USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині шукають донорів для семимісячної дівчинки. УТОЧНЕНО

4 Жовтня 2015 18:00
Усіх небайдужих волинян просять допомогти маленькій дівчинці з вродженою лейкемією (перший гострий період).

Семимісячна дитина перебуває разом із мамою Вірою в міській дитячій лікарні міста Луцька. Про це написав у Фейсбуці Андрій Білан.

«Планується провести 6 блоків хімії. Дві уже пройшли. На сьогоднішній день, планується проведення наступного блоку хімії, для цього ще потребуються донори з 4 + групою крові. Наразі є лише два донори, потрібно як мінімум 6.

УВАГА! Потрібні донори для відбору ТРОМБОКОНЦЕНТРАНТУ з 4+ групою крові.

Процедару така, донор здає в лабораторії кров на аналізи (щоб перевірити стан здоров'я донора). Після позитивної здачі аналізів крові, донорові скажуть на який прийти день, щоб з його крові взяти необхідні тромбоцити для крові дитини. Процедура відбору тромбокнцентранту триває 5-6 годин. Тому всі охочі стати донорама мають бути здоровими та готовими виділити час на процедуру відбору тромбоцитів.

Прохання всіх не байдужих відкликнутися на допомогу 7-ми місячній дівчинці та їх батькам. Адже ми всі розуміємо, що для кожної людини найцінніше в житті це їх дітки, які посміхаються та радують своїх рідних. Прохання не бути байдужими», ‒ пише Андрій Білан.

Запис донорів на кров веде мама, оскільки тато працює на декількох роботах.

Телефонуйте: (098) 918-42-03 (мама Віра), (068) 908-74-41 (тато Олександр).

Усіх небайдужих волинян прохання допомогти маленькій дівчинці Танічці з діагнозом вроджена лейкимія, перша гострий пері...

Posted by Андрій Білан on 3 октября 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
121 Показати IP 3 Жовтня 2015 18:58
дайте додаткову і нформацію де потрібно здавати
Анонім до 121 Показати IP 3 Жовтня 2015 19:08
Додаткова інформація в фейсбуці у Андрія Білана
121 до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2015 19:14
їхати додому до білана кров здавати?
345 до 121 Показати IP 29 Жовтня 2015 07:39
Дай Боже сил цій дитинці одужати
Sieger Показати IP 3 Жовтня 2015 19:13
Що за маячня? Четверта група крові - універсальний реципієнт. Може прийняти кров будь-якої групи. Головне, щоб співпадав резус-фактор, в даному випадку позитивний.
Андрій Білан Показати IP 3 Жовтня 2015 20:04
за додатковою інформацією телефонуйте мені 067 670 48 32
Таня Показати IP 3 Жовтня 2015 20:11
Де і коли здавати кров? А
Андрій до Таня Показати IP 3 Жовтня 2015 21:57
Запис веде мама Віра, або пишіть Білану
Андрій Показати IP 4 Жовтня 2015 11:31
коментар було видалено
тато тетяни Показати IP 4 Жовтня 2015 16:32
Ви не зовсім вірно зрозуміли потрібна не сама кров а лише тромбоконцентрат а він підходить лише від людей з 4+
Андрій Показати IP 4 Жовтня 2015 17:34
як тільки люди взнають про те що потрібно не просто прийти здати кров, а провести процедуру відбору тромбоцитів з крові донора, й на це тратиться біля 5 чи 6 годин, не всі погоджуються. Тому а) це не мулька) б) якщо не бажаєте допомогти то прохання не писати різну маячню, в) не бути байдужим та не жити до по принципу моя хата скраю !! дякую за розуміння
А до Андрій Показати IP 4 Жовтня 2015 19:21
А можна було з цього починати? А не що-небудь, тільки б запостити, а потім пів-дня уточнювати?
до А до А Показати IP 4 Жовтня 2015 23:34
є телефон, можна подзвонити й дізнатися всю інформацію
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2015 19:59
трамбоцити будуть відбирати у дитлікарні відділення онкогематологіі. так моїй дитині врятували життя . коли ввели живі трамбоцити в кровь дитини. все життя буду молотись за свого донора. нам хватило одного. трамбоцити піднялись. хто може= допоможить. на кону- життя дитини.
донор Показати IP 4 Жовтня 2015 21:10
В станці переливання крові тромбоцити відловлюють німецьким обладнанням. До години часу займає. Мо це допоможе, бо в будній день людям тяжко знайти 5 годин часу. Я здам та на роботі відпускають лише на дві.
Олена Показати IP 9 Жовтня 2015 23:27
В неділю можна здати кров?
Знаючий Показати IP 7 Жовтня 2016 14:21
Але ж це повідомлення річної давності :) Білан написав цей пост РІК ТОМУ!!!
Іванна Показати IP 7 Жовтня 2016 15:07
Дитинки вже немає!!!