USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На Волині браконьєр підстрелив лося

23 Травня 2016 12:29
Волинська поліція знайшла браконьєра, який вполював лося.

В урочищі Заглуша, що в Любешівському районі, невідомий застрелив лося. Поліцейські встановили особу браконьєра та відкрили кримінальне провадження, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Про факт браконьєрства в урочищі Заглуша Великоглушанського лісництва поліцію повідомив районний мисливствознавець Любешівського лісового господарства.

Поліцейські оперативно встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 26-річний житель села Черче Камінь-Каширського району.

«Як з’ясувалось, у мисливця не було жодних дозвільних документів на полювання. Окрім того, не було зареєстровано належним чином і гладкоствольну рушницю «ИЖ-17», 16 калібру. Її поліцейські вилучили за місцем проживання браконьєра. Також в нього вилучили два патрони та залишки частин туші лося», - розповів керівник Любешівського відділення поліції Олег Матчук.
За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 248 (Незаконне полювання) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання штрафом від 1700 до 3400 гривень або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
зе бест Показати IP 23 Травня 2016 12:54
Ну, ось...му---ки, мля...рибу в річках і озерах всю повибивали, і звірину доб'ють...а шо завтра?
злий Показати IP 23 Травня 2016 13:31
впаяти цьому деб*лоїду по-максімуму 3 роки
л Показати IP 23 Травня 2016 14:05
...ліси повирізати, землю продати і пи..дець
а Показати IP 23 Травня 2016 14:25
чому не заборонити мисливство як у Європі
fg до а Показати IP 23 Травня 2016 17:47
а де в Європі заборонено полювання????
буде справедливо Показати IP 23 Травня 2016 14:27
А тепер заставити в*родка цю лосячу шкуру по шматочках зїсти. Зняти на відео і показати по телебаченню. Скільки можна панькатися з "голодними" нелюдами?
V Показати IP 23 Травня 2016 14:40
Штрафи смішні. Обмеження волі робить людину тільки гірше, а от штраф під 100 тисяч з поступовими виплатами і постійно відмічатись в міліції, поки не віддав, це було б добре. А в загалі, коли люди думають тільки про сьогодні и не думають про завтра, це прикро.
Штраф до V Показати IP 23 Травня 2016 21:47
Штраф на лося близько 34000 грн. думаю тут помилка.
полюх до зе бест Показати IP 23 Травня 2016 19:28
а більшість дурнуватих хохлів хіба думають за завтрашній день?
хам Показати IP 24 Травня 2016 10:42
штраф за добутого незаконно лося 75000грн
Анонім Показати IP 24 Травня 2016 14:50
Яка наташа поліція такі іштрафи.
Анонім Показати IP 24 Травня 2016 15:09
Тут і місцева власть замішана