USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На Сході загинув ще один боєць з Волині

23 Липня 2014 08:17
Минулої доби Волинь втратила ще одного бійця. Про це інформують на офіційній сторінці батальйону "Айдар". Згідно з інформацією за 21-22 липня підрозділ втратив 5 бійців.

Під час боїв на Сході загинув Микола Королько 1988 року народження.

"Для нас кожен з них - герой, який віддав найдорожче, що мав в ім'я єдності своєї країни. Ми тужимо і плачемо разом з рідними і близькими. Ми знаємо, що кращою пам'яттю про них буде продовження нашої визвольної місії. Героям слава!", - написали побратими загиблих.

Окрім того, згідно з повідомленням, загинули:

1. Муха Володимир Олександрович, 1994 рік народження, Вінничина

2. Томів Геннадій Леонідович, 1973 рік народження, Харківщина

3. Ящук Павло Володимирович, 1966 рік народження, Київ.

Нагадаємо, вчора Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про загибель волинянина Олега Михайлова, який теж служив у батальйоні "Айдар".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
гiсть Показати IP 23 Липня 2014 08:21
Йдучи по чужу голову,неси i свою.
Анонім до гiсть Показати IP 23 Липня 2014 09:42
Добре тримай свою ГОЛОВУ, а то скоро злетить, ФІЛОСОФ.
Патріот до гiсть Показати IP 23 Липня 2014 12:36
Шановні читателі даного сайту! Будьте уважні! На даний момент проросійські тролі на цьому сайті роблять усілякі спроби розхитати тил/забезпечення наших бійців, нашу віру в них. НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ! Війна - це страшно, але ми переможемо і буде мир, і буде спокій і наше щастя на нашій землі!
Андрій Показати IP 23 Липня 2014 08:28
Йолоп ти Царя Небесного,він положив голову захищаючи таку амебу як ти.Вічна пам"ять Герою!
Олександр до Андрій Показати IP 23 Липня 2014 09:40
Обов'язково на Бандерштаті про вічну пам'ять Герою не забудьте проспівати...
гiсть Показати IP 23 Липня 2014 09:24
Хто сiэ вiтер,пожне бурю.
Анонім до гiсть Показати IP 23 Липня 2014 09:41
Ти перший її і пожнеш. Твій кінець уже скорий! Не треба було сіяти вітру, ГОСТЕ.
до Андрiя Показати IP 23 Липня 2014 09:29
Це все розкажiть тим матерям,чиi дiти були вбитi ,,захисниками,, зi зброэю.Схiд хотiв торгувати з РФ,як успiшно торгуэ мiстер Порошенко цукерками,,Рошен,,з Лiпецька.Хотiв говорити своэю мовою.Але це не треба Шелл i Шеврон.Землi треба без людей.
Анонім до до Андрiя Показати IP 23 Липня 2014 09:44
Треба було на компі хоч укр. мову включити перше ніж писати, ТРОЛЮ.
Лучанин Показати IP 23 Липня 2014 09:49
США точно не известно кто сбил малайзийский Boeing и они не располагают доказательствами причастности России к случившемуся, сообщает The New York Post со ссылкой на заявление представителя американской разведки. "Мы не знаем, кто нажал на кнопку... Мы не знаем имя, не знаем звание, мы даже не уверены на сто процентов в национальной принадлежности... Самое правдоподобное объяснение - что это была ошибка, и ракета была запущена плохо обученным экипажем", - сказал представитель разведки.
Олександр до Лучанин Показати IP 23 Липня 2014 09:55
Что ж ты, суч.....к, говоря а не говоришь б? "We do think President Putin and the Russian government bears responsibility for the support they provided to these separatists, the arms they provided to these separatists, the training they provided as well and the general unstable environment in eastern Ukraine," Rhodes said in an interview with CNN. И это в том же интервью! http://news.yahoo.com/us-russia-created-conditions-shoot-down-225452876--politics.html
Лучанка до Лучанин Показати IP 23 Липня 2014 09:56
А вы дипломированный переводчик из первоисточников, с американского английского или почитали в какой-то газете? Верить можно только ПЕРВОИСТОЧНИКАМ (официальным данным, из официальных сайтов, прямых трансляций). Все остальное - ПРОПАГАНДА!
Анонім до Лучанка Показати IP 23 Липня 2014 11:13
Закрытый брифинг американской разведки (закрытый - просто выступающие потребовали у допущенных журналистов, чтобы те не называли имена выступающих) закончился следующей фразой: "Быстрее всего малазийский лайнер был сбит по ошибке".
Олександр до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 11:39
Не надо п....деть! Дай ссылку не по фразе, а по "закрытому" брифингу. А фраза и в "открытом" есть))
Анонім до Олександр Показати IP 23 Липня 2014 11:55
Если быть точным, то брифинг "прошел в закрытом режиме".
лучанин Показати IP 24 Липня 2014 11:27
Колю! Царство тобі Небесне! Земля пухом, Героєві що віддав життя за Україну...
Надія Показати IP 26 Липня 2014 13:47
Сумуємо і співчуваємо рідним та близьким .Це найбільший біль і найсильніша втрата, яка тільки може бути в житті.Наш син теж загинув зоні АТО. Герої не вмирають!!!
Имя Показати IP 8 Жовтня 2014 12:07
Другим урок!