USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Парад наречених у Луцьку: віночки єдності та камуфляж

28 Червня 2015 18:35
Майже три десятки учасниць традиційного щорічного параду наречених у Луцьку позмагалися за звання Нареченої Волині 2015. В образах наречених був присутній обов’язковий елемент – віночок, що символізує єдність. Не обійшлося й без символів сучасності – захисних кольорів весільної сукні.

П’ятий щорічний Парад наречених Волині відбувся 28 червня у Луцьку.

Стартувало дійство від будівлі РАЦСу. Декілька десятків учасниць у супроводі аматорського музичного гурту під звуки весільних народних пісень пройшли проспектом Соборності до головної сцени свята. Зупинившись поблизу гіпермаркету «Там Там» учасниці виконали спільний танок.
Засновник Параду наречених Олена Кіц зауважила, що особливістю цьогорічного параду є вінок як символ єдності, адже свято сьогодні відбувається під гаслом «Молодь єднає Україну».
Учасниця заходу Анна Головій зауважила, що парад був дуже веселим та цікавим. З її слів, кожна дівчина мріє побачити себе у весільній сукні, трішечки побути нареченою – хтось надягає весільну сукню вперше, а хтось – вчергове. Вона зазначила, що цього року обов’язковою умовою для образу кожної учасниці акції був віночок, яким підкреслювали жіночу красу. Цікаво, що, за підсумками акції, на думку глядачів, саме віночок Анни Головій визнали найгарнішим.
Лія Глущенко, інша учасниця параду наречених, вирішила втілити образ нареченої у сукні захисних барв та берцях. На її думку, такий образ співзвучний ситуації, яка зараз склалася в Україні. Дівчина наголосила, що про це не варто забувати. З її слів, українці стали більш патріотично налаштованими після подій на Майдані, сама вона входить до обласної молодіжної громадської організації «Національний альянс» та бере учать у патріотичних заходах. Дівчина здобула перемогу у номінації «Наречена-епатаж».
Під час конкурсу глядачам запропонували шоу-програму від танцювальних колективів та співаків, а також організували благодійний аукціон, під час якого кожен охочий міг долучитися до допомоги бійцям, які боронять незалежність та єдність країни на сході. Визначили переможниць у номінаціях «Наречена-фантазія», «Наречена-спокуса», «Наречена-ніжність», «Наречена-епатаж» та «Наречена-грація». Також відзначили найкращу зачіску та найкращий макіяж.

Переможницю обрали жеребкуванням. Цьогоріч титул Нареченої Волині 2015 здобула Ольга Костюк, яку також відзначили за найкращий макіяж.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Блін Показати IP 28 Червня 2015 19:25
Неочінь дівчата((
Лучанка Показати IP 28 Червня 2015 19:33
да..згідна..одна гірше другої.......напевно від таких чоловіки ходять наліво
Дядя Сем до Лучанка Показати IP 28 Червня 2015 21:17
на тебе цікаво подивитися. Напевно ти сама досконалість: едака Меган Фокс з фігурою Мерилін Монро. І напевно ти - мрія усіх чоловіків.
Анет) до Лучанка Показати IP 30 Червня 2015 18:06
Мабуть від тебе чоловік і пішов,що ти така зла і ненависна!!! Кожен судить по собі)))"Міс Досконалість"
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 19:43
Та дівчата як дівчата-не всі ж кругом моделі.
Саша Показати IP 28 Червня 2015 20:39
Оля вітаю!!я знав що так будє
з луцька Показати IP 28 Червня 2015 20:43
а мені здається, макіяж у них жахливий, а самі вони нормальні, просто хтось їх вже задуже розмалював.
Точно до з луцька Показати IP 28 Червня 2015 21:43
Стилістувізажисту тільки на хеловін працювати.....
Анонім до Точно Показати IP 29 Червня 2015 19:59
ну да, а то вийшов "парад жаб"
вася Показати IP 28 Червня 2015 20:59
всі красиві, а повненька - СУПЕР.
лучанин Показати IP 28 Червня 2015 21:07
Та які вони наречені.. там половина розведених і з двома -трьома спиногризами ))
Калинка до лучанин Показати IP 28 Червня 2015 21:12
а сам то, що невже такий завидний жених?
Леді К. до лучанин Показати IP 28 Червня 2015 21:14
звідки така неповага до дівчат? Чим більше мужчина самодостітній - тим більше у нього поваги до жінок!
аяяй Показати IP 28 Червня 2015 21:18
Такое впечатление ,что почти все вышестоящие комментарии пишут зацикленные старые девы или неудовлетворенные личной жизнью женщины.Все невесты просто супер!Молодцы!
12345 Показати IP 28 Червня 2015 21:35
Я страшніших небачила просто капець...
Анет)) до 12345 Показати IP 30 Червня 2015 18:09
Ти у дзеркало подивись)))) Отам побачиш)))
Просто Показати IP 28 Червня 2015 21:47
у "дівчат" завищена самооцінка. Інакше вони сховалися б десь.
Сашенька Показати IP 28 Червня 2015 23:26
Вражає, насамперед, убогість тих, хто пише негативні коменти!!!!!!!!!!!! Шановні, проявіть себе, а потім почитаємо й про вас!!! Організаторам хвала! Учасникам честь і повага! З Днем молоді! З Днем конституції!!! Слава Україні! Слава українкам, слава Волиняночкам!!!
лучанин до Сашенька Показати IP 29 Червня 2015 11:44
Пі*яй тобі в очі -будеш казати що дощ іде.. молодець.. оптимістка.. ))
полішук Показати IP 28 Червня 2015 23:52
Гарні дівчата!Майбутні платники наших податків!
Інна Показати IP 29 Червня 2015 02:33
Є гарні,не спорю... ***********************************не місце на параді
глядач Показати IP 29 Червня 2015 10:36
Я скажу свою чоловічу думку. Парад наречених!!! Ви мене вибачте, але тут нареченими і не пахне. Якщо це повинен бути парад НАРЕЧЕНИХ, то це мають бути молоді незаміжні дівчата, а не тьоті під тридцатнік, які вже або заміжні, або розведені. До того ж деякі "наречені" приходять на цей парад не вперше. Нехай якийсь місцевий дизайнер чи бутік весільного вбрання дадуть плаття, а красиві дівчата покажуть ці плаття. На рахунок макіяжу, дівчата, які вчора були нареченими, вибачте, але вони реально страшні. Як це все виглядало зі сторони: зібрали немолодих дівчат, зробили їх страшнішими за допомогою макіяжу, провели з баяном по проспекту, фоткаючи на фоні маршруток і рекламних банерів, вивели на сцену, повручали кучу дипломів і розійшлися по домах. Раніше хоть якусь класну фотосесію влаштовували і було на що і на кого глянути, а тепер....
місцевий до глядач Показати IP 29 Червня 2015 11:51
молодець.. висловив мою думку.. організовують Позоріще.. Зборіще жіночок, яких зациклило на бажанні бути нареченою.. із року в рік... Галіма пародія на шоу аби списати виділені кошти..
Анонім до глядач Показати IP 29 Червня 2015 20:07
згідна на 100%, і не потрібно писати, що всі тут бідних дівчат об@рають - просто треба вміти адекватно оцінювати свої дані, а тут і зовнішність звичайна, ще й плаття страшненькі, а розмалювали взагалі жахливо - таке дійство зовсім неестетично дивитись..
Йосип Показати IP 29 Червня 2015 11:50
А я не був на параді!!!!! шо, всіх порозбирали???? знов рік холостякувати....
глядач до Йосип Показати IP 29 Червня 2015 15:57
Йосип, друже, не переживай! На наступний рік ті самі дівчата в тих самих сукнях)))))
день Показати IP 29 Червня 2015 15:47
Друзі! Зробіть хоч щось подібне. А вмієте лише говорити! Не більше. Ніщєброди
глядач до день Показати IP 29 Червня 2015 16:00
Якщо я зроблю щось подібне - посадять за сутенерство))))))))
альо Показати IP 29 Червня 2015 19:25
Дідух сама плаття пошила? Жах......
Україна Показати IP 29 Червня 2015 22:45
Для чого писати такі жахливі коменти?були гарні дівчата,Дівчинка яка здобула перемогу достойна її і макіяж в її був супер,також ще сподобалась висока дівчина з номінацією грація,а ще дівчина з найгарніши віночком...ці дівчата була найкрасивіші і які і справді достойні титулу наречених!!!!
РУСЯ Показати IP 30 Червня 2015 10:33
Дійсно які ж це наречені по 30-35 років. Туди молодь треба випускати. А ТО В ДОМА ЇМ НЕ СИДИТЬСЯ ПОПРИХОДИЛИ! А ДЕЯКІ ВЗАГАЛІ ВЖЕ НЕ ВПЕРШИЙ РАЗ. ТАКІ КРАСИВІ НАРЕЧЕНІ ЩО НІХТО ЇХ РОЗІБРАТИ НЕ МОЖЕ.Та щей весільне плаття повинне бути нормальне. А то у тої (РИЖОЇ) Анни породія а не плаття КУДИ В ТАКОМУ І ДО РАЦУ? Я ЩЕЙ ЧУЛА ЩО ВОНА МОДЕЛЬЄР ЖАХХХ
Своя Показати IP 30 Червня 2015 11:10
Та що ви всі прицепились до їхнього віку, невже дівчина в 30 років не має права бути нареченою, навіть якщо вона одружена?! А, молодь по 17 років такі заходи просто не цікавлять...в них своя молодість і свої розваги...
Chandler Показати IP 30 Червня 2015 15:02
Яке все-таки Луцьк село. Такі коментатори позбирались. Зі своєю пихатістю і таким підходом краще нічого не пишіть. Всі бачать соринку в чужому оці, а слона в своєму не помічають. Звичайно не все було ідеально - я був там і бачив. Дівчатам не вистачало упевненості і гарного настрою, але все одно круто, коли в місті хоч щось проводять. І вони молодці, що наважились.
глядачка Показати IP 1 Липня 2015 22:17
яке по 30 років? я практично всіх дівчаток там знаю і їм далеко не по 30. всі молоді дівчатка) макіяж і зачіски були красиві) з приводу фото на фоні маршруток то це винні не учасниці, а організатори.тому закрийте роти і радійте, що хоч щось проводять у нашому луцьку
сергій до глядачка Показати IP 8 Липня 2015 23:58
От тільки е треба казати що там всі менше 30 років! Я особисто знаю 4 якім по 30!!!