиро бажає скоро зустріти їх у доброму здоров’ї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
иван Показати IP 1 Серпня 2014 10:36
муковоз запевнив-що себе незабуде!
Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 10:38
Зупинить цю безглузду , "до останнього украiнця", вiйну!
лучани до Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 10:40
Попроси свого карлика Тутлєра.
достав до Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 11:12
Не безглузда, а ВИЗВОЛЬНА! Кацап уже відкусив палець (Крим) - відкусить і руку!
Лучанка! Показати IP 1 Серпня 2014 10:39
Схаменіться! Зупиніть війну.
лучани до Лучанка! Показати IP 1 Серпня 2014 10:41
Путлєру напиши листа
українець Показати IP 1 Серпня 2014 10:48
усі їдуть?
Анонім до українець Показати IP 1 Серпня 2014 10:52
Всi приiдуть?
Олександр Показати IP 1 Серпня 2014 10:58
Як зупинити? Ваші рецепти?
Анонім до Олександр Показати IP 1 Серпня 2014 10:59
Переговоры. С чего и надо было начинать.
лучани до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 11:01
Переговори з фашистами терористами не ведуть. Їх знищують.
Анонім до лучани Показати IP 1 Серпня 2014 11:04
Кто фашисты и террористы, с этим еще разобраться надо....
Анонім до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 11:07
Українці давно розібрались. Тому і давлять власовсьу та путлєровську нечисть на українській землі.
Андрей Воронов до лучани Показати IP 1 Серпня 2014 11:47
Нагадує піндоську позицію
А Показати IP 1 Серпня 2014 11:00
А міліціонерів, які своїми сраками в кабінетні крісла повростали, дармоїдів, що перекладають все життя папірці з місця на місце в управліннях, не хочете в зону АТО відправити, а тільки "нижчі чини", тих хто тут хоч щось робив?
Солдат до А Показати IP 1 Серпня 2014 11:20
Підтримую!!!
Анонім до А Показати IP 1 Серпня 2014 11:58
Сообщает корреспондент "День-ТВ" из Донецка: "В ДНР почти исчезла бытовая преступность, что доказывает - вся толпа продажных дармоедов-ментов просто была бесполезна. На территориях же, занятых нацгадами, уровень преступности увеличился в разы. В Донецке появилась полиция в модных новеньких машинах с мигалками. Говорят, что ждут партию модной красивой формы полицейских. Глава МВД подчеркнул, что полиция не принимает участие в боевых действиях, а занимается только охраной порядка. 500 бывших милиционеров уже записались (и сдали экзамен) в полицейские. Раньше в Донецке и области милиционеров было 13 тыс. Многие на фронте".
Андрій76 до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 13:37
Зайди в супермаркет МЕТРО возле донецкого аеропорта дебил посмотри какой там"порядок". Или попробуй провезти сквозь ДНРобандюковский блок-пост большую сумму налички, а потом будешь пересказывать здесь"БАЙКИ КИСЕЛЕВЩИНЫ и НЕДОРОССИИ...
лучани Показати IP 1 Серпня 2014 11:06
Доля ватніків з Криму.https://www.youtube.com/watch?v=lNRHK-cK5xI
Ната до лучани Показати IP 1 Серпня 2014 11:21
Модератор, це відео не викидайте. Воно корисне всім путлерівцям!
выідео класне до лучани Показати IP 1 Серпня 2014 11:29
Какой РЕФЕРЕНДУМ - такие и ДОКУМЕНТЫ. Клас!!!
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 11:48
Видео из Шахтерска с разорванными, растерзанными военными - это то, что надо насильно крутить перед теми ублюдками, что хотят продолжения войны. Перед всеми этими "политологами", "аналитиками", прочим говном. Жрешь в ресторане? На тебе, на плазму над твоим, сволочь, столиком. Отворачиваешься? Не нравятся куски украинских солдат? А ты смотри! С девочкой развлекаешься? А вот это посмотреть не хочешь? Да, и соска твоя пусть смотрит. Морщится? Каждый, кто ратует за войну, должен ратовать за нее из окопа. Или заткнуть мерзкий, черный рот.
Волинь Показати IP 2 Серпня 2014 13:09