USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Сході загинув ще один лучанин

23 Серпня 2014 10:57
У зоні АТО загинув ще один лучанин Климчук Сергій Дмитрович. Прощання з бійцем відбудеться завтра, 24 серпня. Він воював у територіальному батальйоні «Айдар» на Луганщині. Про це інформують у прес-службі міської ради.

Сергій Климчук народився 19 березня 1969 року у селі Троянівка Маневицького району. Одружений, має доньку. Першу вищу освіту здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки за спеціальністю – вчитель української мови та літератури (1994 рік), фах юриста, - закінчивши Інститут післядипломної освіти, (1998 рік).

Боєць «Айдару» працював юристом у Волинському обласному центрі з надання безоплатної правової допомоги. Свій патріотичний дух та бойову звитягу гартував у Козацькому Стрілецькому Братстві, членом якого був довгий час.

Прощання з Сергієм Климчуком відбудеться 24 серпня:

12.30 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору - відспівування загиблого;

13.00 на Театральну майдані - громадянська панахида.

Поховання Героя відбудеться на Алеї почесних поховань на кладовищі у селі Гаразджа.

Луцька міська рада, виконавчий комітет та громада міста глибоко сумують з приводу загибелі Сергія Климчука та висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного.

Завтра, 24 серпня, у Луцьку - День жалоби.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

У зв’язку з загибеллю під час виконання завдань антитерористичної операції Сергія Климчука та його похованням у неділю, 24 серпня, оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території міста.

У цей день також обмежать проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 11:12
Як при ющенко, що не день, то про голодомор, тепер що не день, то жалоба. А не зачасто?
люся до Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 11:30
Таким, як ти - ДИВАННИМ "патріотам", не зрозуміти СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ.
Андрій до люся Показати IP 23 Серпня 2014 11:38
А тобі не зрозуміти матерів, які хоронять своїх дітей. Свою дитину вирости, тобі зрозумієш. А писав я до того, що дуже довго цілих 5 місяців триває ця незрозуміла війна, і що не день, то жертви. Хтось вже загрався в це АТО.
люся до Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 11:47
То що, може нехай кацапія забере пів (всю) Україну так, як Крим забрали? Є вихід?
Александр до люся Показати IP 23 Серпня 2014 11:54
Есть, конечно! Если Люсе жалко Крым и Донбасс, причем не жалко людей Крыма и Донбасса, то Люсе нужно начинать формировать женский добровольческий батальон "волынских амазонок"!
аяяй до Александр Показати IP 23 Серпня 2014 12:03
не сомневайся,если надо будет то сформируем и не один!!!!!
Александр до аяяй Показати IP 23 Серпня 2014 12:08
коментар було видалено
Александр до Александр Показати IP 23 Серпня 2014 12:23
коментар було видалено
Андрій до люся Показати IP 23 Серпня 2014 11:59
А тобі не здається, що кацапія вже давно захопила Україну і йде прикритий геноцид українців?
))) до Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 12:17
да сдуреть можно. вся фсб в правительстве сидит, а они друг друга лупят, глаза выпучив.
До Андрія до Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 12:12
В якому значенні не зачасто? А що є визначена кількість жалобних днів в році? На сході країни іде війна, вбивають людей, зокрема людей з Волині та з Луцька. Тих, кого ми маємо пам*ятати, оскільки вони боронять країну, її цілісність та незалежність. То тепер ми маємо просто "забити" на них, оскільки комусь видається, що жалоба ЗАЧАСТО? Вас ніхто не просить приходити в собор на відспівування чи на громадську панахиду, якщо ви не хочете. Не хочете - не ідіть
555 до Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 14:25
Славо героям. Позор тобі ос=л.
Андрій до 555 Показати IP 23 Серпня 2014 16:56
Так славо чи сало, і не позор а ганьба тобі, розумнику 555
Сергій до Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 16:58
Думав про сало, а хотів написати модне Слава. От і результат
111 Показати IP 23 Серпня 2014 11:12
коментар було видалено
Сергiй Показати IP 23 Серпня 2014 11:29
Ну вони не вмирають для нас, так? То будемо далi воювати?
факт Показати IP 23 Серпня 2014 11:37
коментар було видалено
так Показати IP 23 Серпня 2014 12:00
коментар було видалено
В шоці... Показати IP 23 Серпня 2014 12:08
В реальному шоці. Особисто знаю його доньку Вікторію.....Це просто нереальна втрата для сім*ї....Щирі співчуття родині Климчуків....Герої не вмирають!
сум до В шоці... Показати IP 23 Серпня 2014 14:25
на жаль вмирають! Ще й як! кожного дня на Волині жалоба!
гiсть Показати IP 23 Серпня 2014 14:15
коментар було видалено
666 до гiсть Показати IP 23 Серпня 2014 14:24
Коричнева чума садить в кремлі, як мавпа з гранатою, але не довго , Україна переможе. Слава героям.
Александр до 666 Показати IP 23 Серпня 2014 15:10
коментар було видалено
патріотка до Александр Показати IP 23 Серпня 2014 16:15
коментар було видалено
666 до Александр Показати IP 23 Серпня 2014 18:34
Тобі не місце серед людей, їдь до путлера, може в нього в зоопарку ще залишилося місце для тебе.:)))
Дончанин до 666 Показати IP 23 Серпня 2014 18:05
"Кто не скаче - той москаль!" - это явно лозунг, призывающий к миру. Поэтому будь добр - не уподобляйся вору, кричащему громче всех: "Держи вора!"
666 до Дончанин Показати IP 23 Серпня 2014 18:40
Злодії сьогодні показали свою сутність, ваші брати росіяни грабують вас допомагаючи. Якщо хочеш миру їдь в Донець і захищай його. Зустрічали сеператистів з хлібо - сіллю, а тепер иховаєтеся в нас як щурі.
До Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 17:27
Ти таке саме ..уйло, як і путін.
ВВП Показати IP 23 Серпня 2014 18:35
смерті не варто боятися , ми всі колись помремо, хтось завтра, хтось через 10 років, страшно вмерти не примирившись з Богом і попасти до пекла, життя це тільки пара що виникає на мить ,а потім зникає
ольга Показати IP 24 Серпня 2014 02:03
Сергій - наш одногрупник - чесний, надійний, справедливий, готовий на самопожертву, справжній українець. таким ми його завжди знали і пам'ятатимемо, для нас смерть Сергія - непоправна втрата, Співчуваємо Світлані і доньці, Слава Герою!!!!!!!
Валя Показати IP 5 Травня 2015 00:00
Він з ПР ?