USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Луцький міський голова – у лікарні

2 Лютого 2017 16:14
Луцький міський голова Микола Романюк перебуває у лікарні. Стан його здоров'я важкий.

Увечері 1 лютого з'явилась інформація, що він перебуває в реанімаційному відділенні Луцької міської клінічної лікарні без свідомості.

Як пише ВолиньPost, зі слів рідних мера, його госпіталізували 31 січня.

Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини бажає міському голові Луцька якнайшвидшого одужання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2017 16:17
Боже допоможи йому! Молюся щоб стало краще. Адже дууже чудова людина. Здоров"я Вам міцного Миколо Ярославовичу!
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2017 16:21
Ну що ж,на все воля Божа.Варто всім помолитись за Миколу Ярославовича і нехай допоможе йому Бог і наша молитва.Спаси всіх нас і сохрани і помилуй Госпроде!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 16:23
Нехай одужує
галина Показати IP 2 Лютого 2017 16:31
спаси і сохрани і почуй Господи наші щирі молитви
ось так Показати IP 2 Лютого 2017 16:40
Надіюсь з ним все буде добре, бо інакше Луцьку кранти
Ольга Показати IP 2 Лютого 2017 16:42
Хай береже його БОГ! Молюся за нього та звертаюсь до усіх небайдужих - підтримати молитви за нього хоча б думкою...
Мешканець Показати IP 2 Лютого 2017 16:42
Ось таке воно ЖИТТЯ-швидкоплинне,непередбачуване і трагічне.Тож давайте будемо добріші один до одного за життя."Есть только миг между прошлым и будущим-именно он называется жизнь".Любіть один одного.
123 Показати IP 2 Лютого 2017 17:09
Здоровья, Николай Ярославович!
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2017 17:29
Видужуйте, Миколо Ярославовичу!
Бажаю Показати IP 2 Лютого 2017 17:32
Якнайшвидшого одужання нашому меру!
ЯЯЯ Показати IP 2 Лютого 2017 17:47
Одужуйте. Нехай Боженька Вас охороняє, Миколо Ярославович. Ви дуже пожиттю добропорядний на від міну від інших тих хто з малого щось досягнув і ніколи не відвертаєтесь від людей. Молимо Бога щоб тільки все добре у вас і у вашої сім"ї. В Біблії пише -відвідай хворого, помолись за хворого .
Луцьк Показати IP 2 Лютого 2017 17:51
У нас найкращий мер по усій Україні не пихатий а людяний впершу чергу з людьми вміє спілкуватись. Так що давайте підтримаємо його !!!!!!!!!!Ми з Вами! ТРИМАЙТЕСЬ !!!!!!!!
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2017 18:35
Спаси Господи і допоможи йому видужати.Порядна,людяна людина наш мер.Скільки помиїв і бруду на нього лили останнім часом та Бог їм суддя.Тримайтеся Миколо Ярославовичу,ми молимося за Вас.
Нато до Лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 12:17
В якому місці Романюк порядна людина? Бажаєте здоров"я - бажайте, але хоч не брешіть.
Дідо Показати IP 2 Лютого 2017 19:11
А мені пофіг як і йому на більшість жителів міста. І нічого доброго для міста не зробив крім деребану.
Лучанка. до Дідо Показати IP 2 Лютого 2017 21:13
Нажаль таких, недолугих,бездушних як ти,вистачає...Але не забувай,що все вертається бумерангом.І прийде час твої знайомі та діти так скажуть про тебе.Бо інакше і бути не може,такі як ти на інше не заслуговують...
Нато до Лучанка. Показати IP 3 Лютого 2017 12:13
От і до Романюка вертається, по вашій логіці! Не все так просто в цьому світі...Мені також пофіг. Зате не пофіг на дороги, освітлення, благоустрій міста. Я це бачу кожен день, а от Романюка жодного разу не бачила - от і всерівно. У нього є діти, хай вони за нього переживають.
Шевчук Анна Григорів Показати IP 2 Лютого 2017 19:29
Прошу Вас всіх від кого залежить одужання міського голови Миколи Ярославовича Романюка . Зробіть все можливе і не можливе . Ми молимось за нього . .... Чекаємо його ...
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2017 19:32
Бажаю одужання. Нехай передасть свої повноваження комусь компетентному і спокійно лікується, не будучи вже мером.
Я Показати IP 2 Лютого 2017 19:39
У нас за людину погано не говорять,коли вмер або дуже хворий, такий вже наш недолугий народ, хоча хто злий і обгаджує людей, то взагалі непотріб, генетичне сміття, а я прошу Бога, щоб послав зцілення Миколі Ярославовичу, бо то добропорядна людина і істинний християнин, який любить людей і дбає про них, молімося за нашого господаря міста, сили йому і віри, все буде добре, а вороги нехай не радуються, бо ще не знають, що їх чекає.
до дідо Показати IP 2 Лютого 2017 19:41
Коли ти вже заткнешся, щоб тобі язик твій поганий відсох!
Ольга Показати IP 2 Лютого 2017 19:54
Дідо, Дідо! Звідки в тебе стільки зла?
Ольга до Ольга Показати IP 2 Лютого 2017 20:19
Не зла, а справедливості і чесності. Як людину його шкода, бо всі ми під Богом ходимо. Але на жаль не всі про це пам'ятають, коли з'являються гроші і посада. Останніми роками щаблі неправди і наживи переважили чесність і порядність нашого мера, особливо, що стосується бізнесу
Віктор ІІ Показати IP 2 Лютого 2017 20:08
Давайте бачити не посаду, а ЛЮДИНУ.... Тож, відкиньмо усю жовч, а побажаємо якнайшвидшого виздоровлення.
Джек Показати IP 2 Лютого 2017 20:08
Цікаво хто з наших голів більше зробив ніж він?
Зайчик до Джек Показати IP 2 Лютого 2017 20:43
Наробив як кіт на глині.От не люблю такі коментарі.
111 Показати IP 2 Лютого 2017 21:10
Здоров"я йому. Хороша людина..всі кажуть так.
ще не зовсім свідоми Показати IP 2 Лютого 2017 21:33
Дідо, ти зі своєми недолугими коментами на сайті давно зайняв перше місце в номінаціїї найкращого клоуна.
Ксю Показати IP 2 Лютого 2017 21:40
Люди схаменіться!!! В людини серйозні проблеми зі здоров'ям, а від вас йде один негатив. Невже не можна просто написати: ОДУЖУЙТЕ!!!!!! Микола Ярославович ви чудова людина і мудрий керівник! Всі мешканці нашого міста очікуть на ваше повернення на роботу, ви потрібні нам!!!
Олександр О. Показати IP 2 Лютого 2017 21:58
Пану Меру здоров'я! А родині і всім нам терпіння! Микола Ярославович справжній господар!!! Нехай все буде добре!
Ахванасій Показати IP 2 Лютого 2017 22:10
Таке враження, що потрапив на зборище сєкти.
Джек до Ахванасій Показати IP 2 Лютого 2017 23:49
Ти конч***й ....,те шо люди вірять в Бога і бажають добра людині-сєкта?А ти хто,КОМУНІСТ?
Бабуля Показати IP 2 Лютого 2017 22:50
Швидкого одужання, здоров*я, сил та життєвої наснаги щоб побороти недугу.... Ми з вами, виздоровлюйте!!!
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2017 22:53
А що з ним сталося?
ДО АХВАНАСІЯ Показати IP 2 Лютого 2017 23:04
ВЧИ БУКВАРЯ ЗАМІСТЬ БРИЗГАТИ ЯДОМ
Роллінштейн Показати IP 3 Лютого 2017 00:05
"Боже, поможи йому", "спаси й сохрани", "на все воля божа" - православнуті лицеміри, ненавиджу вас. Краще провідайте його, допоможіть морально, підтримайте хоч якось, щоб він це бачив. Й не пишіть всяку лицемірну хрінь тут в чатику, наче вам дійсно жаль його.
До Ахванасія Показати IP 3 Лютого 2017 07:22
Не дай Бог тебе вжарить таке, г**но їсти будеш аби жити.
Наташа Показати IP 3 Лютого 2017 10:55
Не реагуйте на непотріб, не відповідайте таким. Микола Ярославович, ви найкращий. Не хочу думати навіть про погане.