USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали найбільш «злочинні» місця у Луцьку

21 Жовтня 2016 14:28
Більшість правопорушень у Луцьку здійснюється в темний час доби, найчастіше - поблизу нічних закладів.

Про це повідомив заступник начальника Управління патрульної поліції Луцьку Дмитро Хмарук під час наради з приводу профілактики правопорушень сьогодні, 21 жовтня, - інформують у прес-службі луцьких патрульних у Фейсбуці.

Він назвав місця концентрації типових правопорушень.

- бійки - 72% у нічний час, 52% у вихідні дні (НК Версаль, Залізничний вокзал, Стара підкова, НК Голівуд, АС №1),

- грабіж – 60% у нічний час (Залізничний Вокзал-Варшавський ринок-АС №1),

- крадіжки з авто – понад 50% виявляється власниками транспортних засобів у ранкові години. Найпоширеніший вид – викрадення номерних знаків та акумуляторів (спальні райони міста – проспект Відродження, вулиця Конякіна, вулиця Д. Гордіюк, 55-й квартал),

- розбій – більшість випадків у вечірній та нічний період.

Абсолютна більшість правопорушень у місті відбувається за участі громадян у стані сп’яніння та у нічний час.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
6666 Показати IP 21 Жовтня 2016 14:46
Що за 55-й квартал?
9999 до 6666 Показати IP 21 Жовтня 2016 16:08
55 квартал - за Там-Тамом
7777 до 6666 Показати IP 21 Жовтня 2016 17:36
Давно полішук у місті? Пора вже вивчити райони Луцька .
SS до 7777 Показати IP 21 Жовтня 2016 20:30
Всі полішуки навіть не знають що таке смітник чи туалет від них всі біди одне радує що морди б ють і спиваються це животное...
12345 Показати IP 21 Жовтня 2016 15:00
а чого оперу не вказали????
А до 12345 Показати IP 21 Жовтня 2016 15:02
А там тільки гранатами кидаються.
Юрис Показати IP 21 Жовтня 2016 15:00
Це черговий тяп від поліції , це не аналіз злочинності в місті а виклики патрульних. Дмитро Ви чому навчались і де????У вас то можливий збут наркотиків, то виклики злочини. Іноді краще мовчати.
лучанка до Юрис Показати IP 21 Жовтня 2016 16:14
Не про аналіз злочинності йдеться, не чіпляйтеся безпідставно до поліціі. Краще дбайте про свою освіту, бо текст. *тяп* і * ляп* саме ваш!
Воблін Показати IP 21 Жовтня 2016 23:46
Налякали людей:не ходіть там, бо ми там не ходимо,бо боїмося своїх досліджень.