USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вперше в Україні луцький забудовник подарував квартири родинам загиблих воїнів

23 Квітня 2016 16:45
Два сертифікати на квартири у новобудові отримали родини загиблих лучан Романа Лучука та Олега Вишневського від ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат». Уже незабаром ці родини зможуть вселитися у новенькі квартири, адже помешкання – у новозбудованій багатоповерхівці.

Сьогодні, 23 квітня, на місці будівництва нового житлового комплексу на розі вулиць Конякіна-Гордіюк, яке здійснює ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат», заклали капсулу і вручили сертифікати.

Так, свого часу між ЛДБК та громадськими організаціями учасників Антитерористичної операції, родин загиблих учасників АТО та обласної громадської організації Спілки ветеранів Афганістану був підписаний Меморандум про виділення 10 квартир ветеранам антитерористичної операції, сім’ям загиблих воїнів-лучан та воїнам-афганцям.
Власне, ця ініціатива – прецедент у комерційному будівництві і поки що єдиний приклад такої соціальної відповідальності бізнесу перед своєю країною. Адже досі родинам загиблих воїнів купували квартири або за бюджетні кошти, або за гроші благодійників.

Ключі від перших двох квартир вручили матері загиблого Романа Лучука Тамарі Решетар та батькові Олега Вишневського - Анатолієві. Чоловік не зміг прийти, бо має проблеми зі здоров’ям, тож уповноважили отримати ключі брата та сина полеглого воїна.
Саме ці родини, переконують у спілці родин загиблих учасників АТО «Надія», найбільше потребують покращення житлових умов. Це вирішили члени організації на загальних зборах. Приміром, мама загиблого 20-річного Романа, Тамара Решетар, досі мешкає у маленькій кімнаті в гуртожитку.

Помешкання, які отримали лучани, розташовані у 55-ому мікрорайоні в новобудові на вулиці Дмитра Іващенка. Сьогодні ці оселі й освятив владика Михаїл.
Наступні 8 квартир будуть виділені по мірі будівництва багатоповерхівок у новому житловому кварталі на Конякіна-Гордіюк. Хто отримає ключі – вирішать громадські організації, які підписалися під Меморандумом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
волинянка Показати IP 23 Квітня 2016 17:01
Хорошу справу робите! Дай вам, Боже, здоровя!
Сергій Показати IP 23 Квітня 2016 18:33
Вайман молодчина
калькулятор Показати IP 23 Квітня 2016 18:46
ці квартири часом не врахують у пайову участь у розбудову інфраструктури міста?? зменьшивши відповідно?
ні до калькулятор Показати IP 23 Квітня 2016 21:17
пайова участь ще 5,5 мільйона
Ангст Показати IP 23 Квітня 2016 19:47
Респект)
тоха Показати IP 23 Квітня 2016 20:44
молодці сказали зробили
Федір Показати IP 23 Квітня 2016 21:21
Реклама Ваймана!!! Піар! Наприклад Чорнуха (яким би він корисним не був) квартиру віддав сім'ї працівника, який загинув в АТО. І ніде не рекламував!
Воін Показати IP 23 Квітня 2016 21:39
Ти ду*ак??? Людина добру справу робить, а ти гав**єш!!!!
Атошнік Показати IP 23 Квітня 2016 22:11
За Ваймана давно чув. І то лиш він пропонував 1% квартир від збудованих давати атошнікам. Він дає,а всі кладуть... Я особисто обходив обходив не мало забудовників. Лише один запропонував знижку 40 000грн. І ще один 1200 на кожен м кв. При ціні 13000. Інші послали по далі...тобто в міськраду. Ділянку не дають під забудову і квартир немає. ... Я вже пропонував 200 000 грн дати(виплата за інвалідність) А половину щоб забудовник допоміг. Так от шановні, навіть такі варіанти наших забудовників не влаштовують...
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2016 22:31
будують чотири девятиповерхівки а "обіцяють" дади всього 10 квартир, могли б і більше хлопцям подарувати, а то тільки один піар в голові, Романюк наприклад вже третій будинок будує, то ж і він міг би щось побудувати ..... а то все нема грошей,..... подивився зі сторони це все дійство то воно виглядає як показуха: керівникі на крутих авто, пару людей і куча військових, а точніше тих хто на даний час охраняє будівництво і все. Я розумію якщо будується для людей і обіцяють людям то запросіть тих самих людей і скажіть їм в очі що ви тоді то ортимаєте квартири а то прийде час і я не здивуюсь що квартири, як звичайно, підуть наліво, гроші в кармани керівництву міста а люди залишаться при своїх інтересах.......
Аноним Показати IP 23 Квітня 2016 23:37
Нарешті сім'я Вишневського отримала хоч щось. Ще б Тричук з дівчатками не забули та Федчишин Гунчик, ти чого на фото. Не піарся. Ти нічого не вартий
Ревізо Показати IP 24 Квітня 2016 09:57
Гунчик Романюк Вайман і хто ставив підписи і лобіювала шукаю прощення і виправдання перед мешканцями і майбутніми поколіннями лучан. За. Знищені зеле н насадження футбол поле
рэвизо дятлу до Ревізо Показати IP 24 Квітня 2016 11:26
коментар було видалено
Воїн до Ревізо Показати IP 24 Квітня 2016 16:44
Стадіон весь в собачих припадає, та занедбаний!!! Зелені насадження - притон для наркоманів!!! По всій території використаних шприців більше ніж в ординаторській лікарні!!! Для чого ці безглузді коментарі???!!!
1111 Показати IP 24 Квітня 2016 10:51
Якби не було Ваймону щира подяка за добре діло для Людей хоть хтось добре зробив.
Лучанин Показати IP 24 Квітня 2016 11:54
В нас завжди на фото зразу на передовій "прихлебателі" та "піарщики" за чужий рахунок .
Микола Показати IP 24 Квітня 2016 12:45
А новенькі новобдови на Володимирській кому будуть? Вони в рази дешевші!
мама Показати IP 24 Квітня 2016 13:09
Такі вчинки повинні бути нормаю а не винятком.
волиннянин Показати IP 24 Квітня 2016 13:47
Не піар а сміх тай годі так опускатись меру і губернатору не гоже
історик Показати IP 24 Квітня 2016 14:00
До АТОшніків і кому потрібна квартира - беріть але не 10 шт а 80-100 шт квартир це справедлива вартість землі якби її продали на аукціоні Докажіть що вмієте свого добиватись підключиться всі організації і всіх чиновників-це святе діло для вас надати житло коли воно є адже від такої забудови Забудовник отримає більше 10 млн доларів прибутку
Патріот Показати IP 24 Квітня 2016 15:19
В кого гроші є той і поселиться, а ось як би було незадоволене населення то може б перепало пару квартир атошнікам..
патриоту до Патріот Показати IP 24 Квітня 2016 15:33
идиот что ты мелешь
Патріот до патриоту Показати IP 25 Квітня 2016 10:16
Сам ид*от.Думать головой надо.Тебе скольеюко квартир уже дали?
ната Показати IP 24 Квітня 2016 19:17
повага до забудовника.
Лучанин Показати IP 24 Квітня 2016 22:09
Йому люди там не давали будуватись, і лише при цій умові дозволили. Так би ,він нічого не виділив би!!! хто знає ту контору, той розуміє про що я!!!
Микола Показати IP 24 Квітня 2016 22:12
Яким боком на даній церемонії в уніформі " псевдогромадський діяч " Рупчев та його друг Гегер! Це спроба очолити організацію АТО чи дирибан з Вайном! Знову надурять АТОшників! А в цих діячах того не забрати! Шановні АТОшники! Гоніть тих самозванців подальше!
Іван Показати IP 25 Квітня 2016 07:48
а де хоч той 55-ий мікрорайон???
василь Показати IP 25 Квітня 2016 11:07
Шановні друзі. Смішно дивитися на той піар з Романюком та Вайманом. Квартири, які дає Вайман хлопцям Атошникам, це є вимушена міра. Якби він не дав би ці копійки, йому громада не дозволила би будувати в парку на розі Конякіна-Гордіюк на футбольному полі. То є прикритття своїх меркантильних інтересів всіх хто прокручува цю оборудку з землею. Якщо когось цікавлять цифри, то площа забудови 3 га, по сьогоднішнім цінам це мінімум 1млн. доларів. Якщо цю землю просто продати на аукціоні ,при ринковій вартості однокімнатної квартири 20 тис .дол . ми могли би забезпечити мінімум 50 Атошників квартирами. Ось так дурять громаду наші мери, депутати, і т.д. Шановна громадо робіть висновки.Приймайте участь у громадському житті,голосуйте на сайті петицій міськради і.т.д . Якби громада була би більш активна можна було б віддати хлопцям набагато більше квартир. Земля то є власність громади.
Лучанка Показати IP 25 Квітня 2016 12:24
Забудовник молодець! нашим людям скільки б не дали - завжди мало, а ти візьми і допоможи нашим воїнам хоч чимось. А ЛДБК від самого початку АТО завжди допомагало чим могло. НІчого що там ще люди працюють і зарплату отримують від Ваймана?, то маєте розуміти - саме вони і поділились своїми кровними, а не тільки Вайман це рішення приймав.
Василь до лучанка Показати IP 25 Квітня 2016 14:31
я не кажу що не допомагало, я кажу про те що та допомога, це копійки від того що мало б бути якби працювали наші суди прокуратура і т.д. і не було корумпованої влади починаючи від Луцька і закінчуючи Києвом. А на рахунок того, щоб я допоміг, скільки міг допомагав і допомагаю. А взагалі що-ж то за допомога-взяв у громади 1 млн .доларів і кинув подачку 10 квартир при собівартості 10тис.доларів - 100 тис. доларів? Знову розвели наші чиновники народ на бабло. А де залишок 900тис. доларів, я думаю ви добре знаєте - половину суми віднесли в міську раду, силові органи - взятки, а половина суми лишилася забудовнику. Ці схеми давно всі знають і вони давно працюють.
Анатолий Показати IP 8 Травня 2016 15:36
Абсолютно уверен, что свободные СМИ в Украине удалят или забанят, то о чем я написал, но это уж пусть останется на совести тех, кто сопутствуют этой власти продажной. Правда как они будут некогда оправдываться перед наконец-то очнувшимся народом и даже своими детьми, которым готовят это "счастливое" будущее. И действительно. Зачем газ Украине. Наконец-то избавились, твердят в свое оправдание тем, у кого реально усохли мозги. Пора идти в цивилизацию по ультра-сверх-Европейски, и по-барски, в каждом доме строя большие камины. Сидя в качалке у такого камина и немного пытаясь хотя бы слегка напрячь и хоть чуть-чуть поразмыслить, возможно какая-то извилина в голове восстановится. Задумается возможно народец кто друг, кто реально нам друг и чего это ради американосочка Нуланд, так примитивно подкупала безмозглых своими дешевыми булочками. Только вот, кроме мест для хранения, с дровами для каминов возможна большая проблема. Ведь в основном все леса находятся в западной части Украины. Как бы и эта территория не пожелала от всех тупых "майданутых" как и Юго-Восток отделиться. Следящие за СМИ знают, что такие голоса там уже раздаются даже на уровне местных парламентов, как и паспорта с тех территорий, которые проклятая Сов. власть, живя в единой общей семье прирастила к никогда не существовавшей, но братской "стране" Украина.
Анатолий Показати IP 8 Травня 2016 15:46
Родная Волынь и Луцк, в котором я рос и учился. Очнись и восстань хоть бы Ты от этого всего мракобесия. Не предавай память тех-же своих предков, которые побелили фашизм! Неужели среди твоих журналистов не осталось порядочных, умных, справедливых, смелых и грамотных. Неужели действительно все так дешево продались такой пропаганде и за деньги или временно занятное место и должность готовы пойти на подлость, не думая о будущем даже своих же детей.