USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині з’явиться дешевий «соціальний» хліб

22 Вересня 2014 12:09
Один з найбільших виробників хліба на Волині цього тижня розпочне виготовлення нової «соціальної буханки». Вона буде дешевшою від інших більш як на гривню.

Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 22 вересня.

Нагадаємо, 17 вересня відбулася нарад хлібопеків і керівників області. Тоді повідомили, що найдорожчий хліб на Волині, а ціни збільшуються й надалі. Втім, компроміс таки вдалося знайти.

«Минулого тижня ми говорили про стабілізацію цін на хлібобулочні вироби. Так, ПАТ «Теремно Хліб» вже пішли на певні кроки назустріч і розпочинають виробництво

хліба за ціною 4,71 гривні за кілограм. Тобто буханка700 грамів буде коштувати нашим краянам 3,31 гривні. Це буде більше як на гривню дешевше, ніж сьогоднішні ціни», - доповів начальник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко.

Аби уникнути спекуляції та «накруток» в мережах продажу, підприємці вирішили продавати «соціальний» хліб у фірмових мережах ПАТ «Теремно Хліб», - додав він.

Виготовлення дешевого хліба для волинян має розпочатися уже з 24-го вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
пп Показати IP 22 Вересня 2014 12:15
А де купляти соціальний хліб, сільськім мешканцям, де немає фірмових магазинів?
Ира до пп Показати IP 22 Вересня 2014 13:39
А в селі самі печуть ніхто його не купує майже не партеся.Хіба ледачі не печуть
Просто мама до Ира Показати IP 22 Вересня 2014 14:01
В кого велика сім'я - печуть, а самотні люди купують хліб. І дуже переживають подорожчання кожен раз, бо рахують кожну копійку пенсії. Це в місті є можливість щось дешевше знайти з продуктів, а в районах, селах все значно дорожче коштує.
ВВ Показати IP 22 Вересня 2014 12:42
Переселяйтесь всі в Луцьк... Це називається вирішили проблему для галочки в ОДА.
Для тих, хто не знає Показати IP 22 Вересня 2014 12:57
Не хлібу, а хлібААААААААА!
Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 13:38
А спекулянти скуплять і будуть за рогом продавати.У все робться через одне місце.
віталік Показати IP 22 Вересня 2014 13:51
да де він буде продаватись? чи це тільки що ніби то є таке і все
OCb Показати IP 22 Вересня 2014 14:19
перепечений втретє буде дешевший, смакуйте шановне "панство".
ВОВК Показати IP 22 Вересня 2014 14:55
Навіщо трубити що на Волині найдорощий хліб, сьогодні вночі повернувся з Києва де був тиждень, спеціально дивився на ціни, так от дешевшого за 5.20 там не знайшов і то в декількох місцях, а так ціни від шести гривень! Коли розповів продавцям що у нас зустрічаються ціни по 3.94 (Ківерецький дуже не смачний - не реклама) то мені не повірили.
Лисиця до ВОВК Показати IP 22 Вересня 2014 15:15
Ну ти дав ,ну хіба можна порівняти Київ і Луцьк.Там,що зарплата 1000 грн. Не сміши,бо й так не смішно
Заяць до Лисиця Показати IP 22 Вересня 2014 17:03
При чому тут зарплата? А Ви щось про собівартість чули? В Києвї борошно дешевше коштує ніж в нас та і обєм виробництво значно більший.