USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Монатика помітили у компанії московських тусовщиків

24 Вересня 2016 11:06
Спільне фото музиканта із Луцька Дмитра Монатика із московським блогером Аміраном Сардаровим та російським співаком Олегом Майямі з’явилося у соцмережах, - інформує «Волинь24».

«Зустрілися!» – лаконічно підписав фотографію Олег Майямі.

Коментатори взялися активно обговорювати співака з України. «Зустрілися, щоб забрати гроші за піар Монатика», – впевнені друзі московських зірок шоу-бізу.
До слова, музика гурту Monatik часто звучить у популярному відеоблозі «Щоденник хача», який веде Аміран Сардаров.

А місяць тому московські тусовщики навіть зняли імпровізований кліп на пісню Монатика «Кружить».

До слова, лучанин Дмитро Монатік 16-17 липня 2016 року виступив на фестивалі VK Fest у Санкт-Петербурзі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Катя Показати IP 24 Вересня 2016 11:26
І що далі?
SS до Катя Показати IP 24 Вересня 2016 13:14
А далі ці два зробили з монатіка гея що він і не скриває навпаки гордиться цим досягненням ну голуба луна зробила Вам Катя конкурентку десь там в москве
34 до Катя Показати IP 26 Вересня 2016 08:45
Знаю з дитинства його, ні таланту ні клепки в голові у нього нема
Тойво Показати IP 24 Вересня 2016 11:26
"А місяць тому московські тусовщики навіть зняли імпровізований кліп на пісню Монатіка «Кружить»." так відео навіть не на каналі днєвнік хача, нічо вони не знімали)
Лучанка Показати IP 24 Вересня 2016 11:37
І що, що тепер? Людина будує свою кар'єру,Він же не виступає з російським прапором в руках.Яка різниця перед ким виступати?Його фанати люблять як тут,так і там.
Просто Показати IP 24 Вересня 2016 11:40
Да пофіг якось
лучани Показати IP 24 Вересня 2016 11:50
без роду без племені... повістку йому вручити.
123 Показати IP 24 Вересня 2016 12:02
Вот так новость, удивили блин. Да все. Абсолютно все Украинские артисты, ну которые могут, там подъедаются, остальные мечтают !
000 Показати IP 24 Вересня 2016 12:17
А якби в Америці? Була б пошана?
циган Показати IP 24 Вересня 2016 12:46
на мило запроданця
Анонім до циган Показати IP 25 Вересня 2016 11:29
А нашого президента на що? Якщо він платить податки в Росії зі своїх заводів, цукерками Рошен завалений весь Крим.
Анонім Показати IP 24 Вересня 2016 13:50
Та він жеж гомик
911 Показати IP 24 Вересня 2016 15:38
все що зростом в 1.50см чмо від леніна до сталіна гітляра путіна монатіка х.....ика. Малороси напевно .
ВОВК до 911 Показати IP 24 Вересня 2016 17:16
саме то. чм* бо мала гн*да
Мандавошик Показати IP 24 Вересня 2016 15:39
Обр*бок)))))
пеу до Мандавошик Показати IP 24 Вересня 2016 17:50
коментар було видалено
Никита Показати IP 24 Вересня 2016 17:49
У того гея як ви кажете. скоро буде друга дитина від жінки) прид*рки)
МММ Показати IP 24 Вересня 2016 18:59
Хто такий мохнатік?
St Показати IP 24 Вересня 2016 22:21
Ужас!!) Как жыть.....!?))
Я Показати IP 25 Вересня 2016 07:21
А що він взагалі такий що на нього звертають увагу? Нерозумію
Дуцьк Показати IP 25 Вересня 2016 07:53
Ви не мужчини,Ви Д*лБоЙ*Би))
Олена Показати IP 29 Вересня 2016 17:09
Чому гей? Дружина Світлана Демечева, мешканка Луцька. І дитина вже є.