USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Патрульні поліцейські вийдуть на вулиці Луцька раніше, ніж очікувалось, - джерело

10 Грудня 2015 11:53
На вулиці Луцька незабаром мають вийти нові патрульні поліцейські. Очікується, що нова служба приступить до виконання своїх обов’язків вже цього місяця.

Раніше Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв про те, що запуск нової патрульної поліції у Луцьку відбудеться 21-го грудня. Утім, як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, запуск патрульних може відбутися вже в найближчу суботу. З цього приводу очікується приїзд до Луцька глави Нацполіції Хатії Деканоїдзе, - повідомило джерело.

ЧИТАТИ ЩЕ: CТАН ЗАПУСКУ НОВОЇ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ: ЧЕРГА ЗА ЛУЦЬКОМ. ІНФОГРАФІКА

Нагадаємо, за станом на 6 грудня патрульні служби повністю приступили до роботи в шести містах - Києві, Львові, Харкові, Одесі, агломерації Ужгород-Мукачево та Миколаєві, незабаром поліцейські мають вийти на вулиці Луцька, Дніпропетровська та Хмельницького.

До слова, патрульну поліцію Одеси очолив лучанин-боєць «Світязя» старший лейтенант Михайло Білецький.

Зауважимо, рівень довіри до Патрульної поліції в Україні є високим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
1 Показати IP 10 Грудня 2015 11:59
Да вже вчора в Горохові вони відлічились чуть, не сталась аварія на перехресті, добре що встиг вантажний автомобіль вчасно затормозити аби уникнути аварії, а то так і втаранив ту нову поліцію із новою машиною
777 до 1 Показати IP 10 Грудня 2015 13:09
яка нах в горохові нова поліція,ці ж самі д*г*нерати в новій машині там такі дибіли ,що не описати
FUCK THE POLICE Показати IP 10 Грудня 2015 12:13
І нічого не поміняється, хто проходив знає про що говорю.
Влоб до FUCK THE POLICE Показати IP 10 Грудня 2015 15:01
Цей песимізм вже Захарив
хатія деконоїдзе Показати IP 10 Грудня 2015 12:30
тойота-сервіс готуйтеся !!!
123 Показати IP 10 Грудня 2015 13:04
Да ну. На чем записать такое счастье?
Ку Показати IP 10 Грудня 2015 13:10
Уявляю-: стрій, і на свю глотку "Здоровя бажаєм товариш деконоїдзе!
водій Показати IP 10 Грудня 2015 13:49
Може нарешті заберуть стоянку таксі просто на зупинці,біля готелю ,,Україна" А то їздять по тротуару,як по дорозі. Патрулі зверніть увагу,доки когось не роздавили.
Ас Показати IP 10 Грудня 2015 14:33
Не було злочинності то зараз появиться не було цих паліцеів не було проблем не на дорогах не на вулицях....
Андрій Показати IP 10 Грудня 2015 14:57
Нарешті, анархію на дорогах пора зупинити.
Серж Показати IP 10 Грудня 2015 15:21
Надіюсь не будуть чудити такого як в інших містах. Особливо за порушення ПДР, виписують відразу постанову, без доказів, без нічого, перетворилися на караючий орган тим самим. Ну про 185 на рівному місці я мовчу)). Поживем побачим, поки крім назви, я змін не побачив в інших регіонах.
Бурий Показати IP 10 Грудня 2015 20:20
Ой люди, люди да самий простий ППСник колись проходив навчання в с. Сокиричи пів року, після чого він ще пів року ходив зі старшими та вчився бумаги писамти, а ціх геніїв вчать 2 місяця і все вся влада їм, а з ним половина купила посвідчення водія, а вот їздити на авто зовсім не вміє да і в цівільному житті притягувалось до адмінвідповідальності і ці люди будуть нас вчити ПДРу і не порушувати адмінкодекс!!!
щ Показати IP 10 Грудня 2015 22:30
Люди, ще поліція не вийшла на дорогу, а ви вже засуджуєте. Серед нових поліцейських є прості хлопці, які побували в зоні ато і дійсно хочуть щось змінити, але є такі люди, які не пройшли в поліцію і всяко хочуть хлопців скомпроментувати. Заспокойтеся. Поживем побачимо. Для чого гадати? Як би ви себе вели в їх шкурі? Вони і так будуть під пильним оком народу. І якщо навіть будуть спочатку робити якісь незначні помилки, ви ж роздуєте цілу трагедію. Новим поліцейським хай щастить, а старих би всіх так протестувати, як нових, 1% можливо набереться, хто із старих мєнтів здасть всв нормативи, але я сумніваюся-живіт буде мішати!
Профспілка до щ Показати IP 11 Грудня 2015 08:49
Буравський це ти?
саня до щ Показати IP 11 Грудня 2015 15:17
вони не просто побували в ато вони і досі там знаходяться і дай Бог в них получиться змінити хоть щось на краще
Бурий Показати IP 11 Грудня 2015 19:19
А зараз побачимо коли знову прийдеться їхати на Схід то поїдуть старі менти, а нові поліцейські будуть охороняти вулиці Луцька і хизувати в неті селфі на яких вони бабушек переводять через дорогу при цьому на всі сторони виблискувати від знання!!!
щ до Бурий Показати IP 13 Грудня 2015 16:23
Я б тих усіх старих мєнтів відправив в ато. Це був їх прямий обов"язок захищати, але ж ні, і тут викрутилися. Натомість ходили по хатах вночі і збирали хлопців,які ні сном, ні духом, на яке випробування їх пошлють. Пооджирали животи, що страшно дивитися, як вагітні ходили.