USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцького мера закликали заборонити продаж російських товарів

2 Березня 2015 10:57
До Луцького міського голови звернулись активісти ГО «БОЙКОТ» з пропозицію припинити реалізацію товарів та послуг російського походження на території міста.

Про це йдеться у зверненні голови ГО «БОЙКОТ» Михайла Бабенчука до мера міста Миколи Романюка.

Нагадаємо, у Рівному депутати міськради під час засідання сесії 26 лютого заборонили продавати товари російського виробництва.

Натомість луцькі обранці громади були менш радикальними в цьому питанні. У той же день під час 71-ї сесії Луцької міськради депутати прийняли рішення зобов’язати підприємців маркувати товари російського походження.

Отож, громадські активісти Луцька звернулися до міського голови з проханням заборонити торгівлю товарами російського виробництва в час, коли держава веде неоголошену війну з російським агресором.



Активісти пропонують міській владі відреагувати на цю заяву відповідним чином:



До слова, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, нещодавно ГО «Бойкот» та ГО «Спілка власників зброї Волині» бойкотували показ російських фільмів у кінотеатрі «Прем'єр Сіті».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
опа Показати IP 2 Березня 2015 11:00
Банки російські не плануєте закривати? Ще забули лист президенту написати і олігархам про закриття бізнесу в росії))) КЛОУНИ!!!
лучани Показати IP 2 Березня 2015 11:02
ЛПЗ продовжує виготовляти підшипники ,які використовують у воєнних газ,зілах,уралах та камазах.
Штірліц до лучани Показати IP 2 Березня 2015 11:31
Всі питання щодо цього до SKF Україна ( кляті шведи!!! Путін.... ко-ко-ко!)
інга Показати IP 2 Березня 2015 11:10
газ російський і бензин давайте бойкотувати!!! Всі готові перейти на дрова і пересісти на велосипед???? Я думаю - це більш відчутно вдарить по Росіі, ніж заборона продажу їхнього шампуню чи засобу для миття унітазу?? А ще краще запропонуйте наші УКРАїнські аналоги - є в нас рівноцінні і якісні????? Чому ми повинні купувати те що нам диктують?
Штірліц до інга Показати IP 2 Березня 2015 11:34
Всі масово побігли купляти "болгарки" й різати газові труби)))))
Анонім до Штірліц Показати IP 2 Березня 2015 13:03
у сусіда для того щоб здати на металобрухт.
Холмс до Штірліц Показати IP 2 Березня 2015 13:17
Болгарки теж в основному російського виробництва. Українських природно немає.
Анонім Показати IP 2 Березня 2015 11:11
Місцева влада не має ні повноважень, ні засобів впливу для цього.
патріот до Анонім Показати IP 2 Березня 2015 11:17
а рівненська значить має?
Штірліц до патріот Показати IP 2 Березня 2015 11:28
Рівненчани - унікальні=) Сірі, лісові)
Андрій Показати IP 2 Березня 2015 11:25
то нах така влада?
Штірліц до Андрій Показати IP 2 Березня 2015 11:28
Гайда на Майдан?? Знімемо її??
Людина Показати IP 2 Березня 2015 11:32
Не з того починаєте. Спочатку треба написати листа нашому президенту, щоб закрив фабрику " рошен" в Росії .А потім диктувати людям, що купляти.
рес Показати IP 2 Березня 2015 11:48
І світло не купуйте.один із співвласників Приватного акціонерного Товариства Волиньобленерго є росіянин.як так просрали.бойкот підіть спитайтеся у влади.слабо?
22 Показати IP 2 Березня 2015 11:50
Бабенчук не подражай Рівненським клоунам.....вони прийняли рішення відмовитись від російського газу....а механізму не мають...питання..для чого тоді голосували.....а по друге, чому ГО «БОЙКОТ»..говорить за всю громаду області.....ви підіть по березі стиру позбирайте бумажки..це буде користь від вас.......
Підтримую 22 Показати IP 2 Березня 2015 12:07
Місто заср*не в смітті, а особливо біля Стиря і в парку а також по Глушець , а ці клоуни піаряться на російських товарах і Петро рошен отримує з Росіі над прибутки і люди самі знають що ім купувати ,хлопці просто заткніться вже й так наробили біди .
Йо Показати IP 2 Березня 2015 12:09
Не закликати, а змусити! Механізми є: маркування, робота з оптовиками, агітація коштом міської влади щодо відмови від російських товарів. Щодо газу? То треба в Україні зробити так, як зробила Литва. А загалом про шанувальників російського газу можу сказати - у вас товариші працює не економічний розрахунок, а довічний комплекс меншовартості. І ще - не ототожнюйте слова газ і Росією. Уявіть, що газ може бути і не російським.
Моль Показати IP 2 Березня 2015 12:28
Долар опустіть до 15грн. тоді людям забивайте баки. А то піариться хто на чому вздумає. Я САМ БУДУ ВИБИРАТИ ЧИ КУПУВАТИ ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЗА 100 грн., те що коштувало 20, чи російське за 35 чи українське *імно за 40. Ринок має диктувати умови, а не розпорядження та рішення.
бе моль до Моль Показати IP 2 Березня 2015 12:35
чого тебе батько на штани не спустив??? ватнік!!!
Я Показати IP 2 Березня 2015 12:51
Завтра їду в Росію на заробітки. Україна мені нічого не дала. Машина куплена за в Росії зароблені гроші, хату почав будувати і добудую теж за ті ж гроші. Проти росіян я особисто нічого не маю.
лучани до Я Показати IP 2 Березня 2015 12:57
Тільки останній жлоб може їхати в країну,яка вбиває українців.
Анонім до лучани Показати IP 2 Березня 2015 13:06
Следовательно, тебе необходимо бежать со своей страны.
Макс до лучани Показати IP 2 Березня 2015 13:09
коментар було видалено
Анонім до Я Показати IP 2 Березня 2015 16:21
Молодець.Людина має право мати свою думку і право її вільно висловлювати.
СЕРГІЙ Показати IP 2 Березня 2015 13:11
1 БЕРЕЗНЯ 2015 РОКУ У М ЛУЦЬКУ ТЕАТРАЛЬНИЙ МАЙДАН ПРОШОВ ФЛЕШМОБ НА ПІДТРИМКУ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ГЕРОЯ УКРАЇНИ САВЧЕНКО НАДІЇ ВІКТОРІВНИ ЯКА ГОЛОДУЄ 80 ДЕНЬ ЗА ВОЛЮ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ І ПРОТИ КРИМІНАЛЬНОГ О РЕЖИМУ ПУТІНА.
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 2 Березня 2015 13:14
Якщо розуму немає, то.
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 2 Березня 2015 13:15
Типу їй полегшало від тих збіговиськ, що тепер модно назвали.
Макс до СЕРГІЙ Показати IP 2 Березня 2015 13:15
Ты дурак? Как можно не есть 80 дней, или в школе анатомию ты прогуливал? В этот сивый бред уже никто не верит
Максу до Макс Показати IP 2 Березня 2015 14:01
Дурак-это ты!!!Как можно писать такие слова про женщину,которая своим примером показывает ВСЕМ,что надо бороться в любой,даже безвыходной ситуации (хотя если ты -х..ло российское - то все понятно).А анатомия- наука интересная.
Дончанин до Максу Показати IP 2 Березня 2015 16:01
коментар було видалено
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 2 Березня 2015 16:23
А вже половина України голодує і нічого.
evro до СЕРГІЙ Показати IP 2 Березня 2015 21:47
коментар було видалено
Антон Показати IP 2 Березня 2015 13:37
Байкот не допоможе, адже внас роками будувались схеми постачання товарів з РВ по нашим торгівельним мережам і багато Українців працює і має роботу. Пропоную простіший і кращий вихід, поставити додаткову націнку на російські товари з позначкою ця націнка піде на ремонт та купівлю зрої Українським солдатам і все.
Анонім до Антон Показати IP 2 Березня 2015 13:47
Колись були закрома родіни. А тепер все на армію, а толку ніякого. Кожен день збирають, вже й новий благодійний фонд відкрили.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Березня 2015 16:03
коментар було видалено
Цинікам та анонімам Показати IP 2 Березня 2015 14:04
Справа не в російських товарах, навіть у вигляді газу, який насправді, з легкої руки журналісти обізвали російським. Справа у почутті власної гідності. Не може нормальна людина їхати на заробітки в країну, яка вбиває твоїх співвітчизників, не може купувати її товари. І нічим не можна виправдати товарну лояльність до держави-злочинця. Це може зробити лише убога, розгублена людина. Ви демонструєте не свободу думки, а її відсутність та надмірність тваринних інстинктів.
Я до Цинікам та анонімам Показати IP 2 Березня 2015 16:16
Проти росіян я особисто нічого не маю. Хай Україна мені більше платить. Я в Росії заробляю за два дні те, що мій сусід тут за місяць.
Анонім до Цинікам та анонімам Показати IP 2 Березня 2015 18:27
"Справа у почутті власної гідності", яка ну сумісна зі скачками, а тим паче під гаслами "Хто не скаче - той москаль!" Іншими словами - Перед тим як когось засуджувати, глянь на себе в дзеркало.
Джулія до Цинікам та анонімам Показати IP 2 Березня 2015 20:22
Ваша 100% правда.
адекват Показати IP 2 Березня 2015 14:33
я з Луцька в шоці ( дибіли - каноновичі ходять вату розносять, всім пофіг. москалі заробляють на нас,всім пофіг,ну зрозуміло б було,якби це десь в данєцкє,а то край зародження УПА і такі мудаки
Штірліц до адекват Показати IP 2 Березня 2015 16:17
Вата - у Вас в голові.
Анонім до Штірліц Показати IP 2 Березня 2015 16:24
коментар було видалено
ЛисЛис Показати IP 3 Березня 2015 20:11
не верю, что в Украине нельзя найти альтернативу московским заработкам, кто ищет, тот всегда найдет. а по поводу бойкота российских товаров - скорее всего наш горсовет не имеет рычагов в этом деле, экономика страны - это лишь экономика нескольких крупных компаний, там контракты на поставки почти вековые, никто их не откатает назад. наш народ просто может помочь самым простым игнором - если товар не берут, значит его сюда и не поставляют.
Анонім Показати IP 4 Березня 2015 09:25
Не може міська рада забороняти пілприємствам здійснювати діяльність, не заборонену законом. Хіба у нас продаж російських товарів заборонено законом? Ні! Ці різні Гром.об'єднання повилазили звідкість і роблять бурю в тазику. Хай цей директор ГО йде на шахту Нововолинську працювати задарма, добувати вугілля, кожного дня ризикуючи своїм життям - оце буде суттєвий вклад в економіку країни, а забороняти, говорити дурниці, розсіювати ненависть і дурість - це справа нехитра і нічого вона не принесе. Треба свою енергію направити на подолання проблем свого міста, на якісь позитивні речі.