USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чию людину призначили новим керівником «Луцьктепла»? ОНОВЛЕНО

3 Червня 2015 16:25
Юрія Паращія призначили на посаду директора державного комунального підприємства «Луцьктепло». Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови Миколи Романюка.

Як розповів, власне, очільник міста у коментарі журналістам, кандидатуру нового керіаника «Луцьктепла» йому порадили у рекрутинговому агентстві, утім раніше міський голова говорив, що давно визначився із тим, хто ж очолюватиме підприємство, і при нагоді повідомить громаді.

Зауважимо, Юрій Паращій до призначення на очільну посаду на луцьке підприємство працював керівником Філії Самбірського Управління по експлуатації газового господарства ПАТ «ЛЬВІВГАЗ».

Окрім того, видання Під прицілом додає: як вказано в архівах Української правди, «Львівгаз», «Волиньгаз», «Рівнегаз» і «Чернівцігаз» контролювала компанія «Континіум» Ігоря Єремеєва.

"Призначити з 03 червня 2015 року Паращія Юрія Степановича на посаду директора державного комунального підприємства «Луцьктепло», згідно з умов, передбачених контрактом. Підстава: заява Паращія Ю.С., контракт від 03.06.2015 № 106", - йдеться у розпорядженні № 846-рб.

Сам Паращій, з його слів, не знає, яку заробітню плату отримуватиме та житла у Луцьку, переконує, поки не має.

Нагадаємо, напередодні нового року попереднього керівника підприємства Олександра Киричука звільнив мер Луцька Микола Романюк. Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, звільнити директора ДКП луцький мер обіцяв ще 25 грудня 2014 року під час зустрічі із трудовим колективом підприємства.

Окрім того, видання публікувало про подробиці звільнення екс-директора підприємства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Вася Показати IP 3 Червня 2015 16:28
шо? невже грузини закынчились))))
ося до Вася Показати IP 3 Червня 2015 20:06
Скучив за грузінами чи любиш " погарячєє"?
Андрій до ося Показати IP 4 Червня 2015 01:48
Взагалі грузин потрібний, як каже "бацька Лукашенко": шоб Луцьку раду - "перетрахувать"... (можна й "обласну теж, засиділись "слуги народу"..)
ПІАР до Вася Показати IP 3 Червня 2015 22:46
З якого це часу Гази стали сферою впиву Континіума.Під прицілом вже що небуть пише лише б там Єремеєв згадувався.Облгази крім Львівського контролювалися і королюються,а точніше належать Фірташу,Волинський-Бойку.І це те то що не секрет,а інформація,яку саме видання Під прицілом друкувало в своїх розслідуваннях.
Андрій до ПІАР Показати IP 4 Червня 2015 01:41
А Бойко - чия людина? Кому, в чиї "газосховища" восени "економив" Романюк газ на опаренні та гарячій воді?------------- тільки дурню не ясно, що не в боргах справа.. Київ заборгував мільярди за газ (і це не 11% боржників як в нас), але всьому населенню воду ніхто не виключав.. ----------------- Гадаєте така "метода" припиниться, чи може "літню профілактику" на Луцьктепло зробили? (ще будуть "планові відключення" з невідомо КОЛИ "включенням") "Комусь" дуже кортіло "дирехтора" змінити.. (прийшпа "людина Шуфрича"). Щось на кшталт Рошенівського "вундеркінда" з НКРЕ (Вовка) ------------ Зауважимо, Юрій Паращій до призначення на очільну посаду на луцьке підприємство працював керівником Філії Самбірського Управління по експлуатації газового господарства ПАТ «ЛЬВІВГАЗ».----------- Так. "підвищення" за зразкову службу... (гадаю всім ясно, "який директор")
234 до Вася Показати IP 4 Червня 2015 07:20
Скоро це добро буде Континіувське, Романюк відробляє сонату, а ви й надалі за нього голосуйте
Місько до 234 Показати IP 4 Червня 2015 09:03
То краще ніж Палиці. А то всі будуть дань йому платити як у 90-х
в точку Показати IP 3 Червня 2015 16:33
Треба срочно виписати грузина з грузії, чи тут пошукати, я думаю Є. В київі кра.іжками займаються.
Вау Показати IP 3 Червня 2015 16:45
Може дадуть гарячу воду?!
ВОНО до Вау Показати IP 3 Червня 2015 17:04
подадуть але самовивозом
Самбір Показати IP 3 Червня 2015 17:17
Креатура Єремєєва. Здалека, щоб важче було дорікати про приналежність до клану. До кінця 2016 Луцьктепло буде визнано банкрутом. Голосуйте за Романюка!!
Мирко до Самбір Показати IP 4 Червня 2015 09:06
Так хто придумав. що це креатура Єремеєва. Якщо люди не розрахуються за надані їм послуги, то гарячої води точно не буде і підприємство може стати банкрутом. Прто Романюк не дозволить, аби підприєжмство стало банкротом, адже там працюють люди
Василь Показати IP 3 Червня 2015 17:53
І так зрозуміло, що Континіум всунув свого вихованця.. Нічого нового. В свій час головним бухгалтером Луцьководоканалу працювала особа наближена до структури І.М. так зразу водоканал став збитковим. Нічого нового. Мене особисто вже не цікавить життя луцької спільноти. Нічого нового. З однієї сторони палиця, з другої Єрємєєв. Знову ж таки амооборона, і вся інша 3.14 та під Гузьом з Лапіним. . Дев"яності перейшли в х..й зна що. Тоді хочаб зрозуміло було. А тут , той на відкатах, той поставлений. Хуже ** може бути тільки в Африці. Знаю Ткачука особисто, думав людина, виявилось г**он. Так же і Яручики і всіляки 3.14 си. Осіпов з Бондаруком там же. Тільки Бондарук судячи по всьому вже на блок - пості. МВСму. Хоча ..... притягувався в всій час.
Волинянин до Василь Показати IP 3 Червня 2015 19:34
Все просто. Прості і чесні лучани проти брехні, корупції і тому не постраждають від СМЕРТНОЇ КАРИ за КОРУПЦІЮ і обкрадення простих людей, але саме це зупинить хитрунів типу Єрьом і т.п.. Не буде сенсу красти і дурити людей, якщо розрахуватися прийдеться власним життям.
Лучанин до Волинянин Показати IP 3 Червня 2015 19:37
Так! 24 роки крали і брехали і довели до війни. Досить!
до лучан Показати IP 3 Червня 2015 17:54
Справжнє прізвище нового керівника Паращідзе, а звати не Юрій а Давид
Василю Показати IP 3 Червня 2015 21:02
Набери Яручика Ткачука, якщо маєш конкретні факти і якщо знаєш їх особисто ,чи просто так по..здіти ні про що!
Василь до Василю Показати IP 4 Червня 2015 10:30
А мені резона немає до них дзвонити. Були нормальні . Спаскудились.Що один, що другий. Руки не подам.А заяви писати на них то як би неправильно. Не вихований я в тому стилі, щоб заяви писати.Бог суддя, не я.
кореш Показати IP 3 Червня 2015 22:05
знову жид,тільки львівський,напевно свої нахабнішими стали,а цього можна на недовгий час прикормити.
шилонамило Показати IP 3 Червня 2015 23:58
Знову континіум.
МОМ до шилонамило Показати IP 4 Червня 2015 09:20
То краще ніж група Приват
лучанин Показати IP 4 Червня 2015 00:05
шановна громадо... пропоную чи групуватися.. чи поодиноко.. і подавати до суду на відшкодування моральних збитків завданих сім'ям..особливо тим у яких є немовлята..чи хворі люди.. чи просто всім у кого є і бажання і юридичний хист.. Приводом до подачі таких заяв є не виконання умов подачі теплої води до домівок.. Для всіх бажаючих перейти на автономне опалення, чи просто встановити газову колонку - це теж хороший старт.. Панове..давайте діяти.. Ті потвори сидять собі у власних будинках ..де є автономка.. і вони не переймаються тим, що ми змушені митися в холодному душі.. хворіти через це..і тратитись на лікування.. тим, що у когось маленькі діти..інваліди у домі.. чи просто старенькі пенсіонери, які не взмозі носити тазики нагріті газом.. Чи в кінці кінців просто прогнивають від конденсату труби.. які в багатьох будинках і так не нові.. Люди.. не мовчіть.. бо будуть вас обкладати лайном все життя..
МИРР до лучанин Показати IP 4 Червня 2015 09:08
Та купіть бойлера і не партесь. А автономне опалення теж не мед зважаючи на дорожнечу газу
лучанка до лучанин Показати IP 4 Червня 2015 09:29
групуватись треба, але відстоювати свої права треба у Києві. бо якби ситуація була нормальна в державі, то і газ був би й економічного дефолут не було б!
Орпа до лучанка Показати IP 4 Червня 2015 10:59
Та причому тут газ??? В інших містах є вода, і влітку і взимку, тільки в нас роблять все що їм заманеться, бо їм потім премію випишуть за те що зекономили, а ви далі сидіть як телята. Хай ще газ перекриютьперекриють, бо ж його нема, бл...
Лучанин Показати IP 4 Червня 2015 08:31
Поставити автономку - дійсно вихід, але поки що нездійсненний. На це міська рада повинна прийняти рішення. Та ще на початку 2000-х кривицький, кум лучка ввів заборону. Романюк продовжує цю політику, бо відробляє континіуму свою виборчу компанію. Мільйони щомісяця йдуть на рахунки єрємєєвих, а плптять за це споживачі.
Місцевий Показати IP 4 Червня 2015 09:05
Єдине що бентежить це поряднісьть мера хто тягнув за язик заявляти що це незалежна людина яка з зарплати 2000 тис зелених перейшла на 10 тис гр бо він дуже любить мера і перед виборами хоче йому допомогти бо як би важко не було в 90 роки і щоб не говорили про Кривицького а вода горяча була
Місцевий Показати IP 4 Червня 2015 09:06
коментар було видалено
Шура Показати IP 4 Червня 2015 09:16
Хай Вас не бентежить порядність мера. Він людина слова. Нині не часи Кривицького, тепер газ просто так ніхто не дасть. За все треба платити
Офіціоз Показати IP 4 Червня 2015 09:19
Висмокчуть сенсацію з пальця. Не треба бути упередженим. Попрацює новий керівник і тоді будемо судити про нього. А то ще не встиг попрацювати як вже попридумували креатури. Казали, що Киричук нічого не робив, його зняли. Майте трохи розуму і терпіння
Романюх до Офіціоз Показати IP 4 Червня 2015 09:39
Безмозглий бандюк Кирик вмів лише дико верещати та матюкатись до простонароддя тим і був любим для мера
Андрій до Офіціоз Показати IP 5 Червня 2015 00:13
Від перестаноки бл#ндінок в борделі - результат БЕЗзмінний! невже це важко зрозуміти? (це такі "реформи?" Чи "енергосберігаючі технології"?) Просто підуть гроші на інший рахунок..
Василь Іванович Показати IP 4 Червня 2015 09:25
А чому так скептично до Романюка ставитесь? За майже 5 років керування громадою він багато зробив. Місто розвивається, ремонтуються дороги, нормально функціонують заклади освіти і медицини. Збудовано 40 садочок. Відремонтовано багато дворів, доріг, зроблено освітлення. І ще багато чого. А почитавши коменти, то виходить він нічого не робить. мате совість трішки, люди.
ВІН до Василь Іванович Показати IP 4 Червня 2015 12:52
назвіть поіменно 40 збудованих садочків
Баба Голя Показати IP 4 Червня 2015 10:07
А може той чоловік, якого призначили керівником "Луцьктепла" і справді хороший спеціаліст і ситуація на підприємстві покращиться. Чому така недовіра до людини, яку ви ще мало знаєте. Романюк дуже мудрий і досвідчений мер і зацікавлений у тому, щоб у місті було все добре.
Ахах до Баба Голя Показати IP 4 Червня 2015 11:01
Тому і без гарячої води сидимою бо мер в нас мудрий!!!
Андрій до Ахах Показати IP 5 Червня 2015 00:28
воду навмисне вимкнули, шоб призначити нового директора.. Може з коллективом Луцьктепло хто радився, чи вони самі обирали? Просто треба поставити "свою людину".. (А чом не віддати Луцьктепло в "аренду" Кропиві? Він сам пропонував ще при Кривицькому!) Але тоді добряча годівниця-"кормушка" закриється!-------------- «Нафтогаз України» сфальcифікував обсяги споживання газу населенням - ГО «Публічний аудит» -------- http://uainfo.org/blognews/1433434701 -------------- «Згідно зі звітом НАКу за 2013 рік, населенням спожито 17,7 млрд м3 газу (разом з опаленням), і це з Кримом та тимчасово окупованою територією на Сході України. Тобто, в 2014 році обсяг споживання мав бути меншим за 17,7 кубів. Натомість нас запевняють, що ми спожили у 2014 році 22,2 млрд м3 газу та на 2015 рік запланували споживання в обсязі 20,4 млрд м3. Чим більший обсяг планового споживання, тим більша частка імпорту, тим вищий тариф на газ» --------------- Ну шо тут незрозумілого? 17.7 - по центральних документах 22.2 - по платіжках тобто 4.5 - об"єм закачаних у трубу і проданих народу по ціні побутового газу (метану) негорючих газів, таких як повітря (азот) і вуглекислий.