USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині мисливці вийшли на рейд

26 Серпня 2015 17:19
На Любомльщині проблема нашестя рудих хижаків й досі турбує сільських жителів, з якими вони борються щоб зберегти власні господарства, - інформує БУГ.

Днями рейдова бригада на чолі з єгерами Любомльського УТМР Миколою Зубом та Андрієм Федуном відправилася на вже другий подібний рейд. Раніше такі заходи проводили на територіях Ладинської сільської ради.

Була створена група більше тридцяти мисливців, були й представники ДП «Любомльський лісгосп». Велика кількість мисливців зумовлена тим, що полювання на пернату дичину в регіоні через аномальну спеку призупинено до настання ІІІ рівня пожежної небезпеки й хоч тут можна постріляти.

На цей раз відстріл здійснювали на територіях Підгородненської сільської ради, місцеві жителі якої неодноразово скаржилися, що з господарств зникають кури, качки тощо. Рейдовій бригаді вдалося здійснити відстріл лише одного рудого хижака. Причиною цього мисливці називають несприятливі умови для відстрілу лисиць. Можливо, що курей крадуть зовсім не руді звірі, а недобросовісні селяни.

Зрештою, як повідомив Микола Зуб, УТМР й надалі відгукуватиметься на скарги й прохання жителів та проводитиме при необхідності рейди місцевістю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
кУЗЯ Показати IP 26 Серпня 2015 18:28
ВОЛОНТЕРІВ ЗАПРОСІТЬ - ВОНИ ДОСВІД МАЮТЬ ЩЕ З ВЕСНИ З ТАК ЗВАНОГО ВОЛИНСЬКОГО САФАРІ! САМІ УЧАСТЬ ПРИЙМУТЬ, А ПОТІМ НА ДРУГИХ БУДУТЬ ГНАТИ.
Правий до кУЗЯ Показати IP 26 Серпня 2015 20:25
Ти кУЗЯ молодець!!! Все добре бачиш та розумієш... Відомо що в цю неділю збираються відстрілювати "лиса" в Гущі. Якщо не полінуєшся поїдь, послухаєш і побачиш що вони будуть відстрілювати...
Правий Показати IP 26 Серпня 2015 20:21
Який рейд на лисиць? В Підгородно неодноразово виявлялись факти браконьєрства і все поговорюють що це Зуб та Федун! Там вони відстрілювали і оленів і кабанів вночі! А тепер вже відкрито ходять цілою бандою на браконьєрство вже в ліс, прикриваючись лисицями, так як на качку простим мисливцям виходити нібито заборонено. А чому в пожежонебезпечний період і по полях і торфовищах та в лісі вони їздять на автомобілях (все на фото). Виходить вода, на якій знаходяться качки - голрить, а ліс ні? Ви но розберіться на підставіц яких документів вони проводили це облавне полювання. Зараз в лісі маленкі козенята, поросята а вони бандою в ліс, щоб добути якогось видуманого лиса! Вже обнагліл колишні мент та контрабандист геть. Ой будуть вони відповідати перед членами УТМР за своє свавілля...
вася до Правий Показати IP 27 Серпня 2015 16:26
так, дійсно в Підгородно виявлялись факти браконьєрства, підкинуті шкури тварин, які як всі знають підкинули і завалили тварин прокурор Крисюк, нотаріус Каганюк і екс-убозівець Абрамчук з прикордонником Солодухою. То ти "правий" мабуть такий обізнаний, що сам із цієї шайки
Правий до вася Показати IP 28 Серпня 2015 13:14
Конечно, Зуб та Федун з ким-небудь дружити не будуть! Ось тому і дозволяють всяким полювати та видумують такі собі "рейди" щоб догодити.. Не буде їх на роботі тоді і розвалиться їх компанія....
ПРАВДИВИЙ до Правий Показати IP 28 Серпня 2015 23:21
Точно - точно!!! Шостак, Зуб, Федун одна команда з нотаріусами, убозівцями, прокурорами, прикордонниками!!! Вони ж колеги, куми, друзі... Ось і організовують УТМРівці які хочуть полювання та нікого не бояться...
був писутнім в рейді до Правий Показати IP 30 Серпня 2015 23:19
це рейд називаеться піар програмою яку задумав зуб микола щоб показати який він великий єгер який думае що він лідер, вміе прислухатись до громади, дбайливо ставиться до тварин, та всіж знають хто такий зуб одним словом реклама трошки неполучилась,
Чіпс до був писутнім в рейді Показати IP 31 Серпня 2015 13:47
Та Зуб бувший м*нт, який п"янющий розбився на автомобілі кілька років тому... То в нього з головою не все в порядку, а Шостак алкаш... От Зуб і керує бог зна як....
мисливець головно до Чіпс Показати IP 31 Серпня 2015 14:46
з таким минулим йому нето що егерем неможна а і двірником ментяра галімий на що дивиця обласне начальство нерозумію так він набухаеться і буде кататись в лісі таким допуск до лісу а тимбільше в громацьку організацію категорично мае бути заборонений
ПРАВДИВИЙ Показати IP 26 Серпня 2015 20:52
Який рейд - це браконьєрство! На падставі яких документів вони виходять на такі рейди? Масливцям заборонено полювати через пожежонебезпечний період - а вони їздять по лісі. Виходить вода, де знаходиться перната дичина горить, а ліс та трава ні. В лісі маленкі козенята та поросята, а вони в білий день поїхали за "лисом". Це вже найбільша наглість з їх сторони. Раніше полювали на кабанів та оленів біля Підгородно вночі, а тепер вийшли бандою вдень.. Ой приїде "Правий сектор" до них на полюваня, можливо на ці вихідні до Гущі, де вони також планують проводити подібний "рейд", де в прошлому році "добувались" лосі, а потім і активісти мисливці і тоді побачимо .... Прохання не видаляйте цей коментар, тому що всі публікації про цих "єгерів" і їх "законні" дії збираються, а потім будуть представлені всім членам УТМР , які не мають доступу до інтернету... В іншому випадку публікації про законність їх дій будуть в інших виданнях, зокрема в Київських видавництвах...
Олександр до ПРАВДИВИЙ Показати IP 27 Серпня 2015 08:08
Погоджуюсь. Із ст. 18 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання": Дозволи на добування мисливських тварин з метою селекційного відбору, санітарно-ветеринарної експертизи, регулювання чисельності диких тварин видаються безоплатно. У разі добування мисливських тварин за вказаними дозволами, які надаються відповідно до лімітів, користувач угідь закриває ліцензію та сплачує її вартість. Цікаво чи хтось перевіряв вказані документи?)))
Вася Показати IP 26 Серпня 2015 21:12
А подивіться які в них собачки (лайка та фоксткрєр ) тото правда, тільки на "лиса"?????
дядя толік до Вася Показати IP 29 Серпня 2015 17:08
тож любомльські кішкоїдники тепер думають що вони козирні та х*й вам на рило
Вася до дядя толік Показати IP 31 Серпня 2015 17:17
коментар було видалено
Рудий лис Показати IP 26 Серпня 2015 21:13
Лис-це повід цьому шоблу виїхати,та побракон'єрити кабанів та косуль.Керуючись здоровим глуздом при такій пожежонебезпечній ситуації полювання взагалі не потрібно відкривати.Вони відкрили на день, щоб з простого смертного мисливця здерти побільше членських внесків,та продати відстрілочні на качку,якої в цьому році критично мало.Госп*дари мациївські.
Дядя Ваня Показати IP 26 Серпня 2015 21:46
Чому таку статтю написали!!! Ага, зрозуміло... Про факт "рейду на лисиць" (невже вони браконьєрнічають зі зброєю та щей на курей, які відношення до дикої природи не мають - дурдом), стало відомо по всьому району, ось вони і прикриваються так званим "рейдом"... Мабуть нехай правоохоронці перевірять їх "роботу" та приймуть рішення по ЗАКОНУ. А обласному керівництву УТМР їх за теке вже треба звільнити з роботи....
Петро Показати IP 26 Серпня 2015 22:01
В Любомльському УТМРє лише один дипломований мисливствознавець, який і не дуже висувається,бо збриють з посади єгеря, а вся маса керівників- спеціалісти- горлохвати, для яких Закон не писаний. НЕхай би прокуратура попитала в цих керівників Зуба та Федуна, заодно в Голови Райради УТМР Шостака та районного мисливствознавці Петрука, авто якого на фото, на підставі яких документів проводилися такі "рейди".Це браконьєрство чистої води. В той час, коли Бережеччина горить, а з Борової до Гущі все прогоріло, вони полюють-краще б профілактикою протипожежною зайнялися, а то що гроші дарма , хлопці, віддали- це було передбачувано Качки немає!Зато є непомірна жага збити побільше бабок з а відстрільні, членські внески і т. д.При таких розкладах Шостак пити не перестане. За горілку вже дає добро на полювання. А яка роль Волиньлісу, чи там заодно з ПЕтруком?
Дядя Ваня до Петро Показати IP 26 Серпня 2015 22:28
Та в Шостака час перебування на посаді голови УТМР закінчився ще в квітні цього року. А чому його не переобирають - цікавий факт. Він не легитимний, а чому працює - цікаве питання. Куди дивиться обласне керівництво УТМР??? Чому не зібрали збори, які нібито мали бути ще в червні??? З таким свавіллям необхідно боротися, Це ж громадська організація. Так що хлопці треба звертатись до керівника обласного УТМР щоб він допоміг навести порядок, а не допоможе тоді прийдеться шукати якісь інші шляхи...
коте до Петро Показати IP 27 Серпня 2015 17:02
дипломований єгер - це той що з "жовтою" карткою? то, що по своєму сину стріляв??? да, ценний кадр. і підписуйся не Петром, а Олегом
Заболотнець до коте Показати IP 29 Серпня 2015 13:27
коментар було видалено
андрій б до Заболотнець Показати IP 29 Серпня 2015 17:04
а що то цікаво хтось видалив чи злякався правду почути
Заболотенець до коте Показати IP 29 Серпня 2015 17:18
коментар було видалено
Анонім до коте Показати IP 30 Серпня 2015 22:53
а ти підписуйся не коте а зуб
Підлісець Показати IP 26 Серпня 2015 22:58
Та в Шостака час перебування головою УТМР закінчився ще в квітні. Мали бути нібито збори в червні 2015, але чомусь не було. Цікаво чому??? Треба звертатись до голови обласної УТМР, та запитати, що таке коїться, щоб приїхав, розібрався з керівними органами УТМР, перевірив використання коштів Шостаком. Це ж громадська організація. Якщо не допоможе, прийдеться шукати інші шляхи...
пр до Підлісець Показати IP 28 Серпня 2015 15:10
Шостака давно пора звїльнити.
ато до пр Показати IP 28 Серпня 2015 21:22
шостака не звільнити а гнати треба як того лиса що на вихідних гонили а за ним всіх люструвати і перевірити а особливо новеньких егерів які ще як кажуть вчора на фару все вибивали а вже егерь,
запіляка до ато Показати IP 28 Серпня 2015 21:29
а хто їх понаберав що по обявленію чи що в мисливців ніхто непитае а треба чи все рішае один за всіх де громада
добряк Показати IP 26 Серпня 2015 23:15
виїхали якось з друзями на природу в районі вишкова,попали на відкритття охоти,ті горе охотніки гатили так,що дроб над головами свестіла,наскілки мені відомо охота в місті заборонена,визивали по 102 МЕНТІВ три рази,реакціі ноль,вечір був зіпсований ,останній раз трубку піднімав мент по фаміліі ольховий,МЕНТАМИ називаю ціх блюстітєлів свідомо,називай їх хоть поліція хоть ще якось,все одно -дармоїди
Ру Показати IP 27 Серпня 2015 10:20
ПДР для них неписані. Стоянка ближче 50 метрів до колії заборонена.
Безрудий Показати IP 27 Серпня 2015 10:46
Красави... А тепловізори і карабіни з глушниками в рейд не забули!
Петро до Коте і дяді Показати IP 27 Серпня 2015 23:38
Маю на увазі Хомича.Хто зєгерів стріляв по сину не знаю, але сам факт достойний уваги, тим більше з жовтою карткою. По Шостаку- не буде змін до кінця сезону.На переправі коней не міняють, а Шостак в курсі всіх фінансових справ і тільки він знає скільки треба зібрати ДмитрукуОсь і стараються з Зубом, у якого мрія здійснилася- став єгерем-касиром, виконати план .А це ж зібрали тільки близько половини- за "ліві" відстрільні на качку та членські внески.Перевірте,чи немає однакових номерів!А попереду ще хутровий звір та копитні.-ось там вже повний безпрєдєлКАжуть, раніше в Утмрі за сезон мали до 120 тис грн.лівандоса.Де ревізійна комісія?
коте до Петро до Коте і дяді Показати IP 28 Серпня 2015 13:12
так до речі якраз і Хомич до підкидання шкур теж в "темі". То для того існують "дипломи". Круто, далеко підем. А "жовта" картка, то заїдьте в с.Чорноплеси і попитайте в будь-якого жителя і зрозумієте в кого. Всього-навсього.
Анонім до коте Показати IP 28 Серпня 2015 14:28
беруть сумніви щодо причепності хоміча до підкидання шкіри там і без нього багато кому вигодно а наклеп на нього бо деяким егерям жаряним запахлоб бувби він головою! він хочаб протоколи пише і зброю вилучае а вот деж ваша робота щось невидно крім дурної п*здь*жі !
пенсіонер до коте Показати IP 28 Серпня 2015 21:44
Я, знаю Хомича і його близьких і друзів, то таких людей побільше б нам то і порядок був би а таких як зуб треба утилізувати ,невірю в ту безглузду брехню,
Дядя Саня Показати IP 28 Серпня 2015 15:03
Да а диплом валютчіка підходить наголову Утмра ато ті козаке кажуть що Сашко рорядок наведе цікаво оберати будуть Андрій та Коля вище вказані
толян до Дядя Саня Показати IP 28 Серпня 2015 21:53
андрій це абдула а коля це гарячий я так розумію а зуба що неспитають,все кодло зібралось в ато їх а може вони автомата ще нетримали, таких неберуть
Васьок Показати IP 28 Серпня 2015 18:52
В Любомльському УТМР окрім Зуба і Федуна є ще прикрасні єгера, які кожну ніч в рейді і чудооово себе почувають.
ігор до Васьок Показати IP 28 Серпня 2015 20:52
Да, причому в рейд їдуть з тепловізорами, карабінами,ночніками і глушниками - ну щоб порушників ті що кукурудзу їдять ловити бо вони теж порушують:):):):):)
Анонім до ігор Показати IP 28 Серпня 2015 21:06
народ хай всім добро дають ато тільки тим в кого тепло е ті егері чи огарі,
дикий до Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 21:12
а хто знае де лось той що банда лисняків прибрала? там і егерь утмр замішаний кажуть,
ПРАВДИВИЙ до дикий Показати IP 28 Серпня 2015 23:26
Так цеж відомо... Той єгер Зуб... А запитати в нього скільки до того лиса біля Підгородно вони причепили кізок... Вжеж похвалилися убл*дки...
До толян Показати IP 29 Серпня 2015 08:46
Бик ти талалайський а ти в АТО нехочиш тільки п**діти вмієте і біль нічого
ваня Показати IP 29 Серпня 2015 09:09
А ЛОСЬ який кажуть лисняківці забрали, на половину з Миколою "гарэчим".Понакуплюють тепловізорів і їздять,мало того щей рейд на лиса.Б.Л.Я.
мвс до ваня Показати IP 29 Серпня 2015 12:19
рейди на них пора робити,але тихенько бо вони всі вже за*бали
До Ваня Показати IP 29 Серпня 2015 16:15
Ти дибіл який лось то не Лисняки його забили а якщо хоч знати то спитай в прибузьких лісників
толян до До Ваня Показати IP 29 Серпня 2015 22:34
якщо ти щось знаеш то чого мовчиш якщо прибузькі то скажи доведи,а доречі ****** це ти я ср*ти сідаю нівкого непитавшись на відміну від тебе ***** ******!!!!!!!!
Зацікавлений Показати IP 29 Серпня 2015 18:18
Якшо на те пішло то пишіть в новинах хто що бачив куди поіхали наші егері і що з собою взяли втой чи інший рейд коговзяло за живе позвонять кому треба
Мисливець Показати IP 29 Серпня 2015 22:00
Ви всі д***ли пишете самі не знайте про шо а самі тіпа чесні да
ковель утмр до Мисливець Показати IP 29 Серпня 2015 22:47
тут всім зрозуміло що мисливців без грішка нема але якщо всім то всім а не так хто при грошах і звязках той і їздить,хто тепло мае той їздить,хто егер той їздить,хто з компанії егеря той їздить,а що робити простим кріпакам! на мою думку треба робити повну перезагрузку і очистку в утмр любомля,а егерскій состав наберати після опитування всіх мисливців і біографії минулого читати,бувших браконьерів небувае так як і б***ей!!!
Чіпс до Мисливець Показати IP 29 Серпня 2015 22:52
Про тих "рейдових" єгерів написана вся правда. Вони вже свій безпредєл оприлюднюють через пресу, тому що "тормоза", ні вчому не розбираються, а рахують себе хазяями угідь. А д***л це мабуть ти... Ти про все це порозмовляй з мисливцями, тоді переконаєшся...
Рома """"""""" Показати IP 30 Серпня 2015 00:18
Поки шостака ****** ни нажинем порядку нибуде.
охотнік до Рома """"""""" Показати IP 30 Серпня 2015 13:33
згідний з тобою гнати там не тільки його треба а і половину егерів тих приблатньонних!
До охотніка Показати IP 30 Серпня 2015 16:02
А на твою думку хто там приблатньоний.
До охотніка Показати IP 30 Серпня 2015 16:55
А на твою думку хто там приблатньоний.
Анонім до До охотніка Показати IP 30 Серпня 2015 22:41
всі нові егеря
пр Показати IP 31 Серпня 2015 10:00
приблатньоні Зуб Абдула Гарєчій в шию гнати пі...сів
Гаречий до пр Показати IP 31 Серпня 2015 16:47
коментар було видалено
анінім Показати IP 6 Вересня 2015 11:51
І Петрука с*аним віником погнати слідом за ними.