USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Миколая луцькі патрульні поліцейські складатимуть присягу

18 Грудня 2015 12:31
Нові патрульні поліцейські складатимуть присягу завтра, 19 грудня, після чого перші екіпажі заступлять на чергування.

Урочистості за участю голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе відбудуться на Театральному майдані міста о 12:00 годині. Символічно, що знакова подія відбудеться 19 грудня, у день святого Миколая - покровителя Луцька.

Раніше Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв про те, що запуск нової патрульної поліції у Луцьку відбудеться 21-го грудня. Утім, як стало відомо згодом, патрульні поліцейські вийдуть на вулиці Луцька раніше, ніж очікувалося. Так, запуск партульних планували спочатку на 12 грудня, проте у зв'язку з від'їздом Деканоїдзе за кордон знакову подію відклали ще на тиждень.

Наприкінці минулого тижня у колишньому волинському училищі міліції у селі Сокиричі Ківерцівського району відбувся «випускний» для майбутніх патрульних поліцейських Луцька. Вони отримали тиждень на підготовку до прийняття присяги. А вже 19 грудня до Луцька завітає голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, щоб привести до присяги нових патрульних, - повідомляє Вісник+К.

Також знайдеться нове призначення колишньому волинському училищу міліції. Воно, як і планувалося, стане навчальним центром для поліції кількох західних регіонів. Зокрема, у середині січня у Сокиричі приїде група кандидатів у нову патрульну поліцію Чернівців.

ЧИТАТИ ЩЕ: CТАН ЗАПУСКУ НОВОЇ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ: ЧЕРГА ЗА ЛУЦЬКОМ. ІНФОГРАФІКА

Зауважимо, рівень довіри до Патрульної поліції в Україні є високим.

ЧИТАТИ ЩЕ: КАНАДА НАДАЛА ФОРМУ І КАМЕРИ ПОЛІЦІЇ ЛУЦЬКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
луцький Показати IP 17 Грудня 2015 07:45
А тижня мало, у суботу треба пертись і людям свято портити?! Ну так а що тим грузинам - вони не розуміють у яку країну приїхали і де і як люди святкують і вихідні дні субота, неділя!!!
для нас до луцький Показати IP 17 Грудня 2015 09:13
Річ втім що святий Миколай є патроном міста Луцька, тому на день Миколая будуть у нас і в місті наші охоронці на землі охороняти нас і порядок наводити. А для держ службовців немає ні вихідних ні свят.
луцькому до луцький Показати IP 18 Грудня 2015 15:47
то святкуй собі...може хоч трохі порядок на дорозі наведуть
Анонім до луцькому Показати IP 18 Грудня 2015 20:35
А ГАИ не могло решить эту же задачу, поддерживать порядок на дорогах, независимо от того, праздник либо будний день?
Бубочка. Показати IP 17 Грудня 2015 08:37
Ура!!! Нарешті буде порядок на дорогах, а то водії порушують всі можливі правила дорожнього руху. Особливо на вул.Перемоги.
Андрій до Бубочка. Показати IP 18 Грудня 2015 12:48
Порушують не всі водії, а бидло, м*даки! Головне дзвонити 102, а не ігнорувати порушення, тепер патрульні можуть виписувати штраф за парковку без бидло-водія!!!
я до Бубочка. Показати IP 18 Грудня 2015 16:58
хто там порушує?)
Дьодік до Бубочка. Показати IP 18 Грудня 2015 20:28
По регульованому(!) пішоходному переходу у Луцьку неможливо спокійно пройти на зелене світло - автобидло їде прямо на тебе.
рома Показати IP 17 Грудня 2015 08:41
бабло на свято косити будуть
Поросенко Показати IP 17 Грудня 2015 08:56
Все вихожу робити з ними селфі.Цікаво а серед наших поліцейських будуть сепари і колишні беркута як і в інших містах.
Ен. Показати IP 17 Грудня 2015 08:57
І дл чого верхній пост? Вам аби бухати - єдина вигода від свята
Пакус Показати IP 17 Грудня 2015 10:14
Ффффас.......
Суддя Ющук Показати IP 17 Грудня 2015 12:23
А мені на них наср...ти, я як пив так і бути пити і за кермом їздити, і фіг вони мені що зроблять
дрон до Суддя Ющук Показати IP 18 Грудня 2015 15:54
дибіл.як би твою дитину збили тоб небув такий розумний
Анонім до дрон Показати IP 18 Грудня 2015 19:47
А хто з вас дебіл? Наприклад, по рівню знання мови: 1)"як би" пишеться разом - "якби" 2) "небув" пишеться роздільно "не був"...
небайдужа Показати IP 17 Грудня 2015 13:44
Нарешті ,але куди перенесуть точку валютчики- бо як все лишиться , то значить нічого не змінилося- особисто мені вже набридло ,маневрувати між ними ідучи до праці
Лучанин до небайдужа Показати IP 17 Грудня 2015 17:47
А що у нас по законодавству можна зробити валютчику? НІЦ! Понаобирали депутатиків олігархів і крикунів гузнутих - йдіть до них та пропонуйте законодавчі ініціативи тепер!
АлкаШ Показати IP 17 Грудня 2015 14:52
Сцуко не дадуть нормально Миколи відсвяткувати, ні побухати, ні постяти в підїзді, ні покричати в 3 біля Карабаса, як казав один з сильних світу цього : "Что со страной случилось? Некому даже позвонить."
Пакус Показати IP 17 Грудня 2015 23:40
Дітей, дітей понабирали і на амбразуру...
Анонім до Пакус Показати IP 18 Грудня 2015 20:40
На яку "амбразуру"? Вони самостійно побажали мати багато гривень. Тільки не врахували те, що "багато" гривень вони буть отримувати, маючи певний час праці в ДАІ.
Тунгус Показати IP 18 Грудня 2015 12:56
Водії, ховайте ваші автівки подалі від цих поліцаїв, вони їздити невміють. Порозбивають вам ваші тачки в хлам.
лучанин Показати IP 18 Грудня 2015 13:22
а мені одне цікаво, чи наведуть вони порядок біля Варшавського ринку? А то там ні проїхати ні пройти не можна, що з вул. Кравчука, що з вул. Карпенка-Карого - Конякіна... А в цілому потрібно у всьому бачити позитив, адже бажання матеріальні і мають властивості здійснюватися....
Анонім до лучанин Показати IP 18 Грудня 2015 15:09
адже бажання матеріальні і у тих, кого влаштовує нинішній стан речей...
Юрист Показати IP 18 Грудня 2015 14:50
Через місяць подивимося на те, чи залишилося все по-старому: - валютчики під вікнами УМВС - стоянка в заборонених місцях біля ринків - автомобілі на американських номерах - непристебні бухі водії - ДАІшні плани по складанні протоколів та здачі після зміни помитої і з повним баком машини - бурштиновий портрет в кабінеті начальника поліції - "добровільне" щомісячне виділення фірмами пального для патрульних авто.
поліщук:) до Юрист Показати IP 18 Грудня 2015 19:22
слушне запитання труба буде про це розказати хатії:)
лучанин Показати IP 18 Грудня 2015 15:20
Якщо будуть даішники ті які брали гроші то ним плювати в лице треба.форма людину не змінить.
котик Показати IP 18 Грудня 2015 15:22
Не наведуть якщо міська рада не попросить.
петрик Показати IP 18 Грудня 2015 15:44
А Аваков буде? Стакани брати йому чи ні?
С А А Х А В Показати IP 18 Грудня 2015 20:22
бе-бе-бе-бе-бе-бе-бе-бе-бе .Со мной єщо нихто так не разговаривал...
7777 Показати IP 19 Грудня 2015 12:10
А як новий рік і не вживати за кермом!!!! Це ж потрібно всіх привітати!!! А з нашими богданами і таксистами які думаю що вони в Парижі таксують і ціни роблять космічні!!! Нііііі!!! Мабуть знову прийдеться брати ящик Мартіні Асті хорошого Віски і сідати на своє авто з обємом 4.4л. І їздити самому!!!! Всіх з наступаючими святами хай щастить!!!!!