USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцьком вночі бігав чоловік, який «світився»

26 Жовтня 2016 09:39
У Луцьку пізно ввечері помітили чоловіка, обвішеного світлодіодними лампами.

Близько 23-ої години у вівторок, 25 жовтня, у Луцьку гуляв чоловік, який світився, - інформує "Волинь24".

Рухався він з проспекту Соборності в бік проспекту Перемоги по мосту. Як повідомив власкор, на чоловікові був мотоциклетний шолом, а також захисний одяг, обвішений світлодіодними лампами. В руках у нього було по "лазеру", якими "мотоцикліст-привид" махав у відповідь на вітання перехожих.

Відео, надане очевидцями, для Інформаційного агентства Волинські Новини
Відео Волинь24
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Я знаю Показати IP 26 Жовтня 2016 09:41
А, я його бачила, коли він виходив з психлікарні і йшов в сторону Там Таму.
знайка до Я знаю Показати IP 26 Жовтня 2016 09:51
Ви також з психлікарні виходили чи тільки заходили?????
Випадковий перехожий Показати IP 26 Жовтня 2016 10:01
Що б там не писали... псих і тд., а зате позитивно. Можливо під враженням якогось фільму, вирішив повеселити народ.
Анонім до Випадковий перехожий Показати IP 26 Жовтня 2016 10:26
скоро всім так треба буде ходити понад дорогою, щоб залита пянота не наїхала!
GL-SHOW до Випадковий перехожий Показати IP 28 Жовтня 2016 02:27
Все дуже просто ніяких фільмів чи тому подібних причин. В потрібний час зустрілись двоє людей з бажанням робити таке чого не роблять всі інші. Ми працюємо вже 8 місяців і у нас 6 костюмів гастролюємо Україною. Ми робимо те що любимо і стараємось робити це професійно і фанатично багато кому подобається а тих кому не подобається ми нічим не ображаємо умисно. Так що не судіть надто строго)!
Тю Показати IP 26 Жовтня 2016 10:13
Це вже не перший раз він гуляє, красава) смішно. Цигани бояться
GL-SHOW до Тю Показати IP 28 Жовтня 2016 02:15
Дякую за пораду наступну модифікацію зроблю з антициганським радаром)))
ВВ Показати IP 26 Жовтня 2016 10:21
Чому псих? Рішив повеселитись і людям настрій підняти. Якщо він не стандатний - зразу псих? Ще спаліть на кострі, бо він не такий як всі....
Ололо Показати IP 26 Жовтня 2016 10:34
В Опері надивився лайт-шоу, вирішив теж похизуватися)
GL-SHOW до Ололо Показати IP 28 Жовтня 2016 02:14
В опері виступали ми як раз і наш робот був в ночі! Планове тестування!
Олег Показати IP 26 Жовтня 2016 10:38
Прикольно!
Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2016 10:41
Як мені вас жаль, невже не можна бачити щось хороше і позитивне, вам би відразу обіср*ти.
GL-SHOW до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2016 02:17
Якби ви знали скільки часу і грошей пішло щоб це зроби))) Так що дякую за хороший відгук в нашій роботі це дуже важливо.
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2016 10:41
я теж бачила, це було шикарно
GL-SHOW до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2016 02:18
Гуляйте частіше в хорошу погоду в найгарнішому місті країни і будете бачити нас частіше)))
zarina Показати IP 26 Жовтня 2016 11:49
я проснулась только..... спасибо за такое прекрасное настроение, позитив на целый день.... НАСМЕЯЛИСЬ С РЕБЕНКОМ ДО УПАДА
123 Показати IP 26 Жовтня 2016 12:06
Просто програв в карти...
GL-SHOW до 123 Показати IP 28 Жовтня 2016 02:19
Ахаха)) ні нажаль чи на щастя))
Лололо Показати IP 26 Жовтня 2016 19:48
Шикарниииий !!!!)
Ірина Показати IP 26 Жовтня 2016 20:37
Вау! Чудово!!!
Катя Показати IP 27 Жовтня 2016 10:35
А я його на Грушевського бачила о 23.30 коли їхала маршруткою з ж/д вокзалу. Оригінально!) І позитивно!)
GL-SHOW Показати IP 28 Жовтня 2016 02:22
Всім кому подобається наша робота можете відвідати нашу групу в вк https://vk.com/glshow слідкувати за обновленнями скоро будуть випробування нових костюмів і аксесуарів. Всім хорошого настрою.
Ігор Показати IP 28 Жовтня 2016 08:26
Молодці. Прикольно
Nika Adin Показати IP 3 Листопада 2016 22:52
Як завжди, не встигло у місті з'явитися щось нове та цікаве, як море "доброзичливих" мешканців готові сказати своє ФЕ. Люди, заздрість - це погане почуття. Хлопець, який зробив ці костюми вклав у них багато зусиль, часу та коштів. Майте хоча б краплю поваги до тих, хто робить наше життя яскравішим та позитивним.