USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Флешмоб для українських вояків від луцьких студентів

17 Квітня 2014 20:59
Спосіб висловити підтримку Збройним Силам України без грошей знайшли студенти Луцького національного технічного університету.

Флешмоб відбувся сьогодні, 17 квітня.

Студенти, які мешкають у гуртожитку, що на вулиці Даньшина, відчинивши вікна, спільно виконали гімн України о 20.00.

«Ця ідея виникла спонтанно, я побачив у соцмережі, що студенти одного з гуртожитків на Сході України проявили таку ініціативу, щоправда, вони «передали привіт Путіну», за що їх почала пресувати міліція. Ми вирішили підтримати у цю важку хвилину наші Збройні Сили, Внутрішні війська. Ми студенти, фінансово їх підтримати не зможемо, тому ми вирішили висловити моральну підтримку, надіслати їм наш меседж, передати, що ми у них віримо», - розповів студент ЛНТУ Ігор Чернецький.



З його слів, ідею підтримали усі студенти. Ініціатори флешмобу хвилювалися, що він може не вдатися, адже завтра вихідний і всі роз’їжджаються по домівках на Великодні свята. Однак усі, хто наразі лишається у гуртожитку, долучилися до акції. Із розумінням ініціативу зустріло і керівництво гуртожитку, домовившись зі студентами, що акція відбудеться без нецензурних слів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 21:06
если без грошей - так запросто, а самим акопы рыть мысли не возникали?
Vetal до Анонім Показати IP 18 Квітня 2014 01:49
прокуплений хлопче! Ти просто несеш нясинітнеці!
И Показати IP 17 Квітня 2014 21:11
И это будущее Украины?
відповід И Показати IP 17 Квітня 2014 21:40
чувак,а що тобі неподобається в данній статті?
тамара до відповід И Показати IP 17 Квітня 2014 22:20
Це був ДИКИЙ вчинок! Хто надоумив вас робити таке дійство в Страсний Четвер...
Всезнайко Показати IP 17 Квітня 2014 21:40
А де українські вояки, яких вони ніби то "підтримали"???
. Показати IP 17 Квітня 2014 22:33
Тамаро, вони співали не для того, щоб повеселитися.
тамара до . Показати IP 17 Квітня 2014 22:52
Вони кричали і вживали нецензурні слова.... Але ж Ви всерівно праві чи ...Праві.... Страшно, що чекає нас далі... Три останні дні напередодні Великодня люди вважали жалобливими, «бо Ісус Христос покутував за наші гріхи». Найбільш богомільні не тільки «носили жалобу» — голосно не розмовляли, не сміялися, не встрявали в суперечки — а й не вживали їжі, даючи напередодні сувору обітницю, «щоб Бог допоміг позбавитися гріхів та хвороб».
Нат до тамара Показати IP 3 Жовтня 2014 01:28
Тамаро Ви не праві
Студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:22
Нецензурні вигуки організатори зупинили, до Вашого відома. І якщо Ви така побожна, то хіба не знаєте, що Ісус сказав "Не судіть, і не судимі будете!"
тамара до Студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:34
)))) Я звичайна ...грішна людина) І Вас ніхто не судить... Останнім часом лише Ви наділені таким привілейним правом...
Нат до тамара Показати IP 3 Жовтня 2014 01:39
Вони зробили так , як відчули зробити . От пройшли вже місяці з того часу і ми ніхто не знаємо можливо хтось із тих студентів уже разом з українськими вояками бореться проти кацапського іга , а можливо і допомагає по іншому нашим хлопцям . Ніхто не знає , що і кого чекає завтра . Ви вже осудили і також нарахунок привілейного права . Щоб повчати потрібно самій бути вченою
тамара до Студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:37
Робіть як знаєте) Майбутнє за Вами! ;)
студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:36
Ви Тамаро самі написали..на рахунок не встрягати в суперечки....такщо спочатку дивіться під носом, а потім під лісом.
луцьк Показати IP 17 Квітня 2014 23:54
Студенти - це молодь, зі своїм баченням життя, гумором, приколами... Нехай роблять те, що хочуть. Потім залишаться тільки спогади.
титушко Показати IP 18 Квітня 2014 01:13
100% из них не служили и не собираются
Беларус Показати IP 18 Квітня 2014 08:31
Вы кроме того, что гимн исполнять и под флагом ходить что-то еще делать можете. Или как на границе взятки брать и на дорогах грабить всегда пожалуйста. а как на Восточный фронт, так это не наше дело?
Русский Показати IP 18 Квітня 2014 08:32
Мы Вас завоюем!!! Наши боевые кроты роют подкопы, боевые дельфины подкрадываются к вашим кораблям в Одессе, Российские воробьи тайно переносят НА Украину напалм, который они будут скидывать на майдан. Российские туристы в желудках перевозят через границу боезапасы для сепаратистов, Российские женщины специально приезжают НА Украину рожать диверсантов! А если честно, мы в России смотрим на этот цирк происходящий В Украине с юмором, все понимают, что население зомбируют, отвлекают от реальных проблем в стране, не дай бог что бы граждане Украины начали думать о реальных проблемах, инфляции, спаде производства, сокращение рабочих мест и т.д. Пусть бояться Российской агрессии и жмутся к новой власти в поисках спасения от агрессора, понятно, что это долго длится не сможет, жизнь берет свое, людям просто надоест ждать все не происходящего наступления Российской армии и они займутся насущными проблемами.
Гарно до Русский Показати IP 18 Квітня 2014 09:09
Тебе здати Коломойському, за 10 000, щоб перестав гавкати.
Русский до Гарно Показати IP 18 Квітня 2014 10:44
Приезжайте. Московская обл. п.Мирный, ул.Кибернетиков 48/3 кв 7. А как имя у Коломойского. Надо знать кого приглашаеш в гости.
Беларус до Русский Показати IP 18 Квітня 2014 10:58
Слушай ты Русский! Януковича в Украине конечно ненавидят и правильно! Мы этого труса и негодяя который довел страну до окончательной ручки тоже в Беларуси не поддерживаем. Но и Вас Россиян осуждаем. Где вы были все эти 20 лет со своей поддержкой? Посмотрите на экраны ТВ вы нас не иначе как партнеры и коллеги не называете, а где же эти слова - друзья, братья? И если серьезно, то в Беларуси не хотят к вам в объятия! За газ и нефть мы платим исправно, а если и меньше чуть чем все, то в обмен на военные базы и лояльность. А служить на куриллах или в чечне, так увольте. И запомните насильно мил не будешь. Плохо вы знаете Украину и Беларусь! И это очень печально.
Русский до Беларус Показати IP 18 Квітня 2014 13:05
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 18 Квітня 2014 08:46
ця американська звичка класти руку на серце, це так мило... наївні дурні. а ви знали що до Другої Світової використовували зовсім інший жест - викинута права рука, як у німцьких патріотів.
нат до Дід Панас Показати IP 3 Жовтня 2014 01:32
Шановний може для Вас і американська але ми сучасні в цьому бачимо інший смисл , відчути серцем
Kexfyby Показати IP 18 Квітня 2014 10:01
коментар було видалено
Ірина Показати IP 18 Квітня 2014 11:48
Все правильно студенти зробили,і нічого вони цим поганим не зробили.Молодці!
Ірина Показати IP 18 Квітня 2014 11:48
коментар було видалено
Шопопало Показати IP 18 Квітня 2014 15:28
Молодці!Патріотизм на рівні!