USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Луцький зоопарк напередодні відкриття: велике прибирання

13 Жовтня 2015 11:28
Луцький зоопарк готують до відкриття. Сьогодні, 13 жовтня, у зоопарку влаштували велике прибирання, аби підготувати його до відкриття після реконструкції. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Підготувати зоопарк до урочистого відкриття запросили студентів луцьких училищ. Всього приблизно двісті чоловік. Їх поділили на групи та затвердили за конкретними секторами, де вони мали навести порядок.

Також на території гілки з дерев зрізували працівники КП «Зелене господарство».

Нагадаємо, що відкриття оновленого зоопарку відбудеться 18 жовтня.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКИМ МАЄ БУТИ ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК ЗА 1,5 МІЛЬЙОНА ЄВРО

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ганьба! Показати IP 13 Жовтня 2015 11:46
Студенти не раби щоб безплатно пахати на когось!
Хлоп до Ганьба! Показати IP 13 Жовтня 2015 12:35
Ні, вони майбутні вчені та промисловці! І всі на платному навчанні:))
Васька до Ганьба! Показати IP 13 Жовтня 2015 13:06
Ти раб бик
Анонім до Васька Показати IP 13 Жовтня 2015 14:40
Цить раб-гей!
Руслан до Ганьба! Показати IP 13 Жовтня 2015 19:55
Вони відпрацьовують свої оцінки
Ірина Показати IP 13 Жовтня 2015 12:09
Молодці!!!!
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2015 12:15
Молодці студенти, що допомогли зробити добру справу !!!
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2015 12:55
Як при СРСР.А кажуть,що проводять декомунізацію.В Європі студенти не ходять прибирати публічні місця.Для цього є спеціальна служба.Може бути державна або приватна,різниці ніякої.Але люди за свою працю отримують гроші. Може й тут виділили кошти,а хтось їх привласнив і все.
луцький до Анонім Показати IP 13 Жовтня 2015 13:48
Ну то піди сам допоможи, а то анонімнічаєш тут!!!
Анонім до луцький Показати IP 13 Жовтня 2015 20:53
Йдіть і допоможіть.Вам ближче.Або внесіть таку пропозицію місцевим депутатам.В Європі все вимірюється в грошовому еквіваленті.
Олег до Анонім Показати IP 13 Жовтня 2015 14:45
Ви так само знає про Європу як про совок. Взнайте хоча б хто такі волонтери. І не міряйте все в цьому житті своїм карманом, точніше тим що ви можете покласти в той карман.
Анонім до Олег Показати IP 13 Жовтня 2015 20:51
Живу в Європі.Бачу і знаю.
Ведмідь Показати IP 13 Жовтня 2015 14:34
По суті. Потрібно обговорювати скільки грошей поклали в кишені міські чиновники та директорка. Пропоную всі фірми, які давали відкат написати правду. Ми ж за європейський рівень життя, правда!