USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині закінчилися «запаси» артилеристів, танкістів і кухарів

21 Квітня 2015 07:00
Військкомати практично вичерпали свій резерв військовозобов’язаних артилеристів. Окрім того, зауважує обласний комісар, є проблеми й з іншими спеціальностями.

Під час відкритої частини засідання ради оборони Волині 17-го квітня тимчасово виконувач обов’язків військового комісара Волинської області Роман Кулик розповів про ситуацію з мобілізацією.

«На обліках військкоматів Волині практично відсутні спеціалісти артилерії, танкової, медичної спеціальностей та сфери харчування», - інформував Кулик.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про мобілізаційні плани Волині під час п’ятої хвилі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дембель Показати IP 21 Квітня 2015 07:04
То нехай шукають тих "спритних" 6,5 тис. що втікли і ховаються, там точно будуть! А інші повинні лямку за тих сц...в тягнути?!
макс Показати IP 21 Квітня 2015 07:20
Ввечері проїхатися по барах і нічних клубах, то можна виловити таких хлопаків, що й тяглових коней замінять. В армії не служили, ніде не працювали, а тепер, виходить, їх зачіпати не можна, бо нічого не вміють?
ввв до макс Показати IP 21 Квітня 2015 09:26
вони віруючі! напевно ходять туди молитися)
Анонім Показати IP 21 Квітня 2015 07:28
Гребіть правосєков та іншу н******ч, трохи нагребете!
вітька Показати IP 21 Квітня 2015 08:01
На війні кожен сам собі кухар. Було б чим куховарити.
порада Показати IP 21 Квітня 2015 08:16
Є грамотні юристи, рейдери по захопленю чужого майна (депутати), їх швидко можна перекваліфікувати на артилеристів.
привіт! Показати IP 21 Квітня 2015 08:19
Де можна записатись і що для цього потрібно? я непроти поїхати готовити для наших солдатів!і( освіти кухаря нема)?
доброволець Показати IP 21 Квітня 2015 09:11
Якщо потрібні оператори лазерних радіолокаційних систем наведення (найінтелектуальніша військова спеціальність), теж піду добровольцем. Офіцер запасу, старший лейтенант, служив 2 роки після вузівської військової кафедри (окремий радіолокаційний полк протиповітряної оборони сухопутних військ (ППО), нині такого роду військ немає), двічі проходив перепідготовку. Старший, але здоровя дозволяє.
Джулія Показати IP 21 Квітня 2015 10:41
Є купа "віруючих", які не можуть стріляти в людей. Але ж куховарити віра їм дозволяє!
Анонім Показати IP 21 Квітня 2015 11:32
"Українізація проводилася і буде проводитися самими рішучими заходами ... Той, хто це не розуміє або не хоче розуміти, не може не розглядатися урядом як контрреволюціонер і свідомий або несвідомий ворог радянської влади.Для того щоб здійснити свої класові, пролетарські, комуністичні завдання, робітничому класу на Україні потрібно, обов'язково не ототожнює себе з руською мовою і з руською культурою." большевик - украинизатор М. Скрипник