USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За 175 гривень і за смерть «дуківця» - однакові покарання. Два суди на Волині

27 Травня 2015 12:35
Волинянин, який викрав скриньку для пожертв, отримав шість років ув'язнення. Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Згідно з повідомленням, затримали зловмисника свідки вчинення правопорушення. Нагадаємо, у селищі Іваничі чоловік напідпитку на барній стійці помітив пластикову скриньку із грішми сумою 175,35 гривень, яку розмістив благодійний фонд для збору коштів на лікування онкохворих дітей.

Те, що чоловік вийшов зі скринькою в руках, помітили відвідувачі. Вони запропонували йому повернути викрадене, однак той почав втікати. Небайдужий відвідувач бару кинувся переслідувати грабіжника. Впіймали його поблизу залізничного вокзалу. Злодієм виявився раніше судимий волинянин.

За скоєння кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, Іваничівський районний суд виніс рішення - П'ЯТЬ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ. Шляхом приєднання частково невідбутого покарання за попереднім вироком чоловікові призначено шість років ув’язнення.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що винуватцеві смерті бійця ДУКу Юрія Федчука, який загинув у жахливій ДТП, Луцький міськрайонний суд виніс вирок - П'ЯТЬ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Феміда Показати IP 27 Травня 2015 12:40
Я В ШОЦІ
волинь Показати IP 27 Травня 2015 13:03
Ото суди,читаєш ,як у фільмі ужасів.Судді недоторкані, крадуть вище голови. Голова апеляційного суду Волині однієї землі має,більше як 5 наших луцьків. О Господи, горіти їм в пеклі. Дочекаються ці судді,що їх буде судити народ,жорстоко буде судити цей час уже близько.А ще,що вони будуть горіти в пеклі це ясно як божий день
Дмитро до волинь Показати IP 27 Травня 2015 13:28
Ви говорите за такі речі.....дочекаєтесь.....прийде час.....доки ви будете чекати - ми будемо примножувати Своє Багатство і статки, доки ви там будете дутися на нас в стороні - ми будемо відпочивати на морях і океанах. а знаєте чому? - тому що ви гої, а Ми - вища раса!!!! Слава Сіону!
Йван до Дмитро Показати IP 27 Травня 2015 14:35
Діма, а ти справді ж.и.д.о.к, чи примазуєшся до них?
Дмитро до Йван Показати IP 27 Травня 2015 15:56
Йван, а Вам яка різниця?
Анонім до Дмитро Показати IP 27 Травня 2015 15:05
Ти ворюга і дурак і в пеклі будеш горіти, а за твої гріхи будуть відповідати твої рідні. Тебе кара настигне тоді,коли ти її не будеш чекати.Життя за гроші не купиш схаменися іуда
Дмитро до Анонім Показати IP 27 Травня 2015 15:58
Наскільки Я пам*ятаю із Святого Писання, Іуда продав/здав свого Вчителя. Я такого не вчинив, тому вважаю Вас необразованим і невихованим гоєм.
До Дмитра Показати IP 27 Травня 2015 14:36
Ви не вища раса - ви *****аси!!! (майже за Подеревянським)
Дмитро до До Дмитра Показати IP 27 Травня 2015 15:59
Маєте право на таку думку, але це Ваша думка, особиста.