USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Пам’ятник Кузьмі хочуть встановити у Луцьку

24 Травня 2015 11:11
Пам’ятник Андрію Кузьменку, лідеру гурту «Скрябін», який у лютому цього року загинув в автокатастрофі на Дніпропетровщині, хочуть спорудити у Луцьку. Про це вчора, 23-го травня, під час семінару з урбаністики «Місто творців» в рамках мистецького фестивалю «Art territory» розповів директор ТзОВ РЦ «Промінь» Дмитро Грелюк.

Чоловік поділився, що автором ідеї є луцький бізнесмен, спонсор облаштування відпочинкової території «Сіті парку» Андрій Покровський. Він був особисто знайомий з Кузьмою, тому в такий спосіб хоче віддати йому шану.

Зазначимо, що для того, щоб реалізувати проект, його спочатку треба винести на обговорення мешканців прилеглих будинків та у Луцьку міську раду, бо ж територія «Сіті парку» – громадська зона.

«Якщо такий пам’ятник і спорудять, він буде у повний зріст і стоятиме біля майбутнього скейт-парку», – підсумував Грелюк.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
лучанин Показати IP 24 Травня 2015 11:31
Пам"ятник Кузьмі,ядумаю.повинен стояти перед РАЦСом,де "мрійники" мріяли поставити пам"ятник Бандері,а не в ямі над Сапалаївкою.
Ігор до лучанин Показати IP 24 Травня 2015 12:03
А ось думка тих,хто лише здатен роздавати "поради" і критикувати,як ти,наприклад,взагалі не повинна враховуватися ніким !
лучанин до Ігор Показати IP 24 Травня 2015 12:39
Не знаю баран ти насправді, чи притворяєшся ним,але думка жителів міста повинна бути врахована при будь-яких важливих ситуаціях,які будуть впроваджуватись в місті.На те ми і є ЛУЧАНИ і кожний має право висказати свою думку.А баран він і є баран.Тільки мекати може.
Ігор до лучанин Показати IP 24 Травня 2015 13:57
коментар було видалено
лучанка Показати IP 24 Травня 2015 12:01
Вже зовсім з глузду зїхали! Нема куди коштів подіти? Війна, розруха, біда у багатьох сімях! А що зробив Кузьма для Луцька?
Семен до лучанка Показати IP 24 Травня 2015 12:05
З глузду ти сама з'їхала ! Це діло Покровського на що власні кошти спрямовувати !
українець Показати IP 24 Травня 2015 12:23
До біса лучан на сайті розвелося. І всі з претензіями. А точніше - зі своїми 5-ма копійками. Та хоч свої бюсти виліпіть із чого-небудь і поставте в тому парку, ніхто не буде проти.
добряк Показати IP 24 Травня 2015 12:55
кузьма родом зі львова там пам.ятник і ставити,а для луцька він нічого видатного не зробив,він в місті бував нечасто і то на гастролях,пісні в нього так на любителя,пам.ятник в луцьку вважаю недоцільно
лучанин Показати IP 24 Травня 2015 13:28
А я за .. тільки його треба зробити символічним.. багато є митців які вміють ліпити.. хай зліплять на конкурсній основі.. і собі реклама.. і для міста файно.. і поставити біля загсу..і написати знизу його слова: "та вся п**дота що сидить у ВР має бути п**джене і стріляне" ) https://www.youtube.com/watch?v=VNwoJWDyR3Q і щоб кожна сімя памятала ці золоті слова...
Ігор Показати IP 24 Травня 2015 13:28
Було би круто, я за!
Соль Показати IP 24 Травня 2015 13:54
Щоб встановити пам'ятник в першу чергу потрібно проконсультуватися та взяти дозвіл в близького оточення Андрія, про що неодноразово зазначали в офіційних джерелах гурту Скрябін. Але взагалі, так, ідея хороша
Лучанин Показати IP 24 Травня 2015 14:11
А може краще обговорити чи повинен бути в луцьку па’ятник Небесній сотні, а не посередньому співакові!
Лучанка до Лучанин Показати IP 24 Травня 2015 16:54
Ти не лучанин, бо лучани - нормальні люди. Греби звідси з такими думками у ДНР або назад на своє глибоке ПОЛІССЯ
TaK! до Лучанка Показати IP 24 Травня 2015 17:31
Sama valy, komu treba ti pamyatnyky - mistu potribni parky, likarni i shkoly!
Лучанин до Лучанка Показати IP 25 Травня 2015 18:43
Насправді я галичанин, який 20 років проживаю в Луцьку!
Лучаночка до Лучанин Показати IP 24 Травня 2015 18:22
На рахунок посереднього співака ви заблуждаєтеся, але на рахунок пам*ятника - реально праві.
Лучаночка Показати IP 24 Травня 2015 18:21
Мені також подобався Кузьма, але є багато "але". Пам*ятник? Добре. Але для початку за що і чому в Луцьку? Кузьма - не лучанин, для Луцька він нічого не зробив. Тоді чому в Луцьку ставити пам*ятник, а не у Льовові. Поставте в Луцьку пам*ятник Положинському тоді, він хоча б лучанин і думаю зробив також великий вклад в розвиток української музики. І ще: його мама в інтерв*ю казала, що вона б не хотіла, щоб іменем сина називали вулиці чи ставили пам*ятники - він би сам цього не хотів (почитайте інтерв*ю з неї). Не варто перетворювати його в БОЖКА і казати, що він був просто жах якою ідеальною людиною. В 2004 році він їздив і виступав на підтримку кого? Януковича і це він робив ща що? За гроші. Зараз ця тема сильно замовчується, але таке було. Того не треба загал боготворити людину, якщо насправді він таким ідеальним і не був
Привіт до Лучаночка Показати IP 24 Травня 2015 19:26
Змилуйтесь!!!! Нехай Сашко Положинський живе та радує усіх нас своєю творчістю!!! На який грім йому той пам'ятник!!!
Лучаночка до Привіт Показати IP 24 Травня 2015 19:58
А пам*ятники що тільки посмертно ставлять чи що?????7 Це що за нісенітниця!
Анонім до Лучаночка Показати IP 25 Травня 2015 10:10
У Луцьку доречі є вулиця Скрябіна. Тільки це не на честь гурту а на честь іншого композитора і музиканта!
Привіт Показати IP 24 Травня 2015 19:20
На мою думку Кузьма був передусім Українцем з великої літери!!! Писав пісні змістовні і не важливо звідки Він був родом. Якщо є бажаючі за свої кошти спорудити пам'ять про співака і патріота---в добрий шлях.
Таня Лучанка Показати IP 24 Травня 2015 21:53
Я немаю нічого проти Кузьми... Але мене здивувало бажання Покровського... Якбя він на ці кошти, які має вбухати в памятник, закупив би бронежилети і цім спас би хоча б одне життя, то думаю Кузьма був би не проти....
жовчнийлучанин Показати IP 24 Травня 2015 23:13
Так! Слухайте мене! Я реально знаю на що кому треба тратить гроші. Своїх в мене нема і походу вже ніколи і не буде, але про чужі я шарю! Знайте на 100%, на що би ви їх не тратили, я все одно заляпаю вас жовчю.
жовчнийлучанин Показати IP 24 Травня 2015 23:14
Рельно, стільки моїх однодумців в коментах, напевно стану мером.