USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Молодята з Луцька - сьогодні у романтичному реаліті на «1+1». ОНОВЛЕНО

31 Березня 2015 12:04
Героями реаліті «4 весілля» на каналі «1+1» стануть молодята з Луцька Тетяна та Віталій, які чекали свого весілля 10 років.

Випуск за участю луцьких молодят вийде в ефір у вівторок 31 березня о 22:00, - повідомили у прес-службі «1+1».

Тетяна і Віталій, а також ще три пари наречених з інших міст України, змагатимуться за головний приз проекту – романтичну подорож.

Історія кохання луцьких молодят – надзвичайно зворушлива. Їх щастя зруйнував від’їзд дівчини за кордон. Але згодом заради коханого Тетяна повернулася в Україну.

«Ми просто зобов’язані перемогти після 10 років зустрічань, – сміється Тетяна. – Ми найкращі. Ми любимо один одного. Хай це побачить вся Україна!»

Чи виграють учасники з Луцька, можна подивитися вже сьогодні в ефірі «1+1».

Нагадаємо, «4 весілля» – романтичне реаліті-шоу на каналі «1+1». За правилами проекту, чотири справжні наречені по черзі приходять на весілля одна до одної. Вони оцінюють весільну церемонію, сукню нареченої, меню банкету тощо. Дівчина, свято якої отримає найвищі оцінки, разом із чоловіком відправиться у романтичну подорож.

По додаткову інформацією про участь молодят з Луцька у проекті «4 весілля» звертайтеся до Терентьєвої Наталії, PR-менеджера 1+1, +38 044 490 0101; +38 (067) 332 54 10 [email protected]

www.1plus1.ua

«Весілля – це історія кохання, а «Чотири весілля» - нове ріаліті-шоу каналу «1+1»про жіночий характер», - пише на сайті 1plus1.ua.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
cgjcnthsufx Показати IP 17 Березня 2015 15:22
знаєте так сьогодні актуально .. коли іде віна гори смерті героїв ціни такі страшні на все на продукти ліки ... таке таєнство має бути тихим а не показуха ....
Анатоль_ до cgjcnthsufx Показати IP 31 Березня 2015 14:02
А пільги волонтерам дадуть? Мені це цікаво!
І Я Показати IP 17 Березня 2015 15:50
так, життя повинне продовжуватись.. може і не так показово і помпезно зважаючи на часті похорони наших захисників - синів , батьків, наречених... може і не на часі
секретар Показати IP 17 Березня 2015 15:52
що ви скрізь при любій новині,будь то політична чи культурна приплітаєте політику,ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!Що вже тепер не жити людям,не одружуватись,не наповнювати життя яскравими моментами,бо війна.Так війна це біда,але ж є і життя поза війною.
до секрктаря Показати IP 17 Березня 2015 16:17
то і живи воно мабуть тебе і не торкнулося розумнику ....
до міша Показати IP 17 Березня 2015 16:51
ти телевізор дивишся гроші постійно на АТО даєш живи і радуйся якщо воно тебе не торкається іди в АТО і радуйся життю ............
де ти Показати IP 17 Березня 2015 16:54
міша а ти дівся видилили
клепач Показати IP 17 Березня 2015 17:25
Віталік і Таня (Шумські) - це з молодшої групи дитсадка господарства "Рать", де царствує Віктор Шумський? Бо якщо вирішили побратися і клепати дітей, то, очевидно, вони вже Віталій і Тетяна?
як назвеш до клепач Показати IP 17 Березня 2015 21:03
Дійсно - що це за ВІТАЛІК ??? Віктор чи Віталій може? чоловік все-таки одружився а не в садочок пішов.
грамотний до клепач Показати IP 18 Березня 2015 20:01
коментар було видалено
наталка до клепач Показати IP 5 Квітня 2015 19:30
Ці Шумські до Раті ніякого відношення не мають.ПРОСТІ ЛУЧАНИ. Кохання ім!!!!
І Я Показати IP 17 Березня 2015 19:01
подивлюсь передачу - напишу коментар, може це дійство було ще до війни. а краще свої почуття не афішувати, а зберегти. і 50 років родинного життя в ВІЛЬНІЙ НЕЗАЛЕЖНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ КРАЇНІ хай відсвяткують РАЗОМ ! щасти їм!!!!
лучанка Показати IP 17 Березня 2015 23:18
підманули! не показали! облом!
Ксю Показати IP 18 Березня 2015 00:50
Помилочка вийшла, Віталія і Тетяну покажуть 31 березня. І не має чого тут деяким злим Жабам заздрити і писати гадості! Ця пара вже разом 11 років. І вони заслуговують на таке весілля. Дай Боже всім так кохати, і вміти жити, як вони. А то позустрічаються місяць, наклепають малят, а потім через короткій термін розлучаються.
гість Показати IP 18 Березня 2015 07:01
Вчора дивилась " 4 весілля", пари з Луцька не було. Навіщо був цей піар.
ви до ксю Показати IP 18 Березня 2015 09:16
а ви і є перша заздрість .... і Жаба,
Ксю до ви до ксю Показати IP 18 Березня 2015 10:15
Ти помиляєшся. А ти мауть та дівка яка мріяла вискочити заміж за Віталіка, а тепер сидиш тут і пишеш свої гидки коменти під різними псевдонімами))))))))))
Наталія Показати IP 18 Березня 2015 09:30
Пів світу плаче, пів світу скаче...... В АТО бояться їхати ховаються вот такі лоботряси а на екран будь-ласка, в наш час тяжкий коли гинуть такі ж самі хлопці а може і кращі, Позорище і ганьба нареченому і його половині !!!!!!!.
До Наталії до Наталія Показати IP 18 Березня 2015 10:24
Дорогенька, напишіть великими буквами на Палаці урочистих подій - "Одружуватись на термін АТО категорично заборонено!" А ще краще, як що ви такий ярий борець за справедливість, обговорюйте бари та нічні клуби, де твориться неподобство коли хоронять наших героїв.
До наталі Показати IP 18 Березня 2015 09:39
Наталя ви що головою тронулися, як можна писати ганьба молодим людям, бажати ім чогось поганого не знаючи іх. То що ім потрібно скласти руки і лягти лежати, бо війна йде. Хто іі наробив ту війну хай і воюють. Життя не закінчилося, і можна подумати наталія що ви музику не слухаєте, телевізор не диветеся бо війна, то чешіть на війну, а не сидиш і пакості пишеш, відправ свого чоловіка, сина,батька,брата на війну, але ж вони напевно ховаються бо ж не хочуть гинути, легше всього язиком тріпати. Молодятам бажаю тільки найпрекраснішого в іхньому житті.
Ну знаєте до До наталі Показати IP 18 Березня 2015 10:16
коли в сусідній хаті горе, то це не значить, що всім хто поблизу треба вмерти із солідарності, але в той же час ввімкнути на всю котушку музику і демонстративно витинати гопака, бо життя продовжується, теж не припустимо. А тут не коли не в сусідній, а в своїй країні біда, щодня молоді хлопці гинуть, страждають, в матерів і дружин сльози не висихають, кожного тижня траур , то всякі демонстративні гульки огидні, на всіх рівнях, від помпезних провінційних весіль до того грьобаного "Світського життя" на вищому рівні.
Анонім до До наталі Показати IP 18 Березня 2015 11:49
Остроумно но не умно ...........
Шок Показати IP 18 Березня 2015 10:37
Шок від тупих, обмежених коментарів волинян! Зупиніться, соромно читати!
Анатоль_ до Шок Показати IP 31 Березня 2015 14:46
Не треба ображати! Волиняни не тупі та обмежені! Ми може найрозмніші люди в усій Україні!
До ну знаєте Показати IP 18 Березня 2015 10:38
А чому ви ж тоді не возмущаєтеся що наприклад Злата Огнівіч яка на даний момент в верховній раді працює, дає концерти в такий час, мітинг робіть, і можна подумати якби вас запрошують на весілля чи дні народження то ви не ходите бо війна. А якщо війна ще 5 років буде, то що купити гроб скласти руки і чекати смерті, бо війна?! Життя продовдується не зважаючи на такий стан, ви краще зверніть увагу на ціни в маг, і комунальні послуги, ось чому значення придавати потрібно, а не те що люди одружилися і створили сімю, і ви ж не знаєте може той хлопець зараз в АТО. Не судіть і не судимі будете.
ну знаете до До ну знаєте Показати IP 18 Березня 2015 16:56
не фіг мені робити, як тільки слідкувати за Златою ОгнІвич, а те, що саме в очі лізе, важко не помітити. А от що не нестиму гроші в фонд збагачення чи то Огневич, чи Білик, яка незабаром прибуде до Луцька, чи то Бучинської, концерт якої взагалі треба було заборонити, чи ще чогось подібного, то сто відсотків. Я не в космосі живу, в магазини теж ходжу і комуналкою користуюсь, але от скиглити з ранку до вечора, "ой що то буде, як же важко і т.д." не збираюсь. Ще й не таке переживали і це мине. "А якщо війна ще 5 років буде, то що купити гроб скласти руки і чекати смерті, бо війна?!" Якщо ви вважаете, що це єдина альтернатива гучним гулянкам, то будь ласка, у вас є вибір, а в мене інше уявлення про норми поведінки
Новини Показати IP 18 Березня 2015 10:40
Волинські новини, видаліть цю статтю, і не гадьте людям в душу. Що ви постійно тут робите, обстраючи кожну новину.
ви до зазнайки ксю Показати IP 18 Березня 2015 11:44
ДУЖЕ ВАЖЛИВА НОВИНИ для міста ВЕСІЛЛЯ а людяи їсти нема за що купити сьогодні злидні лютують хай на благочиннісь гроші дадуть пораненим в АТО ато ПОКАЗУХА чистої води
лучанин до Ксю Показати IP 18 Березня 2015 12:29
Шановна, Вам не соромно писати жаби, заздрять якщо їм хтось заздрить то заздрість до тих людей злом обернеться а Ви зразу ображати. Це дуже добре, що Ви підтримуєте молодят і ніхто не каже що вони "погані", але писати що (клепають дітей і розводяться) мені здається кожен за себе сам відповідає і своє сімейне життя. Тільки я Вас прошу без образ. До Вашого відома я щасливий в шлюбі, а то почнете писати різне гидоття. І ще людей можна зрозуміти в кожного хтось з родини там..... Тяжко. Ні , Ви не подумайте я за щоб одружувались но... І Ви не повинні ображатись на коментарі (які без "грязі") зрозумійте в нас війна.
Друг Показати IP 18 Березня 2015 17:37
Шановні молодята, ви такі популярні! Хай заздрять, значить є чому заздрити. Будьте щасливі у шлюбі, радіте життю і народжуйте діточок! Та поменше читайте ці образливі коментарі. Люди, які вас знають хотіли заступитись за вас і їх теж тут обгадили.
Я Показати IP 18 Березня 2015 17:42
Не розумію навіщо пертись на ту огидну програму, а потім дивитись, як заздрісні зміюки, чи то пак "ніжні і прекрасні" наречені обс...рають весілля одна одна одної на всю країну.
Глядач Ка Показати IP 18 Березня 2015 18:04
вчора дивилась цю передачу. бо дочка заміж надумала іти. думала щось почерпну для досвіду як все організувати. В результаті з подружкою дивились цей цирк і обговорювали по телефону. Ото гумор! думали помремо зо сміху! Подружці ще смішно - а як мені без "котлет на палочці" і плаття з "Борщаговки"??? а ще дитину навчити - "сучка" не говорити... а ведучий - супер! що не коментар - то в яблучко. пропозиція це показувати як гумористичну передачу.
Ха... до Глядач Ка Показати IP 18 Березня 2015 20:13
Шановна, Ви здуріли! Яке весілля??? Гроші і зятя в АТО!!! А то негарні тьоткі, яких заміж нікто не бере, здохнуть від заздрощів. І коли ваша улюблена, може й єдина доця виставить фотки з весілля в соцсітях, то слідуючою для бурхливих обс*рань буде саме вона...
я в шоці від наших л Показати IP 25 Березня 2015 11:50
Та Ви що тут подуріли люди? Так у нас війна і що тепер усіх чоловіків відправити на Схід? Тим більше, що більшість хто в коментарях відправляють усіх от так у АТО самі і гадки не мають, що там відбувається і за що воюєм, а тому що війна ця гібридна і абсолютно невиправдана, бо адекватних причин для її розв'язання не було і немає! Життя продовжується у людей і це не означає, що зараз потрібно перестати одружуватись і народжувати дітей, а якщо ця пара дійсно уже довгий час разом, можливо вони вирішили одружитись ще до початку цієї війни, то я думаю вони заслужили на свято. Звичайно, всі розуміють, що не потрібно зараз влаштовувати грандіозні дійства з масовими гуляннями та салютами, але звичайне весілля, щоб відсвяткувати створення нової сім'ї не є чимось страшним і ганебним! А ганебним є ось таке обливання брудом одне одного, спочатку на себе подивіться і вирішіть, що ви хорошого і корисного зробили під час цієї війни, бо сидіння дома, юзання інтернетом і не ходіння по дискотеках, не дає Вам права ось так тут гадити, бо ті хто дійсно допомагає немає часу тут сидіти та писати такі коментарі, а життя має продовжуватись і має приносити радість. Р,С, Для тих хто зараз накинеться зі словами, що легко говорити, коли тебе ця війна не зачепила, відповідаю зразу, що вона і мене зачепила і я також поховала дуже близьку мені людину, але те що я сяду і буду лишень страждати нічого не змінить, і від цього нікому краще не стане!
Наталя Показати IP 30 Березня 2015 12:52
Накінець-то виговорились ......
вітя Показати IP 31 Березня 2015 13:24
Ой така цікава тема я як прочитав то жахнувся. Зараз весілля -показуха це така ТЕМА що так розписують коменти??? ПОКАЗУХА Проживіть 50 років а тоді можна показати якщо буде що.
з району Показати IP 31 Березня 2015 14:42
Я дітей ніколи не бачив і не знаю, але добре знаю батька Шумського. Можна бути багатим, заможним, можна збудувати собі палац, пити заморський віскі з золотого келиха, найняти наймитів, щоб витрушували килимки і мили каструлі, але залишитися колгоспником в найгіршому розумінні цього слова - без культури, знань, ерудиції. Тобто, залишитися селюком з освітою "Горохівський колгоспно-радгоспний технікум". Оце і весь Шумський. Тому в цій сімї не могла вирости інша дитина, про що говорить навіть зовнішній вигляд. Яблуко від яблуні...
З Луцька до з району Показати IP 31 Березня 2015 17:47
І все таки Жаба - найсильніший звір, який сидить в душі кожного, хто написав тут все погане і ще збирається писати.
я в шоці до з району Показати IP 31 Березня 2015 18:01
ти розумнику спочатку б взнав чий то син, а потім вже пер бочку на Шумського
з області до з району Показати IP 31 Березня 2015 23:21
По-перше, шановний, не"колгоспно-радгоспний технікум", а сільськогосподарський радгосп - технікум, а по-друге-витрясіть мислення колгоспника з своєї голови. А чи то усім треба у сорбонах навчатись-щоб бути еталоном білої кості і блакитної крові?
цікаво Показати IP 31 Березня 2015 16:59
що напишуть у коменті завтра після перегляду ха ха
До цікаво Показати IP 31 Березня 2015 19:52
Завтра будуть писати тільки невиховані, злі, заздрісні люди. В яких не склалося життя, і іх дратує те що в когось радість. Шановні волинські новини, заблокуйте обговорення, тому що наш народ не має вихованості. Молодята я вас не знаю, але будьте щасливі, на заздрість всім, і якщо ви читаєте гидоту тут що пишуть, не зважайте на цих гнилих людей. НОВИНИ ЗАБЛОКУЙТЕ КОМЕНТАРІ,НАВІЩО ПОРТИТЕ ЛЮДЯМ НАСТРІЙ,МАЙТЕ СОВІСТЬ!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 31 Березня 2015 22:37
Ще сьогодні вирішила написати. Як не порядно вела себе дівчина з Луцька. Постійно кривилась, говорила всякі нісенітниці, спілкувалась то на російській, то на українській мові. Просто неприємно було дивитися, оскільки дівчата з Луцька не перший раз беруть участь у програмі, але попозорила вона наше місто НАЙБіЛЬШЕ((( І відразу напишу, заздрість, злість і т. д. тут ні до чого. Завжди потрібно залишатися Людиною...
я в шоці до Лучанка Показати IP 31 Березня 2015 23:23
Да, російську мову треба підучити, то москалька, то хохлушка...позорище нашого міста. Будь попроще,Танюша))) стидно було дивитись
Інна до Лучанка Показати IP 31 Березня 2015 22:54
100 % Стидно за таких людей з Луцька, А плаття далеко не краще ,теж штори яяк пес порвав
Інна Показати IP 31 Березня 2015 23:01
Наша Танюша так кричала що в однієї з учасниць Жиру не було видно в платті... А саму єлі єлі чоловік підняв,ще б трохи і гепнулись. Танько треба похудати,а не когось обсуджувати
Ха!!! Показати IP 1 Квітня 2015 00:56
От і повилазили...Одні і ті самі пишуть, щоб обгадити.
до ха до Ха!!! Показати IP 1 Квітня 2015 08:02
Вилазиш ти. Далеко помиляєшся,що одні ті самі)) Глядачів багато
Спостерігач Показати IP 1 Квітня 2015 01:05
А Волинські новини ретельно видаляють гарні коментарі в їхню адресу, на рахунок своєї непорядності. Можете це робити скільки завгодно, а можете і нарватися колись. Ставим лайк на раз-два-три!!!
надія Показати IP 1 Квітня 2015 08:47
найкраще весілля було в м. Тернопілі. луцька клуша найгірша - виховання нуль, весілля на 2 бали з 10.
цікаво Показати IP 1 Квітня 2015 09:49
Cело є село виховання та інтелегентносьі просто 000000000000000000000000000000. ПОЗОР та ГАНЬБА...................................................
волинянка Показати IP 1 Квітня 2015 10:50
стільки було реклами за те весілля з Луцька, спеціально подивилась, думала цікаво буде побачити волинян в цьому шоу, але на жаль гидко було дивитись і слухати нашу наречену,вела себе не гарно, розмовляла ламаною російською, хоча інші говорили нашою мовою. Хоча саме весілля було непогано організовано, нареченого і не чути, зразу видно хто буде керувати. Нащо було наречену піднімати?Якщо вже вирішили брати участь в проектах , треба себе вести достойно, щоб іншим не було соромно за вас.
глядач шоу Показати IP 1 Квітня 2015 10:59
просто осоромили нашу ГАРНУ ВОЛИНЬ справа не якою мовою розмовляла наречена просто таке враження що взагалі в нас так всі говорять як наречена ламаною мовою а роздули реклами як щось неймовірне і навіщо ображати інших нвречений називати їх жирними а сама яка ніхто себе зі сторони не бачить сорнм та й годі негарно представили Волинь тупо .............
Оцінювач Показати IP 1 Квітня 2015 11:58
А все ж її ци**ки досить гарно були підперті:))
Лучанка Показати IP 1 Квітня 2015 13:19
Дівчину з села вирвеш, а село з дівчини ніколи - це про луцьку учасницю Тетяну.
шоу Показати IP 1 Квітня 2015 13:59
колгосп є колгосп ....................................................
Своя Показати IP 1 Квітня 2015 14:25
Прикро, що ось так вчора на всю Україну зганьбила Луцьк своєю поведінкою, ні ци**кі, ні російська мова не допомогли врешті-решт отримати перемогу, можливо якби було краще виховання....проте....як було написано вище "Яблуко від яблуні не далеко падає".
Рома Показати IP 1 Квітня 2015 17:37
Все що написано, брехня, знаю цю малу, дуже хороша, гарна людина, щаслива, кохана. Шоу для неї було просто зразком, що є люди, які одружились бо кохають один одного та поважають, не заради перемоги, це я вам точно кажу,через три дні, після весілля, ця закохана парочка вже відпочивала на Мальті, а коментарі не гарні залишають лише ті, що заздрять.Я пишаюсь ними, вони найкращі!!!!
Іра Показати IP 1 Квітня 2015 17:50
А Волинь, згнобили, ви, своїми коментарями, своїх треба підтримувати, а з вашого боку, погоджусь з Романом, це лише заздрість!!! Наречені наші були найгарніші, і все було по Волинським традиціям, і не вони їх придумали, щоб ви(заздрісники) їх осміювали, ГАНЬДЬБА ВАМ!!! Цікаво, чим інші наречені були кращі за нашу Танюшу, я її не знаю, але мені не приємно, що наші Волинякі такі гав...кі!!!
Своя до Іра Показати IP 1 Квітня 2015 17:59
Не розумію, як я чи інші дописувачі їй можуть заздрити??? Що такого вона зробила, щоб їй заздрити?
Іра Показати IP 1 Квітня 2015 18:26
А навіщо з вашого боку ці не гарні коментарі? Залиште їх при собі, якщо вам так всерівно!!! Не вам її судити!!!
Інга) Показати IP 2 Квітня 2015 10:42
Наречена з характером,весілля було дуже гарне і багате,але де вона відкопала цю сукню?Вона була найгірша серед усіх учасниць,купа білої піни,ніякої форми.Негарно,а все інше було на досить високому рівні.Щастя і злагоди молодятам.
Марина Показати IP 2 Квітня 2015 15:33
А мені дуже сподобалась сукня нареченої. Я бачила таку в найдорожчому весільному салоні в Києві. Воно не з дешевеньких. Хочу теж собі, бо збираюсь скоро заміж. Тетяно, як що Ви його ще не продали і побачите мій коментар, то дуже прошу відгукніться, може пощастить мені його пидбати у Вас, чи на пркат дасте. Я теж з Луцька.
Анонім до Марина Показати IP 3 Квітня 2015 16:03
Марина найдите меня в контакте Tetyana Shumska
Таня Шумская Показати IP 3 Квітня 2015 16:02
Спасибо всем за комментарии ;)
Мамина кума до Таня Шумская Показати IP 5 Квітня 2015 19:51
Не слухайте дурню і не переймайтесь. Весілля було КЛАСНЕ. По телевізору показали відсотки 2 від всього весілля. А вам дорогенькі любові і поваги!!!! Працюйте над продовженням родини Шумських.