USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Опалювальний сезон на Волині стартує пізніше

22 Вересня 2014 18:48
Зниження температури теплоносія та опалювальний сезон з 1 листопада - непопулярні кроки, які на Волині здійснять із метою економії газу, озвучив голова облдержадміністрації.

Про це йшлося під час брифінгу Володимира Гунчика 22 вересня.

Він зазначив, що готовий нарватися на критику з боку громадськості, коли озвучуватиме заходи, які планують в ОДА. Опалювальний сезон, з його слів, якщо сприятимуть погодні умови, розпочнуть не 15 жовтня, а 1 листопада. З його слів, є відповідні рішення міненерго та інших структур, які слідкують за дотриманням температурних режимів і в області планують на 2 градуси знизити температуру теплоносія, що дасть доволі суттєву економію. Є непопулярні заходи, які реалізуються сьогодні, зокрема, відключення гарячої води.

«Сьогодні зранку значна частина мешканців Луцька знову бігала з баняками, каструлями, вмикала колонки, гріла на електротязі. Палка з двоми кінцями – з одного боку, зекономимо газ, а з іншого – на межі зриву працює енергомережа», - розповів голова ОДА.

З його слів, 68% споживання електроенергії в області припадає на населення і від того, як кожен дивиться на власний лічильник та на кожну лампочку, залежить те, наскільки стабільною є система. Якщо вдасться зменшити електроспоживання, буде впевненість у тому, що нестачу газу можна буде компенсувати через електроенергію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
ВОНО Показати IP 22 Вересня 2014 19:05
ми здобули на майдані .... Гунчика і його посіпак котрі ложили на рядового роботягу десятиліттями
Анонім до ВОНО Показати IP 22 Вересня 2014 20:46
"ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН НА ВОЛИНІ СТАРТУЄ ПІЗНІШЕ",- у травнi....
ОНО до ВОНО Показати IP 23 Вересня 2014 08:58
Да що ви кажете? Гунчик з'явився пізніше, а розпочали "це дійство" Яценюк, Турчинов, Парубій, Тягнибок, Гузь, Данильчук, Пустовіт... а далі - ну ви у курсі...
ВОНО до ОНО Показати IP 23 Вересня 2014 09:35
організатор і куратор майдану Порошенко поставив свого пацана Гунчика смотрящим над Волинню, а винуваті малолітні голозаді дурники Гузь та Данильчук !!!!!! хватить памаранчевих казок, наїлись вже ними вволю
дідо Показати IP 22 Вересня 2014 19:24
Обленерго буде відключати населення,щоб електроенергію продати промисловим споживачам дорожче.
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2014 19:27
Дурні рішення недолугої влади. Люди мають це оцінити. Що вони отримали? Проблеми і біди.
дідо до Лучанин Показати IP 22 Вересня 2014 19:32
Волині невезе, то Клімчук, то Пустовіт,а тепер Гунчик пустодзоном займається.
Анонім до дідо Показати IP 22 Вересня 2014 19:57
То може Вiтер? Чи Гузь? Да, з Клiмчуком не везло...ну з цими повезе точно!
Йой до дідо Показати IP 22 Вересня 2014 19:58
Не треба про Климчука, тим більше покійного! При ньому крали, але був газ, вода, електроенергія, тепло, їжа і все інше необхідне людям. Зараз крадуть, вбивають, газу мало, електроенергії не вистачає, тепла не буде, що там ще, а можуть і з їжею проблеми бути. Слава Україні!
Анонім до дідо Показати IP 22 Вересня 2014 20:47
Климчук був золотий, в порiвняннi...
Анонім до Лучанин Показати IP 22 Вересня 2014 20:10
Невже то прблеми та бiди? От зима прийде, потiм третiй майдан, ото люди оцiнять намисто та дзеркальце...
анатоль Показати IP 22 Вересня 2014 19:39
Спасибi рiдна украiна!
Ірина Показати IP 22 Вересня 2014 19:43
Можна потерпіти. Але нічого ж не змінюється. Та ж сама корупція всюди.
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2014 19:45
Бардак всюди!
Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 20:54
А про це все попереджали. Ні, не вірили. Тепер відчуємо по-повній. І після цього всього вони ще будуть агітувати за себе. Хоча таким в очі сц..., будуть казати дощ іде.
Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 21:11
Температура теплоносія хіба що у котельні відповідала вимогам, а після проходження тепломереж на вході у будинок вже була нижчою. Тепер ще знизять - що буде у квартирі. І чим вище поверх, тим температура нижче. А як сім"ям із дітьми, старим людям, лежачим хворим ? Так можна від вдячних лучан на другу "яєчню" нарватись.
Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 21:13
В цьому роцi, щоб заплатити за опалення, придется продати почку...
економіст до Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 21:34
Чию?
Анонім до економіст Показати IP 22 Вересня 2014 21:58
Недолугих экономiстiв...:)
економіст Показати IP 22 Вересня 2014 21:35
Маємо таку владу на яку заслуговуємо. Або...
Анонім до економіст Показати IP 22 Вересня 2014 23:53
Ми такi самокритичнi))
ром Показати IP 22 Вересня 2014 21:49
Голосуймо за Правий сектор! Буде тепло! Будуть скачки!
Гнат Показати IP 22 Вересня 2014 22:27
Критикувати владу, і змагатись дієприкметниковими зворотами біля комп'ютера штука не хитра. В АТО слабо? Там хлопці не думають про опалення і гарячу воду. Тому не..уй пиз..ти починайте економію з себе, якщо хочете жити як Європа.
орест до Гнат Показати IP 22 Вересня 2014 22:43
Гнате, з ато полоненi сотнями повертаються,без зброi.Я не хочу жити як у европi. Хочу як у usa! Слава героям!
Гнат до орест Показати IP 22 Вересня 2014 23:14
Я готовий зціпивши зуби жити навіть як в Канаді. І шо? А те що хлопці повертаються з полону без зброї не применшує їхні досягнення і героїзм.
Анонім до Гнат Показати IP 22 Вересня 2014 23:45
Нi, навпаки, героiзм росте пропорцiйно кiлькостi полонених та кинутоi зброi.
Гнат до Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 23:57
Там побувати і вернутись досить щоб бути героєм
Анонім до Гнат Показати IP 23 Вересня 2014 00:08
Саме через це кiлькiсть героiв росте обратно прпорцiйно площi Украiни
Гнат до Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 00:25
На жаль їх кількість зменшується. І не їхня вина що нас століттями родичали (братали) з диким азійським плем'ям.
Дончанин до Гнат Показати IP 23 Вересня 2014 01:02
Ну и топайте в свою Польшу, а нас оставьте в покое.
Андрій76 до Дончанин Показати IP 23 Вересня 2014 13:16
Да хто тебя дурень трогает?..У вас уже"особая зона"на три года ( ну типа,как в Абхазии ). Так что наслаждайся бандюковскоруцьким миром и не"пасись"на нашем сайте...
орест до Гнат Показати IP 22 Вересня 2014 23:48
Якщо без зброi то вiвцi
Гнат до орест Показати IP 23 Вересня 2014 00:00
коментар було видалено
тиць... до Гнат Показати IP 23 Вересня 2014 02:18
I дiйсно- хоч колка на головi теши- i шо !!!
Анонім до Гнат Показати IP 22 Вересня 2014 22:49
Впевнений, Гнате? Почекай, зараз жовтень прийде, дочекайся думок хлопцiв в АТО...
Гнат до Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 23:16
Вони спроможні свої думки висловлювати і в вересні і в серпні.
Анонім до Гнат Показати IP 22 Вересня 2014 23:48
ТодI ти правий! В вiдсутностi гарячоi води I опалення як причин полону хлопцi ще командирiв не звинувачували.
Гнат до Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 00:06
Відкрийте очі. Більша половина тепла не доходить від котелень до квартир. Світло, газ, вода, тепло використовується не раціонально. Це факт. І не потрібно когось звинувачувати. Потрібно економити (використовувати раціональніше). Можна почати кожному з себе
Анонім до Гнат Показати IP 23 Вересня 2014 00:12
I знов ви правi! Тому i будемо отримувати все це рацiонально, по декiлька годин на добу. Ми це здобули на майданi!
Гнат до Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 00:27
На майдані ми здобули право змінити це.
Анонім до Гнат Показати IP 23 Вересня 2014 01:03
Ты до сих пор в это веришь?
Вася до Гнат Показати IP 23 Вересня 2014 02:22
Правильно: не хочеш- Заставимо!!!
я Показати IP 22 Вересня 2014 22:29
экономию начинают в холода, а что опалювальный сезон весной почти до лета, когда стоит жара, никого не гребет...
Гнат до я Показати IP 23 Вересня 2014 00:17
На майдані ми здобули право змінити це.
Анонім до Гнат Показати IP 23 Вересня 2014 03:25
ми здобули, ми здобули... що ти як папуга?
хлоп Показати IP 22 Вересня 2014 23:02
Зараз прогноз подивився-вночi до нуля i нижче
українка Показати IP 22 Вересня 2014 23:39
Мільйони викидаютьна вибори- не жалко, а на все, що потрібно для всіх людей для користування- жалко. З своїми партіями гоняться, як лихе попутало. А потім сопляємо, плачемося, що живемо в кримінальній, корупційній державі. Запитайте, де партії гроші беруть? Члени партії внески сплачують ? Дулю велику!!! Брешуть зараз, а потім будуть гроші красти з бюджетного корита! Лізуть до грошовитого корита !!! Гоняться Президенти по всьому світі кредитів хочуть, а кому ми злодії і брехуни потрібні. Самим чесно працювати з своїми дітками працювати потрібно.Крутеликами всі хочіть бути!!!
Дончанин до українка Показати IP 22 Вересня 2014 23:44
"Мільйони викидаютьна вибори - не жалко" - один день АТО - 80 миллионов гривен.
неля Показати IP 23 Вересня 2014 05:52
Проблема одна КОЗАЧЕК ДЕРИБАНИТЬ. а ви люди платить
отто до неля Показати IP 23 Вересня 2014 07:49
здаэться мне дружок шо ты не Неля, а Саша Маланец
777 Показати IP 23 Вересня 2014 07:19
Мiняэм гасло-- вперед в печерi !!!
ВОНО до 777 Показати IP 23 Вересня 2014 07:50
поміняй перекладача, або вивчи українську раз нею пишеш
777 Показати IP 23 Вересня 2014 08:07
О-о, почалося!!! )))
Я Показати IP 23 Вересня 2014 09:44
Вже воду подають ледь теплу, а грошики деруть як за горячу! Шишкам по барабану - у них котеджи!
Ху до Я Показати IP 23 Вересня 2014 10:00
Шишок в котел