USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Одесити збираються на траурний мітинг

2 Травня 2015 13:25
На паркан Будинку профспілок вивісили чорний банер з портретами загиблих на Куликовому полі.

Сьогодні в Одесі відбудеться траурний мітинг в пам'ять про трагічні події, що сталися рік тому в Будинку профспілок, - інформує Кореспондент.

На вулицях стежать за порядком сотні військових, а на Куликовому полі встановили металодетектори.

"Правоохоронці встановили по п'ять рамок металодетекторів, через які здійснюється пропуск людей. Відвідувачів просять показати вміст сумок і пред'явити документи, що засвідчують особу. Також ведеться відеозапис", - передає Думська.

Початок мітингу заплановано на 14:00, але вже з самого ранку на Куликове поле починають приходити люди з квітами.

Паркан біля Будинку профспілок в Одесі задрапували чорною тканиною, повідомляєТраса Е-95.

"Близько 11:00 до Будинку профспілок прийшли близько сотні активістів Куликового поля і завісили паркан, пофарбований у кольори українського прапора, чорною тканиною. Потім на паркан повісили великий банер з портретами загиблих на Куликовому полі", - йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
одесса Показати IP 2 Травня 2015 14:20
Людей не запугать!!!
Петро Показати IP 2 Травня 2015 14:55
До "одесса", рідненький, а хто кого лякає????????????
Дерибас до Петро Показати IP 2 Травня 2015 18:25
Бандера тебе рідненький...
Анонім до Петро Показати IP 2 Травня 2015 19:46
Ну тогда объясни, для чего в Одессу нагнали военную технику?
Володимир Показати IP 2 Травня 2015 20:44
Одеські сепаратисти 2 травня минулого року планували оголосити про створення Одеської народної республіки, ідея згоріла разом з ініціаторами в будинку профспілок
Анонім до Володимир Показати IP 2 Травня 2015 21:13
Нелюдь.
Анонім до Володимир Показати IP 2 Травня 2015 22:48
Попробуй назови хоть одну европейскую страну, где сегодня не прошел митинг - реквием по убиенным в Одессе.
2 Травня до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 08:33
У Луцьку, дуже релігійному місті, рахують, що людей в ОДесі повбивали правильно. Жінок, пенсіонерів, зовсім молодих хлопців і дівчат. Це не були озброєні терористи, просто були незгодні з діями нової влади. Але мене вже це не дивує. У нас зараз можна за це безкарно вбивати. Майже ніхтоі не засуджує. Люди, ви- звіри? Може, нарешті, сробуєте зрозуміти: ЩО ВИ РОБИТЕ?!!
Анонім до 2 Травня Показати IP 3 Травня 2015 08:46
Пойми элементарную вещь, данный случай относится к следующей категории: большинство людей люто ненавидят тех, кому сделали плохо. Поэтому единственный способ сохранения Украины - это признание условно говоря галичанами своей вины перед остальной частью Украины и всего Русского Мира. Это по поводу нынешней ситуации в нашей стране и путей ее нормализации.