USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Один з найчорніших днів для 51-ї бригади

29 Липня 2014 01:07
У 51-й бригаді загинули 2 снайпери, підполковник і зв'язківець. 18 бійців поранено. Про це пишуть громадські активісти в соцмережах.

Громадський активіст з Володимира-Волинського Костянтин Зінкевич написав у Фейсбуці, що вчора, 28 липня, був один з найчорніших днів для 51-ї бригади.

«Нібито сьогодні свято Володимира. Але не святкується. Хоч і повернули 36 полонених. Один із найчорніших днів сьогодні. Опізнали сьогодні уже у Володимирі тіло підполковника Василя Спасьонова. Вбито сьогодні два наших снайпери, яким ми берці відправили... Дуже дурна смерть. Не маю настрою подробиці писати. І не можу стримати сліз, коли дізнався про смерть Віті Хмелецького, начальника зв'язку 51-ї бригади. Поранених багато», - пише активіст.

Нагадаємо, 42 військовослужбовці 51-ї окремої механізованої бригади, які героїчно обороняли кордон, були взяті в полон та вивезені на територію РФ.

Волонтер Наталія Соколова на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила про те, що поранено 18 хлопців з 51-ої бригади:

"У мене жахливі новини від хлопців з 51-ОМБ... Вчора загинуло троє... 18 поранених...

ГОСПОДИ ПРИПИНИ... Я вже не можу дивитися в очі новим пораненим бійцям!!!! Родинам загиблих!!!! НЕ МОЖУ!!!

Під опікою в мене було 34 поранених волинянина, ще з розстрілу під Волновахою , з 22 травня... до учорашнього дня було 34... В НОВЕНЬКИХ ЗОВСІМ ІНШІ ОЧІ...Так, зовсім інші... Чомусь прийшла думка, що це зовсім не кінець...і думка, "НАВІЩО?????"

Дуже хочу миру..."

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Так то Показати IP 29 Липня 2014 06:27
Свободу не спинити!
ЯЯ до Так то Показати IP 29 Липня 2014 10:51
Яку на х.ер свободу?
киянка до Так то Показати IP 29 Липня 2014 11:25
ЩО Є СВОБОДА ДЛЯ ВАС? ЗНИЩУЮТЬ ВАШИХ ДІТЕЙ, ОНУКІВ, ВАШЕ МАЙБУТНЕ А ВИ ВСЕ ЛОЗУНГАМИ ЖИВЕТЕ. ЖЛОПЦІ ЯКІ РОЗПОВІДАЮТЬ ПРАВДУ ЦЕ - ГЕРОЇ, БО ВОНИ НЕ ЗАХОТІЛИ ВБИВАТИ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ЗІ СХОДУ. ЇМИ ТРЕБА ГОРДИТИСЯ, БО ВОНИ НЕ СТАЛИ ВБИВЦЯМИ. А ВИ СВОБОДНИЙ ЙДІТЬ, ЗАХИЩАЙТЕ КРАЩЕ МАЙДУТНЕ МАЖОРІВ, ВОНИ ВАМ ПОДЯКУЮТЬ---ПОСМЕРТНО.
Ч до киянка Показати IP 29 Липня 2014 12:51
Затр*хали з своїми простими людьми, кому вони потрібні спеціально їх вбивати? У місцевих дебільних не вистачає розуму зрозуміти що надворі війна, а куля(снаряд, бомба, граната) -дура, і їй пофіг мирний чи не мирний, простий чи не простий, якщо вони там знаходиться. Якого х*ра ті мирні досі там сидять, якщо не було можливості виїхати за межі областей, то хоч на окраїни, в села, в підвали втікали б, а не шлялись під перехресним вогнем і сиділи в багатоповерхівках. Війна є війна - річ жорстока, яку до речі самі ж сволочі хотіли, накликали, вітали б..ядь парашистську прапорами і квітами, то хватить вже причитати.
киянка до Ч Показати IP 29 Липня 2014 13:33
ви вважаєте , жуже легко покинути майно нажите за все життя? у багатоьх не має можливості, літніх людей важко вивозити під обстрілами, да і куди їхати? до вас у гості? бігти світ-за-очі?
киянка до Ч Показати IP 29 Липня 2014 14:00
якщо ви такий затр*ханий, то йдіть і воюйте., а дітей на шо на бійню відправляете? багато таких ідейників за яких і на майдані стояли, і воювати пішли, а він все сидить в хаті і розповідає, як правильно треба жити.
Ч до киянка Показати IP 29 Липня 2014 14:29
то йди ти і т воюй, сто відсотків сидиш вдома , так як і твої діти , сто відсотків поширена в останні дні істерія на форумах з приводу "відправки на бійню" не від тих в кого діти, чи чоловіки справді воюють, а від провокаторів -по перше, а по друге, я здається, не кажу що потрібна війна, чи з агітую за відправку дітей на фронт, а про те, що досить звинувачувати наших військових у вбивствах "простих людей", що теж іде від провокаторів пропарашистських, бо ще раз повторю - на хер впали їм ваші прості люди, щоб спеціально їх вбивати, але для особливо розумово обдарованих - там ВІЙНА, а отже требя рятувати своє життя, а не сидіти на останніх поверхах багатоповерхівок і стерегти свої лахи, чи гуляти по вулицях з дитячими колясками.
111 Показати IP 29 Липня 2014 08:59
коментар було видалено
123 до 111 Показати IP 29 Липня 2014 09:34
коментар було видалено
гуща Показати IP 29 Липня 2014 09:20
Невже не можна вирахувати цього коментатора 111.цеж провокатор який і пята колона
Анонім до гуща Показати IP 29 Липня 2014 09:25
Це КОЗЕЛ проросійський.
Писарчук Показати IP 29 Липня 2014 09:28
коментар було видалено
Анонім до Писарчук Показати IP 29 Липня 2014 09:38
коментар було видалено
я до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 09:47
ще один провокатор
!!! до я Показати IP 29 Липня 2014 10:02
Це той самий КОЗЕЛ! Він не заспокоється. Його завдання - посіяти паніку серед людей!
Йухан до я Показати IP 29 Липня 2014 10:07
Це вони самі пишуть,щоб викликати ажіотаж
я до Писарчук Показати IP 29 Липня 2014 09:46
треба розуміти ,що є нелюди яким при попередній владі було добре.вони грабували народ,крали вагонами ,а нам урізали зарплати і пенсії.на світі всякої тварі багато.кров ллється наша невинна. а чужих сюди ніхть не запрошував. донбас -це україна і хлопці захищають українську землю.а найманці з інших країн нехай за гроші проливають свою кров.цих не жалко.а ти писарчук забув коряння своє .господь бобі суддя.пам'ятай що є суд божий.
Анонім до я Показати IP 29 Липня 2014 09:50
коментар було видалено
я до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 10:00
вбивці народу всі повтікали в москву.чому ти анонім ще тут.у москві добре-будь ласка їдь.ми тут нікого не тримаємо.
Sid Vicious Показати IP 29 Липня 2014 09:56
Ці люди НЕ ЗДАЛИСЬ ВОРОГУ, ВИКОНАЛИ СВІЙ ОБОВ'ЯЗОК І НЕ СПІВПРАЦЮВАЛИ ІЗ ЗМІ ВОРОГА. ЦИМИ ЛЮДЬМИ НЕОБХІДНО ГОРДИТИСЯ, СТАВИТИ ЇХ У ПРИКЛАД. А чи варто гордитися тими, хто вижив, але вчинив інакше? Можливо здача в полон купи тих, хто не хотів боротися й призвела до смерті оцих героїчних людей. Подумайте...
Анонім до Sid Vicious Показати IP 29 Липня 2014 10:04
На жаль, КОЗЛИ думати не можуть. Особливість мозку.
Sid Vicious до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 10:10
Московська рабська генетика?
киянка до Sid Vicious Показати IP 29 Липня 2014 10:57
для матерів краще живі сини ніж мертві!!!! йти вбивати своїх братів зі сходу, прикриваючись словами - сепаратисти, є більшою ганьбою ніж скласти зброю і розповісти всю правду.
Sid Vicious до киянка Показати IP 29 Липня 2014 14:08
рашатроль іди в піший похід з сексуальним ухилом
ZZ до киянка Показати IP 29 Липня 2014 15:15
та просто п..дець, то значить "брати зі сходу" завжди любили своїх братів з заходу та центру, ніколи не називали їх рагулями, бидлом, бандерами, бандерлогами, а потім майдаунами та хунтою, не ставились презирливо до їх мови, культури, традицій, не поводили себе зверхньо, від великої братської любові топтали державні прапори та піднімали російські, від любові кричали путін -рассєя, вітали салютами чорножопих озброених ченів, від любові кричали "ура", коли збили боїнг думаючи, що то український - да пішли ви на х.й з таким братством. Після всього, що сталось не говоріть, що ви брати, бови такі ж брати, як і парашисти.
киянка до Sid Vicious Показати IP 29 Липня 2014 11:12
ЩО ВИ НАЗИВАЕТЕ ВІКОНАННЯМ ОБОВЯЗКУ----- ПОМЕРТИ ЗА МАЖОРА КИЇВСЬКОГО? КОГО НА СХОДІ , ВІД КОГО ЗАХИЩАЄТЕ? ЗАХИЩАТИ ТРЕБА СВОЇХ ДІТЕЙ ВІД ВЛАДИ ЯКА ЇХ ЛИШАЄ МАЙБУТНЬОГО!!!!!
Павлінка Показати IP 29 Липня 2014 10:25
Моторошно так жити.... чесно, хочеться, щоб всі ці жахи якнайшвидше скінчилися..... там знаходяться наші знайомі, куми, родичі.....!!!!!! Ми не хочнемо їх втрачати!!!! Гидко, що на цій всій ситуації хтось спекулює і сіє чвари
киянка до Павлінка Показати IP 29 Липня 2014 11:07
людям на сході теж хочеться морного життя!!!! герої ті хлопці, що склали зброю і розповіли правду!! тільки ми всі разом можемо зупинити це кровопрлиття------склавши зброю і не відправляти своїх дітей, чоловіків на війну!!! всі розуміють, що жоден з політиків не відпустить свою дитину на смерть, чомуж ви робите з своїх синів гнроїв ---ПОСМЕРТНО?!
vika до киянка Показати IP 29 Липня 2014 15:44
коли ж це вже терористи складуть зброю і розкажуть правду?
Марічка до vika Показати IP 30 Липня 2014 08:56
Ви правду не хочете чути, бо вона не вписується у ваше уявлення про вашу правду. Тут писали про незалежних журналістів, які були на Сході і які намагалися достучатися до вашого розуму. Їхні намагання марні, бо у вас нема ні серця, ні мозку. А подібні коментарі зразу виділяються, бо правду знати вам не дають та ще й ви самі не хочете. Цей сайт не один в інтернеті. Чи ви читати та аналізувати не вмієте, а тільки писати? Вам потрібен лікар-психіатр
Фуц Показати IP 29 Липня 2014 11:14
Правда Писарчука вам не подобається? Тільки повні дебіли не бачать, за кого воюють. За олігархів! Слава Україні! Тільки слава і залишиться. А молоді хлопці загинуть.Вони вже не побачать своїх дітей. Їхні мамці не дочекаються онуків. Героям слава!