USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мешканці ЛПЗ просять припинити продаж спиртного біля «Кромбергу»

27 Липня 2016 18:16
Лучани просять припинити незаконний продаж алкоголю біля прохідної заводу «Кромберг енд Шуберт» в нічний час.

Про це йшлося під час чергового 11-го засідання сесії Луцької міської ради сьогодні, 27 липня.

Як зазначив у своєму депутатському запиті Микола Яручик, до нього звернулись мешканці ЛПЗ та поскаржились на незаконний продаж спиртного біля заводу «Кромберг енд Шуберт». Зі слів мешканців, під час нічної «перезмінки» до прохідної приїжджають авто і продають алкоголь працівникам.
ЧИТАТИ ЩЕ: БІЛЯ КРОМБЕРГУ ЗЛОВИЛИ ПОРУШНИКА

В результаті, ті напиваються та «валяються на землі». Мешканці наполягають на тому, що незаконний продаж алкоголю «кришує» поліція та прокуратура, проте сам депутат стверджує, що так не вважає, бо думає, що «країна потихеньку змінюється на краще».

Колеги підтримали запит депутата.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
микола Показати IP 27 Липня 2016 22:49
а хто їх вночі бачить , яручик ти д**л? запишись на прийом до директора кромберга і він все тобі пояснить !!!
Правильно Показати IP 28 Липня 2016 00:47
Давно пора !!! Все правильно Коля!
Лучанин Показати IP 28 Липня 2016 07:02
Запитання до депутата.Скильки директорша ринку на ЛПЗ буде кришувати цилий ряд продавцив спирту
бєлка до Лучанин Показати IP 28 Липня 2016 16:05
Да, там сидить цілий ряд перекупок мордатих, які торгують спиртом. Це все триває уже років 20. І міліція, і поліція нхя цього не "бачить". Мабуть мають свій прОцент?
електорат Показати IP 28 Липня 2016 09:08
Правильно, Коля. Хай торгують в мене на ринку. Лиса банда п...сів рулить (Ткачук&Яручик). Самооброга не справилась, значить мафію треба очолити. Тут не можна, а вмене на ринку (100 м) ласкаво просимо.
ну так Показати IP 28 Липня 2016 10:21
а чому не викликають поліцію, а яручика ?! )) він то тут до чого разом з міскою радою разом узятою ? ))
Знаючий Показати IP 28 Липня 2016 11:39
Це територія міста. Я знаю що директора кромберга побили ці торгаші коли він хотів навести порядок. І в самооборону стріляли. Тому німці і махнули рукою, нехай Романюк і розбирається кажуть. А Яручик з Ткачуком побачили свій інтерес.