USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На Волині переобрали голову ветеранської організації правоохоронців

20 Квітня 2015 16:30
Згідно з підсумками звітно-виборчої конференції Волинської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України переобрали голову організації.

Так, переглянувши відеозвіт про роботу за чотири роки, делегати вирішили: керівник – на своєму місці. Тож втретє висловили довіру і доручили очолити облорганізацію полковнику міліції у відставці Сергієві Шелепіну.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

На захід запросили 52 делегати із усіх районів Волині.

Серед питань порядку денного – звіт голови та ревізійної комісії облорганізації, а також обрання нового керівника і його заступників.

Так, першим заступником Сергія Шелепіна працюватиме Володимир Буравський, заступниками – Іван Єрко і Микола Кирилюк, а секретарем – Ірина Зейко.

– Мені приємно, що ви втретє висловлюєте мені довіру, – звернувся до присутніх Сергій Шелепін. – За ці роки багато зробили, але усього цього могло б і не бути, якби не ваша підтримка.

Своєю чергою, начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига подякував ветеранам за принципову позицію та активну допомогу у патріотичному вихованні підлітків та – головне – професійну пораду і батьківську допомогу молодим правоохоронцям:

– Мені приємно, що на Волині активно діє інститут наставництва, що ви долучаєтеся до діяльності міськрайвідділів. У кожного з вас за плечима – чималий досвід роботи в органах внутрішніх справ. Вам є чим поділитися і є що підказати. Ми теж готові підтримувати всі ініціативи та починання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
З княжого Показати IP 20 Квітня 2015 16:55
навіщо такі організації потрібні, щоб гроши в держави клянчити? Пішли на пенсію от і садіть собі помідори
пенсіонер до З княжого Показати IP 21 Квітня 2015 06:51
К****ом був був і к***ом залишився цей Шелепіна. Від такого допомоги не дождеся. Пріоритет для ньго власне черево.
пенсіонер до З княжого Показати IP 21 Квітня 2015 06:54
Хто скаже, що ці чепвонопикі щось конкретного зробили для захисту пенсіонерів ? Одна лапша для лохів.
Ігор до З княжого Показати IP 21 Квітня 2015 07:37
Шелепін і йому подібні крім ч-на і стопки в руках більше нічого не тримали, де він тобі щось посадить.
лучани Показати IP 20 Квітня 2015 17:02
Шелепіна колись засудили до адмінпокарання, зате що тягав жінку за волосся.
Такі да! Показати IP 20 Квітня 2015 17:06
У чому полягає "патріотичне виховання" підлітків колишніми совковими мусорами? Учать як красти, віджимати, доїти лохів на дорозі, відбивати печінки п"яним?
пенсіонер до Такі да! Показати IP 21 Квітня 2015 07:42
На захід запросили 52 делегати із усіх районів Волині. Хто вибирав цих делегатів? одні і тіж угодні Шелепіну обличя, однм словом учасники масових пянок. І на цей раз все завершилось масовою пянкою
точно Показати IP 20 Квітня 2015 17:13
коментар було видалено
Такі да! до точно Показати IP 20 Квітня 2015 17:23
Та нє, наші рідні, українські - вірніше хохлацькі, бо серед них свідомих українців 3-5%, решта совки, які отримують від Україну непогану пензію і клянуть ту Україну...
пенсіонер до Такі да! Показати IP 21 Квітня 2015 07:46
Шелепін і Буравский це точно вічно злякані сра --лизи, комуняцької ідеології
знаючий Показати IP 20 Квітня 2015 18:12
коментар було видалено
дідо Показати IP 20 Квітня 2015 18:27
Вони ще попадають під мобілізаційний вік. чому не на фронті ?
Волиняка Показати IP 20 Квітня 2015 19:11
Майте повагу до старших людей, більшість із них годяться вам в батьки. До речі більша половина ветеранів-інтелигентні, професійні і патріотично налаштовані люди.
Анонім Показати IP 20 Квітня 2015 20:24
Дідо, а чого ти ще тут?
ЛЮСТРАТОР Показати IP 21 Квітня 2015 00:29
ЦЕ В БІЛЬШОСТІ М*НТЯРИ ЯКІ ДОВЕЛИ УКРАЇНУ СВОЇМИ ДІЯМИ, ПІДТРИМУЮЧИ МЄНТОВСЬКУ ТА ІНШУ МАФІЮ. А СЬОГОДНІ СВІДОМИХ МІЛІЦІОНЕРІВ СКІЛЬКИ ,КОЖЕН ПЕРЕСЛІДУЄ СВОЇ ІНТЕРЕСИ І ДУМАЄ ,ЩО НІХТО НІЧОГО НЕ БАЧИТЬ ,НЕ БАЛУЙТЕСЬ МАЙДАН НЕ НАВЧИВ ?