USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

На Волині військовий отруївся фальсифікатом і перебуває в реанімації

2 Березня 2015 09:50
У надзвичайно важкому стані перебуває військовий 14 ОМБ, який отруївся неякісним алкоголем. Наразі боєць перебуває у реанімації, лікарі борються за його життя.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 2 березня, повідомив міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк.

«Сьогодні півночі відкачували військового, який переборщив із алкоголем. Його напівживого знайшли на території міста. До сих пір не відкачали, він знаходиться у важкому стані у відділенні інтенсивної терапії», - зазначив міський очільник.

На це голова Волинської ОДА Володимир Гунчик відповів, що проблема фальсифікату та незаконного обігу алкоголю на Волині – надзвичайно болюче питання. Тому він звернувся до організацій патріотичного спрямування з пропозицією спільно вирішити наболілу проблему. Особливо це стосується продажу спиртного на Волині у нічний час.

Натомість, Петро Саганюк поскаржився губернатору, що у Володимирі-Волинському є такі об’єкти та заклади торгівлі, які продають по два ящика горілки за ніч.

«Місто залите горілкою. Допоможіть нам», - попросив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
економіст Показати IP 2 Березня 2015 10:03
"На це голова Волинської ОДА Володимир Гунчик відповів, що проблема фальсифікату та незаконного обігу алкоголю на Волині – надзвичайно болюче питання." Укрспирт відразу ж відреагував на вказівки очільника Волинської області і підвищив ціни на спирт на 50%)))
леді гага до економіст Показати IP 2 Березня 2015 11:15
Яка сенсація для Володимира!!! Алкоголь продають і труяться ним!!!
солдат Показати IP 2 Березня 2015 10:08
А хто кришує У Володимирі ЦІЛОДОБОВИЙ продаж безакцизного "контрабасу".Які два ящики горілки ? Сотні ящиків. Хто є власником ночників з горілякою у місті?..Чи не кращі друзі "князя"?.Нам допомагати не треба, треба просто змінити в місті мафіозно-клановий режим "господарників".
шеф Показати IP 2 Березня 2015 10:24
воіни завязуйте з пянками.
старий Показати IP 2 Березня 2015 10:26
солдат повинен бігати стріляти бігати стріляти.
Хлоп Показати IP 2 Березня 2015 10:38
Горілка, як і газ, є "матеріалом агресора"! Це для пана Гунчика. А то якось "надзичайно болюче питання" - не те...То може ще краще сказати, що це питання між суб'єктом підприємницької діяльності та приватною особою, і вирішувати вони повинні між собою, бо держава в бізнес не повинна втручатися...
З княжого Показати IP 2 Березня 2015 10:45
Принда, Кошельник, Мирослава Чайковська, Лєнка Ситнік - ось ті, хто споює людей ночами. А ще ж є склад з фальсифікатом на колишньому концервному заводі
лучани до З княжого Показати IP 2 Березня 2015 11:04
кришує участковий.
глухий до З княжого Показати IP 2 Березня 2015 11:13
А звідки про нього знають? Це секрет. Розкажіть про нього у міській раді, може "вживуть" міри і перенесуть в більш надійне місце?
кума до З княжого Показати IP 2 Березня 2015 13:32
цей склад тепер належить дружині депутата міськради відморозка (другий номер сильної команди мера).
до княжого до З княжого Показати IP 2 Березня 2015 15:06
А Мирослава Чайковська і Віра Чайковська, що отримала орден за волонтерство це рідня???
Ольга до до княжого Показати IP 2 Березня 2015 20:41
Це її тітка, така сама як і вона!
Антон до З княжого Показати IP 2 Березня 2015 15:58
Точніше це 20-го липня, 8 за новою поштою, вже 2 рази пробували закривали, но "криша" всі питання "рішає".
Люда Показати IP 2 Березня 2015 15:05
Менше треба пити!!!! Ті задрипанці продають, а ці, як свині, хлебчуть всіляке лайно! Захисники називається... Тільки не кажіть, що це з "нервів" - хто не пив - той і не буде пити!
О.Е. до Люда Показати IP 2 Березня 2015 15:41
Це точно,насамперед, проблема пити чи не пити, і скільки пити- в самій людині. І винні в цьому самі солдати, а вже, потім магазини, які продають алкоголь.
доктор Показати IP 2 Березня 2015 16:00
а попереджали ж... що заборона продажу алкоголю в магазинах приведе до посилення активності продавців сурогатів. але деякі політсили більше думають про свій піар.
911 Показати IP 2 Березня 2015 18:36
По городах сурогати в магазинах та барах а по селах точки через хату і там мішають все вплоть до курячого г*мна а місцева влада мовчить бо продає як не кума голови сільради то сестра от і вся криша.
Мій единий Володимир Показати IP 2 Березня 2015 20:51
Чайковська принда ситничка кошельник ось чотири точки і ще коба карпюк чайковська цикалюк посібники всіх контробанд у місті стае зрозуміло чому так рьяно борються за владу