USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мережею шириться відео з бездіяльністю миколаївських патрульних

30 Серпня 2016 23:22
У мережі обговорюють відео, на якому в Миколаєві кілька поліцейських не можуть приборкати двох дебоширів.

Про це повідомляє Українська Правда.

Відео оприлюднили в мережі Youtube 30 серпня. Воно викликало бурхливу реакцію в соцмережах. Користувачі обурюються бездіяльністю поліцейських. Зокрема, своє обурення вже висловили народний депутат Борислав Береза, радник президента Юрій Бірюков і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.







На відео події розгортаються у пізній час в Миколаєві, де двоє дебоширів напали на таксиста. На виклик прибули як мінімум дві машини патрульної поліції. На місці інциденту зібралися перехожі миколаєвці, які вимагали затримати дебоширів.


Однак молодики продовжували чіплятися до перехожих, погрожувати їм, до одного навіть застосували фізичну силу.

Після численних вимог перехожих одного із дебоширів таки затримали. Іншому ж дозволили сісти в свій Мерседес. Згодом автор відео також прибув до поліцейського відділку, де перебували дебошири. Однак один із них вийшов до автора відео та відібрав у нього телефон. Як стверджує автор, поліцейські не вжили ніяких заходів та не відреагували на його вимогу повернути телефон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
васька Показати IP 31 Серпня 2016 00:12
Таким полицейским тильки пасти гуси
Анонім Показати IP 31 Серпня 2016 00:18
Гнати цю поліцію в шую..... Набрали смаркачів.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2016 09:34
Даааааа? Так а інші ж в нас хабарникі і ледарі.що ж робити?
Нейтрал Показати IP 31 Серпня 2016 01:53
В мене просто немає слів описати в наскільки жорстокій світ кинулася ця молодь видаючи себе за ковбоїв.я про по поліцейських які ще толком не стикалися з ОПГ
23 Показати IP 31 Серпня 2016 07:49
І я з таким стикався у нас в Луцьку
Миколай Показати IP 31 Серпня 2016 08:12
Везти ротрібно не в райвідділ а одразу в суд, щоб суддя давав 15 суток, тоді люди побачать порядок, а то з таким законодавством патрульні почнуть масово писати заяви на звільнення як це роблять слідчі і опера в Луцьку.
Просто до Миколай Показати IP 31 Серпня 2016 09:33
В ср₽ку його везти треба... Йому по мові видно, що класти на все там.
Анонім Показати IP 31 Серпня 2016 08:21
та нащо дивитись на миколаївських я вчора бачив відео про наших лопухів які чувака з ліпін на х5 е можуть присадити...
Олег до Анонім Показати IP 31 Серпня 2016 11:48
а відео є. Дайте ссилку
Просто Показати IP 31 Серпня 2016 09:31
А шо ви хочете, бл@ть, вот ваша люстрація! Насолоджуйтеся!!! Де ваші активісти, які в нас реформи проводять і людей на посади влаштовують??? Де??? Що вони мали зробити? Вони пальцем тронули б їх - так завтра ви кричали на мітингах, що поліція б'є людей, ганьба, совкова мусарня.... Довипендрювались люстратори? От вас так само будуть бити і ніхто, абсолютно ніхто не допоможе! Бо колись на стару міліцію глянути боялись косо, а тепер майте!!!! Слава Україні!!!
ананас Показати IP 31 Серпня 2016 09:35
та це капєц, чувака вдарив, а поліція нуль емоцій!! закон про поліцію треба міняти, надати поліцейським право таких биків затримувати після першої зафіксованої на відео образи чи спроби фізичного насильства, а в ККУ внести окрему статтю і паяти цим бикам мінімум 1 рік відсидки, то почнуть і за словами своїми слідкувати, і за руками теж.
К теме Показати IP 31 Серпня 2016 09:44
Нужен закон про оружие.
Та Показати IP 31 Серпня 2016 09:55
на х..ра ви здалися тій поліції вас захищати і свої голови підставляти. Он який день масова істерика з конвульсіями з приводу того що поліція вбила надеквата, який розтрощив людині скло в машині, побив того чоловіка до синців, гамселив вдома свою бабу і чинив спротив поліції, то , мля, його смерть стала ледь не національною трагедією. Про ту бідну замордовану дівчинку з Нововолинська ЗМІ так не розпинаються, як про цього "мученика", бо це ж привід опустити поліцію . Чи може завбули, як ви казились, коли в Києві затримали відморозків, що гасали на машині і на вимоги поліції плювали, а один з них загинув? Та давіть одне одного й далі.
Просто до Та Показати IP 31 Серпня 2016 10:21
Золоті слова!
ого Показати IP 31 Серпня 2016 09:57
порушник ,це зять нардепа бпп- тому і не чіпали , розуміючи серйозні наслідки для себе,От і звільнили їх ,щоб до хазяїв не чіплялися
Луцьк Показати IP 31 Серпня 2016 10:05
Дивіться на Луцьких поліційських як пацан 17 років їх грузить а ті втікають (Хатия ВДАЛОЇ РЕФОРМИ) https://www.youtube.com/watch?v=zFYGu9vnu90
Луцьк 1 до Луцьк Показати IP 31 Серпня 2016 10:23
Назва відео? Ссилку не находить.
Луцьк до Луцьк 1 Показати IP 31 Серпня 2016 10:56
Нова Поліція Волині нагло вривається на частну територію з пред'явами. смт. Цумань
Анонім Показати IP 31 Серпня 2016 12:59
Д***ів понабирали безпомічних
Анонім Показати IP 31 Серпня 2016 13:00
Працював в поліціі, ми таких закривали і по ниркам давали , і нвхто нікуди не скаржився бо це бикота
Сом Показати IP 5 Вересня 2016 11:03
Наши " Новые Парковщики " перевоплощаться в крутых копов когда видят москвича под знаком, а в салоне дедушку с села. А в остальных случаях это белые и пушистые Селфики.