USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Офіційні втрати 51 бригади: СПИСОК

27 Серпня 2014 18:00
Сьогодні Волинь знову сколихнули трагічні новини з східного фронту. 51 бригада понесла значні втрати серед бійців, доля багатьох солдат залишається невідомою. Після втрат у зоні АТО 51 окрему механізовану бригаду із Володимира-Волинського, вивели на перегрупування.

Як вдалося з’ясувати у військових, є перевірена інформація про загибель наших бійців – повідомив на своєму персональному сайті депутат Володимир – Волинської міської ради Анатолій Сорока.

СПИСОК ЗАГИБЛИХ

Беца Ігор Миколайович,

Брик Дмитро Юрійович,

Павлишин Микола Анатолійович,

Голяновський Руслан Вікторович,

Бугайчук Сергій Анатолійович,

Мамотюк Андрій Вячеславович,

Мостика Андрій Вячеславович,

Шепелюк Олексій,

Данилевич Роман Миколайович,

Шилік Анатолій Вікторович,

Приходько м.Бердянськ,

Омелянюк м. Бердянськ,

Марфич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Пуля. Показати IP 27 Серпня 2014 18:09
А не официальных скока?
Serhiy до Пуля. Показати IP 27 Серпня 2014 18:36
Більше сотні кажуть хлопці.
Дончанин до Пуля. Показати IP 27 Серпня 2014 21:25
Информация по состоянию на 26.08 от жены военнослужащего 51-й ОМБР. "Из 250 не повреждены 22 мужчины, другие убиты, ранены или взяты в плен." Речь идет прежде всего о 3-й батальйонно-тактической группе 51-й бригады.
Анонім до Дончанин Показати IP 14 Вересня 2014 19:07
Що відомо про Ігоря Пугача?
USA Показати IP 27 Серпня 2014 18:53
Пора заканчивать войну олигархов. Кой кто обогатился на этой войне, а простой народ стал опять нищим. Матери потеряли сыновей, дети отцов. Все это ради чего?
¿ Показати IP 27 Серпня 2014 19:01
Щось деякі прізвища вже давно я знав і їхнє місце знаходження. Частина з них вже давно загинули.
а в липецке Показати IP 27 Серпня 2014 19:47
конфеты идут с конвейера полным ходом
Cristine Показати IP 27 Серпня 2014 20:12
Hospody dopomoży Ukraini! i tym chłopciam
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 20:15
Слава героям! Вічна пам'ять!
НОНА Показати IP 27 Серпня 2014 20:48
Нам як завжди брешуть, а війна на Сході наберає оберти і бере свою страшну данину. Що ж нам українцям далі робити? Сподівалися, що новий президент Порошенко дасть лад Україні але з кожним днем ситуація все гірше і гірше. Економіка розвалюється, а політики займаються виборами. Результати другої революції ще жахливіші ніж ми могли подумати. То де правда? А правда брат в тому, що треба шукати порозуміння між українцями, треба шукати, що нас обєднує , а не розєднує, треба терпиміше відноситися один до одного. А крикунам типу Гузя завязати язики щоб навідь пельку роззявити не могли. Стиснути зуби і шукати порозуміння доки не навчимося спільно жити в нашій Україні, не ламати майно по держадміністраціям, а рекомендувати у владу нормальних порядних українців які не на свій карман будуть робити, а на державу. І війну теба припинити, всі вже бачать, що від цієї війи толку не має.
Света до НОНА Показати IP 27 Серпня 2014 21:23
коментар було видалено
Вася до НОНА Показати IP 28 Серпня 2014 04:57
Золотi слова!!!
Крымчанин до НОНА Показати IP 28 Серпня 2014 09:45
К сожалению, Нона, искать компромисс сейчас не выгодно. Закончить войну для Порошенко самоубийственно. Представ те себе картинку- МИР. На следующий день несколько тысяч Даныльчуков, Ярошей и тому подобных Билых останется без работы. Что они будут делать? То, что умеют. То есть -воевать. Часть в Киеве начнет майданить, часть вернется домой революционерами-люстраторами. Веселуха будет.
Анонім до Крымчанин Показати IP 31 Серпня 2014 13:23
коментар було видалено
болить... до НОНА Показати IP 28 Серпня 2014 09:55
Не дуже люблю такі промови. Треба, сподівалися...ми всі можемо так мислити і говорити, а є в Україні політики, які на раз можуть все змінити? ау...маємо що маємо...Ви можете порекомендувати у владу порядних українців? ау...назвіть хоч одне прізвище в нас в Луцьку...ми всі створили цю систему...дуже-дуже багатьом подобалась ця система...ніби щось відкладали, ніби щось купували...ніби дітей вчили...але не преведи Боже отримати страшний діагноз чи виникне сер"йозне правове питання і КОЖЕН українець усвідомить, що ти сам на сам зі своєю бідою (онкохворі вмирають у страшних муках обезболити немаємо чим, судова система взагалі не працює) і ми вже не народ ми "лагерьная пыль" для держави....а так раділи, що спромоглися квартирку в кредит взяти (фігня, що треба добре горбатити, щоб виплатити проценти зависокі, ну можна і красти звичайно в свого ж сусіда ставлячи несусвітні накрутки на лахах, які продаєш......) можна легко зіграти в ящик і квартирка залишиться не виплаченою і держава не буде з цього приводу плакати...повірте.. Свідомість міняти себе ламати, або жорстокими кривавими подіями...інакше ніяк...старашно жорстоко, але систему створили ми самі.
konstantinowih Показати IP 27 Серпня 2014 21:25
"рекомендувати у владу нормальних порядних українців.." - це замало. Вони ще мають бути висококласніми узькопрофільними спеціалістами, для вирішення нагальних проблем, проведення в найкороткі терміни реформ і модернізації, як всьго управлінського апарату, так і промисловості....
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 21:58
за неофіційними даними одного з родичів військовослужбовців 51-ї ОМБ загинуло 120 чоловік. завтра мають привезти тільки 20 на опізнання
Ол Показати IP 27 Серпня 2014 23:31
За не офіційними даними стільки паніки і неперевіреноі інформації, що кров стигне. Не варто наганяти смуту і так горя по вінця
тиць... до Ол Показати IP 28 Серпня 2014 08:54
Звичайно не треба! Хай тихенько всiтам загинуть- i буде мир!!!
лучанка до тиць... Показати IP 28 Серпня 2014 10:05
Вічна пам'ять загиблим! Я теж мати і мені боляче дивитись на все що відбувається в Україні! Я хочу запитати у наших правителів, яка держава відправляє своїх людей на війну не забезпечивши їх, без гарантій та ще й залишати на призволяще!!!! Ми говоримо про російське ЗМІ.,а ми бачимо що робиться в нас під носом- нам теж всю правду не кажуть.Якби не було прямого зв'яку з нашими дітьми ми б ніколи не знали правди. Це війна політиків! Нам потрібно піднімити економіку а не боротися за нові місця в парламенті. Хто був при владі з грошими той і залишиться переходячи з однієї партії в інщу. Потрібна повна люстрація . Державі потрібні нові лиця. Дайте можливіть молодим будувати нову Україну без лицемірів, перебіжчиків та злодіїв. Слава Україні!
НІНА ЛОГІКА Показати IP 28 Серпня 2014 09:44
Мирному населенню Сходу пропонували на початку АТО виїхати звідти добровільно, щоб зробити жорстку зачистку. Виїхали? Ні! Тільки заважали. А зараз наші там гинуть десятками. І вже тільки оберти набирає війна. А там якийсь бардак: 1. тільки місяць тому хлопці зрозуміли, що мобільними користуватись не можна; 2. військова тактика наших повністю відсутня - генерали та командири свої амбіції тільки підіймають; 3. гроші, котрі виділили на АТО де? Тільки з нашого обласного бюджету понад 2,5 млн. виділили.
луцьк до НІНА ЛОГІКА Показати IP 28 Серпня 2014 14:06
Ніна, мирного населення там 6-7 мільйонів! Куда виїхати??? Кому потрібні біженці? Коментар набрати легко, треба думати що пишеш.
Аня Показати IP 28 Серпня 2014 09:46
А звідки ця інформація?
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 15:24
Буквально 2 хвилини назад взнала,що приблизно вбито 19 чол. з Ковеля і 60 чол з Володимира.Майже всю 51 бригаду розбомбили.Звонила своєму другу і я почула це.....А ще просять вони підмоги,але нажаль поки її ще немає,тільки говорять ним чекайте.Люди що робити?Де підмога?На що вони дивляться?Людей відстрілюють,а помогти немає кому?
Аліса Показати IP 28 Серпня 2014 16:23
На 100% згідна з Ноною. Отаких крикунів як Гузь треба в шию гнати. Добився свого і від щастя аж заскалює
Ірина Показати IP 28 Серпня 2014 17:27
Президента та ВРУ на передову! ... будуть бронежелети, зброя, інше усе необхідне. Мабудь і війни не було б.
Україна Показати IP 29 Серпня 2014 18:17
Мабуть мало платять россійським військовим у своїх частинах, що вони так завзято пруться за гроші на нашу рідну землю вбивати "українських братів". Але обіцянка - цяцянка !!! Тільки тоді, коли по наказу кацапського карлика- психопата будуть ховати від іфаркту на бойових навчаннях тисячами російських чоловіків, тільки тоді схаменеться російське суспільство!!! Росія і росіяни !!!!! Скільки ще вам треба крові, щоб ви побачили обман ?????
інна Показати IP 1 Вересня 2014 22:09
того і добиваються наші правителі.треба винищити чим більше людей.на землі перенаселення ! і пофігу чи росіяни чи украінці!на землі має залишитись золотий мільярд.а решту треба знищити