USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В мікрорайоні ЛПЗ у Луцьку стоїть нестерпний сморід

12 Вересня 2016 12:34
Із сміттєвих баків, встановлених на бульварі дружби Народів у Луцьку, витікають нечистоти на розташований поблизу дитмайданчик. Стоїть нестерпний сморід, а місцеві депутати та санепідемстанція на дану проблему не реагують.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив місцевий мешканець Андрій Данильчук та надіслав фото.

«У Луцьку на бульварі дружби Народів 8а біля дитячого майданчика встановили сміттєві баки. Тепер усі нечистоти з сміттєвих баків витікають на дитячий майданчик.

Стоїть нестерпний сморід. Дітям там тепер відпочивати неможливо. Місцеві депутати та санепідемстанція на цю проблему не реагують», - повідомив лучанин.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
cаня Показати IP 12 Вересня 2016 12:44
Там депутати Женік Кощей і Коля Принтер! Їм пофіг, бо піару там не буде і грошей не вкрадеш...
Наталя Показати IP 12 Вересня 2016 12:49
Яручик казав, що спільно з мешканцями може зробити і дасть грошей, але шоб всі разом підключились (разом скинутись) - мешканці не хочуть (поки). Я одна теж не організую тут все. Реакція від депутата є, він он і майданчик той нам поставив, ми теж долучились. А Яковлєв дав отписку, що грошей шоб вирішити це питання не дасть ((( Романюк тут був давно. Ну побачимо шо буде.
Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 12:53
цікаво,а що за сморід вночі і зранку на Кравчука , нікого не цікавить чим дихають мешканці великого спального району в Луцьку, а запашок з розряду шкідливих, цікаво чий це завод так нахабно труїть лучан, а прокуратурі й діла нема до цього
dj до Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 22:33
В р-ні Чернишевського теж саме. Хто знає - звідки цей нестерпний сморід?
Я до Анонім Показати IP 13 Вересня 2016 10:49
На Клима Савури теж чути, не можу відкрити вікно, бо нестерпно нудить і це вже 2-ий день підряд. Особливо чути в нічний час і під ранок. Скоро відчуваю прийдеться звертатись на 1+1
ЛУЧАНКА Показати IP 12 Вересня 2016 13:01
Київський майдан далече від 40 та ЛПЗ а сморід накож особливо в ночі.
Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 13:45
забороль в ночі капець вікна потрібно закривати дихат не можливо
Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 13:51
Весь Луцьк смердить гумном!
Лучанин до Анонім Показати IP 13 Вересня 2016 03:33
Весь Луцьк см*рдить Романюком!
Оля Показати IP 12 Вересня 2016 13:52
У нас в кожному дворі стоять контейнери.Так,що сморід кругом. А тут їм бачиш за багато. ТО,що вихочете,конкретно? Вам,що сміттєзавод побудувати?
007 Показати IP 12 Вересня 2016 14:05
Район вокзалу теж сморід не стерпний і це 100% не від сміттєвиз баків, а такий що враження ніби всі повкакувались. Чому це питання ніхто не піднімає і не пишуть ніде???!!!
спостерігач Показати IP 12 Вересня 2016 14:19
В районі школи №26 біля кафе "Кульбаба" у вихідні дні сміття біля смітників гори, а поряд лавочки для відпочинку. Невже ніхто з влади не бачить що твориться перед школою №26??? А там молоді мами поважно розгулюють з колясками, переступаючи через сміття. Хто має це все прибирати? Комунальники чи власники магазинів і кафе, які розташовані на одному дворі. Наведіть порядок.!!!
парубок Показати IP 12 Вересня 2016 14:41
все скінчиться після дощу, чекаємо і поки дихаємо
Клава Показати IP 12 Вересня 2016 14:50
А вжеж , япона мама - у центральній частині міста, у привокзальному районі особливо увечері та вночі стоїть такій сморід , що неможливо спати , було і більш спекотніше літо, але такого вонідла як зараз у Луцьку не було ніколи !!! Нехай Романюк бере за жабри того Корчика , єкологів та інженерів - і треба вже щось робити....
марта Показати IP 12 Вересня 2016 15:22
... як тільки закінчаться кавуни і інші смаколики-буде легше дихати,а прибирати контейнери повинні спеціально навчені люди,яким ми кожен місяць платимо за вивезення сміття.
Задихаюсь Показати IP 12 Вересня 2016 20:01
Практично весь Луцьк смердить!
Лучанка Показати IP 12 Вересня 2016 21:51
Люди, ви всі нормальні, що ви пишите, вас послухати, то нехай біля ваших вікон буде г*вно,а вам воно в радість, це просто жах. потрібно підтримати мешканців цього двору, тим більше люди хочуть не так багато, а лише затишку для своїх дітей. я сама мешкаю в цьому районі і завжди раділа , коли проходила цей гарний дворик. все прибрано, пофарбовано, насаджено молодих деревець, любо глянути. а ви всі думаєте тільки про себе - то пишіть про свої проблеми, не сидіть з ними тихо, а то скрізь смердить, скрізь однаково... Однаково тільки тому, що ви не намагаєтесь покращити це однаково і вам однаково що все однаково. Робіть щось кожен у своєму дворику, наші діти варті найкращого, ми не маємо сидіти і дихати разом з дітьми цими відходами сміттєвими, коли депутвти , яких ми обрали вивозять своїх дітей на мальовничі курортні куточки , радіючи , що ви їх обрали і дали їм карти в руки. Під лежачий камінь вода не тече, давайте всі разом зберемося і покажемо цим бюрократим , що ЛЮДИ -це ЛЮДИ, які можуть зробити ОЙ ЯК БАГАТО СОБІ НА БЛАГО , а не товтопузам , які перед виборами шось кинуть нам , а потім знову чекайте від них чогось серез 4-5 років.
горішньоплавнянка до Лучанка Показати IP 13 Вересня 2016 09:36
як їх підтримати? взяти трошки сміття і перенести в інший двір?
Лучанка до горішньоплавнянка Показати IP 13 Вересня 2016 13:44
Зовсім невлучний коментар!
виборець Показати IP 12 Вересня 2016 22:26
Сором депутату М.Яручику,якого на виборах до місцевих рад,підтримав весь мікрорайон.А тепер спокійно дивиться як наші діти граються в смороді.
Олег Показати IP 12 Вересня 2016 23:16
Гаряча лінія “На “15-80” потрібно телефонувати лише зі стаціонарних телефонів. А якщо ви хочете про щось повідомити міськраду з мобільних — дзвоніть 777 880”. Дзвоню і мені кажуть нам теж смердить. Робіть висновок самі Лучани та гості міста. Чим більше дзвінків тим краще.
Анонім Показати IP 13 Вересня 2016 03:46
Не потрібно спекулювати... В 10 м від неї розтащовані дві чудові площадки! + Як не крути а сміття то кудись потрібно викидати... і те місце є мінімальним злом з максимального. Ту територію потрібно було облогородити в зовсім іншому форматі... але ж це не з нашими "совковими" чиновниками/комунальниками
Дипломований поліщук Показати IP 13 Вересня 2016 08:27
Добре вам говорити-теревенити , а люди здавали гроші на ту площадку, щоб діти були біля дому, могли гратися в своєму дворі, а не йти в інший двір. І що тепер пропали грошенята, тут не живуть олігврхи, у яких купа грошей, а звичайні прості роботяги, для яких кожна копійка на вагу золота.
Житель Луцька Показати IP 13 Вересня 2016 09:09
А чому так мало звернень у міську раду??? Я звертався на гарячу лінію - ніяких дій за останній місяць не було. Це проблема вьсого Луцька (напевно біля нашого міста десь аварія на каналізаційному колекторі). Сморід чути всюди і в центрі і на 40му. Прохання до усіх мешканців - заваліть гарячу лінію 777880 міської ради - залишайте звернення. Якщо звернеться хоча тисяч 50 - може буде толк.
Мешканці будинку 8а Показати IP 13 Вересня 2016 11:45
Звертаємось до пані Наталі!Шановна "помічник депутата"М.Яручика!То,що Ви там не можете організувати?Вірніше,Ви щось навіть намагались організувати?))Оце так!Працюєте тільки на публіку!!!Ви нічого не зробили щоб усунути цю проблему,а скоріше навпаки!