USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Нью-Йорк вийшов на марш проти війни в Україні

19 Серпня 2014 10:46
Мешканці Нью-Йорка вийшли на марш проти війни в Україні та проти путінської агресії. Про це інформує Espreso.tv.

Відповідні фото виклав jyrnalist в своєму ЖЖ «Оптимізація оптимізму».

«Нас зібралося майже 400 осіб в самому центрі Нью-Йорка і ми пішли до Російському посольству, де власне і влаштували мітинг. Єдина Україна - це те, чого нам зараз так не вистачає, в той час, коли ми боремося з тероризмом. Ми маємо можливість показати всьому світу, що Україна - єдина і сильна держава! Правда - на нашому боці! І ми переможемо!», - зазначила безпосередня учасниця заходу луганчанка, модель і актриса Тетяна Родіна.

Організатори акції в Нью-Йорку: Razom, Ukraine Abroad, UCCA.

Нагадаємо, за ініціативою Руслани 16 серпня по всьому світу українці об'єднуються, щоб пройти маршем до російських дипломатичних установ, закликаючи весь світ підтримати Україну і визнати факт того, що російські терористи вже давно воюють на території України, заявити, що Україні не потрібні миротворчі війська за участі росіян, так звана «гуманітарна допомога». Українці всього світу хочуть миру. Нью-Йорк долучився до Києва, Торонто, Вашингтону, Філадельфії, Чикаго, Детройту та інших міст світу, щоб пройти Маршем Єдності.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 10:54
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 11:04
Я троль из москвы!
Дончанин до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 11:07
И я троль московский.
Петро до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 11:09
Сумніваюсь, що існує і така країна, як Росія. Немає її зовсім, є лише леший Путин, який убаюкує весь народ. Ось так то, АНАНИМ...
Анонім до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 11:16
а я сумніваюсь, що ти фізична особа(людина), а не юридична фсб
Горловка Показати IP 19 Серпня 2014 11:14
Если бы у американских укропатриотов был патриотизм, они бы строили свою страну Украину. А с плакатиками ходить это и дурак может. это их ни к чему не обязывает. Патриоты уезжают на все готовое в экономически благополучные страны и оттуда учат, как надо жить. Псевдопатриоты. Знаете, за что власть вашими руками уничтожает Донбасс? Чтобы получить кредит от МВФ и распилить его по своим карманам.Это стоит ваших жизней. Украина как страна киевскую власть не интересует. Интерес - деньги. Большие деньги. Где сыновья депутатов и чиновников? Где их ближайшие родственники призывного возраста? Посылают на убой других за то, чтобы богатые стали еще богаче. Донбасс не хочет войны и не хочет фашистской власти
Лучанин до Горловка Показати IP 19 Серпня 2014 11:24
Как бы там наша власть не распиливала деньги по карманам - ето наше дело, мы здесь сами разберемся и не лезьте сюда. Небыло бы вас мудаков северных - небыло бы Януковичей, небыло бы войны, небыло бы жертв среди нашего населения. Засуньте свои имперские амбиции себе в одно место! Правда за нами и мы победим!
лира до Лучанин Показати IP 19 Серпня 2014 14:53
тебе бы жить на необитаемом острове... там нет коммунистов, Януковичей, северных соседей, войны. Один большой необитаемый дурдом. Только от чего ты, независимый, сталинские слова о победе дублируешь??? своих не придумал?
Безнадійний оптиміст до Горловка Показати IP 19 Серпня 2014 18:47
Вам би "Мауглі" піти почитати, киселика подивитись, 150 "накотити" і тоді напевне почувалися б як дома, а ні ви у вимушених гостях і памятайте про це !
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 11:17
Це ти про ахметова, єфремова і пуйла?
до Горловка Показати IP 19 Серпня 2014 11:29
Боже, яка ти тупа, Горлівко! Де фашистська влада? В Україні? Так, вона була в особі яника, якого ви обрали. Україна повинна позбутися корупції і стати державою для людей! Ось ЦЬОГО хотів МАЙДАН, ось ЦЬОГО хочуть наші ГЕРОЇ-ХЛОПЦІ, що захищають цілісність СВОЄЇ ДЕРЖАВИ від фашиста путала. А ти, Горлівко, заховалась і очікуєш та ще щось дзявкаєш!? СОРОМ таким як ти!!!
Рыля до до Горловка Показати IP 19 Серпня 2014 11:53
коментар було видалено
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 12:20
Це може той мітинг де негрів по всім штатам демокоратично стріляють снайпери?
Люстратор Показати IP 19 Серпня 2014 12:21
А що вже МАТЮКИ можна друкувати в ЗМІ?
Цвіт до Люстратор Показати IP 19 Серпня 2014 16:14
Хороше питання. Такі вже часи, на жаль, настали, що ненормативна лексика у ЗМІ сприймається багатьма цілком нормально. ((( Які ЗМІ, таке й подання інформації.
увч Показати IP 19 Серпня 2014 13:15
На последней фотке яйценюх в бабу переоделся? Я его узнал!