USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Партія Порошенка матиме всього 12 депутатів в облраді

27 Жовтня 2015 11:58
Партія Порошенка з тріском програла на Волині. У Блоку Петра Порошенка в обласній раді буде всього 12 депутатів із 64.

Прізвища депутатів, які представлятимуть блок Петра Порошенка «Солідарність» у Волинській обласній раді нового скликання, опублікувало видання «Волинь:світ».

Отож, депутатами від БПП «Солідарність» стали:

Бегаль Олег

Бондар Володимир

Дейна Володимир

Діброва Валерій

Дунайчук Валерій

Гунчик Володимир

Гупало Юрій

Заремба Віталій

Козак Віктор

Кух Олег

Стефанович Леонід

Чернецький Валентин
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
шок Показати IP 27 Жовтня 2015 13:05
які с**кі голосували за цих гадів!!!!! Люди ви адекватні?А потім ниють що життя погане-ви самі його створюєте(( В Луцькому р-ні продавались за 200-500 гривень-ПРОСТ*ТУТКИ. А ті хто не прийшли на вибори- вон з України-лежні.
Анонім до шок Показати IP 27 Жовтня 2015 13:31
Дуже цікаво за кого ви голусували????????????
11 до шок Показати IP 27 Жовтня 2015 14:14
...блін....а у нас не пропонували...мені б теж 500 грн не завадило б...
дуже мирний бойкот до шок Показати IP 27 Жовтня 2015 20:02
Тим хто не прийшов голосувати за " відпрацьований матеріал" (шлак) , - ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ - ДЯКУЄМО ! Щиро дякуємо за мирний бойкот ! Нехай затишно буде у Ваших оселях , щастя , здоров*я , успіхів і любові , ... . Нехай задумаються ...ці гади !!!!! ... терпець урветься . Прийдуть і розтопчуть .
Orlowski Показати IP 27 Жовтня 2015 13:17
Ну и правильно. Н*х*й делать этим рыгам в облраде.
Анонім до Orlowski Показати IP 27 Жовтня 2015 14:03
Ти особисто вважаєш нинішню владу кращою, чим та, шо була при ригах?
ми Показати IP 27 Жовтня 2015 13:30
самел*йно Волині
Волинь Показати IP 27 Жовтня 2015 14:04
В Володимир-Волинську таких "наобирали" що ЖАХ!!!!!! Навіть такі пройшли що ЗОВСІМ не мають освіти, тільки школа... І ніхто не вірить в чесні вибори мера міста.
віто до Волинь Показати IP 27 Жовтня 2015 14:55
В тебе самого освіта є? Якщо є, то чому ти не балотувався? Про мене, так краще людина без освіти, ніж без совісті, але з дипломом.
Петро Показати IP 27 Жовтня 2015 14:14
Оце так проголосували. То не треба потим нити що все погано.Покращення вже сьогодни
Шапкокрад Показати IP 27 Жовтня 2015 14:50
АСТАНАВІТЄСЬ!
віктор Показати IP 27 Жовтня 2015 15:54
а як же гендерна квота???? БПП не любить не тільки українців, але й жінок.... А ше ЛЯШКО ЛЯШКО....
Анонім до віктор Показати IP 27 Жовтня 2015 16:10
А ти особисто слідкуєш за українським законодавством? Я бачу, що ні. Гендерна квота була використана для зачистки небажаних партій. Після чого її скасували.
ЦВК Показати IP 27 Жовтня 2015 19:24
Так укропів ще менше. І проти їх усі партії
124 Показати IP 27 Жовтня 2015 21:30
чому розмови тільки про БПП?
Іван Показати IP 28 Жовтня 2015 07:48
Гунчик і ко. Пролетіли...а це значить,що всі нах...!!!!!!
КОля Показати IP 28 Жовтня 2015 09:39
ОО уу а Чорнуха де?
Луцьк Показати IP 28 Жовтня 2015 12:57
А Чорнуха в сра*і.