USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

Мучительку кошеняти мама забрала з Луцька назад на Луганщину, - ЗМІ

27 Вересня 2016 11:12
Стало відомо, що матір Любові Таропіної, яка знущалася над кошеням у Луцьку, після широкого розголосу про інцидент у ЗМІ забрала документи доньки з коледжу у Луцьку і вивезла її на Луганщину.

Про це повідомляє Вісник+К.

Нагадаємо, минулого тижня відео студентки з Луцька Любові Таропіної викликало бурхливу реакцію зоозахисників.Кошеня, над яким знущалися і фільмували на відео процес переселенка з Луганська Любов Таропіна та її співмешканець Юрій Гнатюк (обоє студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій), померло. Тваринку передали під опіку волонтера, проте кошеня так і не пережило стресу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Вчора, 26 вересня, півсотні активістів з Луцька під стінами Міністерства освіти вимагали покарати садистів, які знущалися над тваринами. Вони зустрілися з міністром освіти Лілею Гриневич і повідомили про свою вимогу виключити їх із лав студентів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучанка Показати IP 27 Вересня 2016 11:24
Я б на місці мами силоміць завела до психолога звставила пройти усі виховні роботи і добре від***шила по жопі.... І на пару років домашнього арешту ....але там мама така сама так що....
бандерівець Показати IP 27 Вересня 2016 11:26
все тепер ждіть отвєтку з лнр)) як злі бандерівці затравили бідну дівчину)))
ЛНР до бандерівець Показати IP 27 Вересня 2016 12:29
Во-первых - они с мамой поддержали в военном противостоянии Украину, потому и оказались на Волыни. Потому между ними и "бандеровцами", как Вы сами себя величаете можно ставить знак равенства. Не оправдываю издевательств над животными, но кто-то здесь забыл как сжигали живьем людей в Одессе....
До лнр до ЛНР Показати IP 27 Вересня 2016 14:24
Они не поддержили Украину, а убежали от того что наделали.Мелкая мразь если бы поддерживала Украину с боевиками не постила б фотки,а с флагами украинскими! А это онаа от страха сказала что Украину любит.Ибо живодеры не любят ни людей ни государство.
Бандеровка до До лнр Показати IP 27 Вересня 2016 16:05
Знаете, уже либо туда, либо сюда. А то "и вашим, и нашим". И в украинской вишиванке, и с ополченцами. Хуже таких людей нет. Ибо они лицемерят.
Каратель до ЛНР Показати IP 29 Вересня 2016 00:45
Як що ти не на окупованих територіях то тобі варто туди повернутися, а то таке враження що ти загубилося, як є проблеми з орієнтуванням на місцевості напиши адресу ми приїдемо розповімо де хто горів, а де хто і згорить.
Анонім Показати IP 27 Вересня 2016 11:29
Дамой,пора дамой.Скатертью дарога!Ще й д*вбня з собою хай забере,що з нею був
Луганськ Показати IP 27 Вересня 2016 11:48
Бандерівці довели бідні дитину і знову вимушена втікати в лугандонії...
віра Показати IP 27 Вересня 2016 11:54
Забрала- там їй і місце! А активісти молодці, не залишили без уваги це знущання.
Анонім до віра Показати IP 27 Вересня 2016 12:10
Так покарання ніхто і не поніс.За якийсь час та су...ка і дитя своє з вікна викине, бо , як кошеня, не там їй напісяє.
СС Показати IP 27 Вересня 2016 12:10
Ждіть новий сюжет на "кісільов ТВ". На тему "малінькую дєвачку в трусіках і в маєчкє..."
СС Показати IP 27 Вересня 2016 12:14
Доречі, а де цей полуфабрикат, її дружара? Уж больно хочеться з ним "познайомитись" , "поспілкуватись"
Укроп до СС Показати IP 27 Вересня 2016 14:52
Також навчив би його ніжності і милосердя. Може в кого є адреса. Розмістіть тут.
Бандеровка до Укроп Показати IP 27 Вересня 2016 16:06
На улице Федорова п*дло живет. Номер дома и квартирки уточню;)
люся Показати IP 27 Вересня 2016 12:14
може і забрала, але бачила цих двох (мальчіка і дєвочку), які в неділю гуляли по 40 -му кварталу..., біля монади...
А Показати IP 27 Вересня 2016 12:29
чого ви всі мовчите, про той факт, що одногрупники таропіної бачили це відео раніше і "ну це ж був типу такий жарт, ми ж не думали що воно в інтернет потрапить" , тобто вони всі знали про це звірство і всі мовчали і надалі спілкувались з цією тупою телицею, і якби все випадково не випливло, то нічого б і не сталось?
АЛЕНА до А Показати IP 27 Вересня 2016 13:47
Згідна з Вами на всі 100%
УРА Показати IP 27 Вересня 2016 13:24
ХАЙ лугандонка нарешті опиниться в Лугандонії - на ії істарічнай родінє, бо Лугандонія - то "дуже розвинута країна")))))))
Любов Таропіна Показати IP 27 Вересня 2016 13:29
коментар було видалено
Громадянин Показати IP 27 Вересня 2016 13:38
коментар було видалено
свг до лнр Показати IP 27 Вересня 2016 16:08
ніхто і не збирався підтримувати Україну. подивіться її фотогрофії з прапором лугандонії. а керівництву та студентам коледжу потрібно переглянути свої погляди на реалії життя. сеператисти навчаються під носом а керівництво бачить лише платіжку за проплату навчання.
злий до свг до лнр Показати IP 27 Вересня 2016 18:53
свиня з виводком вернулась до корита, або "лішнєхромосомниє любітєлі рускага міра вєрнулісь на родіну"....
*** Показати IP 27 Вересня 2016 20:21
С 2016 года в США жестокое обращение с животными относится к тяжким преступлениям. Новая поправка вступила в силу в январе, и эта поправка позволит ФБР рассматривать случаи жестокого обращения с животными как преступления класса «А». К этой категории относят особо тяжкие преступления — убийства и поджоги. Наказанием за такое преступление является лишение свободы.Напомним, в ноябре был одобрен законопроект о создании общественного реестра лиц, замеченных в жестоком обращении с животными. С 1 января 2016 года реестр стал открыт для публики и все желающие могут проверить, живут ли они рядом с человеком, который может нанести вред животным. Первое время нарушители будут оставаться в реестре в течение двух лет после их осуждения. Если они совершили несколько преступлений, то их имя будет оставаться в списке в течение пяти лет.
Сіведжрв Показати IP 28 Вересня 2016 09:15
Головне, щоб кримінальне провадження не закрили!
Тоха Показати IP 28 Вересня 2016 09:46
А яка запобіжна міра була в рамках провадження стосовно цієї кобили???? Де її тепер шукати, хто відповість за садизм....
Місцеві Показати IP 29 Вересня 2016 00:47
Шкода що так швидко втікли с**ти, а то ми з побратимами тільки увагу привернули лиш хотіли навідати це навіть слів нема як охарактеризувати цю мерзоту.