USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Подані перші заяви до нової поліції Луцька. ВИМОГИ. УТОЧНЕНО ВІК

3 Серпня 2015 11:15
Прийом анкет для всіх охочих поповнити лави нової поліції розпочався у Луцьку сьогодні, 3 серпня. При відборі кандидатів першою чергою звертатимуть увагу на освіту: середня спеціальна, або закінчена вища. Серед бажаних рис характеру – комунікабельність, порядність. Обов’язковими вимогами є наявність посвідчення водія категорії В, а також хороша фізична підготовка. Ще одна важлива вимога – адекватний психологічний стан.

Стати працівниками поліції виявили бажання чимало молодих людей – черга у приміщенні Будинку культури міста Луцька утворилась ще до того, як заяви почали приймати.

Очільник Волинського УМВС Петро Шпига зазначив, що реформа, яка розпочалась у силових структурах – це складний процес, і нині відомство робить перші кроки у цьому напрямку. Нова поліція має великий кредит довіри від населення у Києві, де поліція вже працює і встигла зарекомендувати себе з хорошої сторони, а тому і лучани мають приязно сприйняти нове правоохоронне відомство.
До слова, вже розпочались набори у нову поліцію у Харков, Одесі, Ужгороді і Дніпропетровську. Таким чином, Луцьк став одним з першим міст заходу України, де розпочалось формування нового правоохоронного відомства.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук зауважив, що нова поліція має змінити, насамперед, ставлення до правоохоронних органів:

«На відміну від старої міліції, яка асоціювалась із силовим примусом, нова поліція буде пропонувати, першою чергою, сервіс для громадян».

Петро Шпига зауважив, що рівень довіри населення до поліції в Польщі становить близько 90% - таку амбітну ціль ставлять собі і волинські правоохоронці. Мовляв, потрібно робити все можливе, аби лучани довіряли новій поліції, а також відчували себе спокійно у місті.

При відборі кандидатів першою чергою звертатимуть увагу на освіту: середня або закінчена вища. Серед бажаних рис характеру – комунікабельність, порядність. Обов’язковими вимогами є наявність посвідчення водія категорії В а також хороша фізична підготовка. Ще одна важлива вимога – адекватний психологічний стан. Зі слів Петра Шпиги, він теж має бути «на рівні», адже один з етапів відбору – це психологічне тестування.

Зважаючи на те, що набір триває саме у патрульну поліцію, віковий ценз для нових поліцейських становитиме від 21 до 35 років. Зі слів Петра Шпиги, це обумовлено, першою чергою, фізичними навантаженнями – патрульні мають бути у формі, адже нестимуть чергування 12 годин, після чого матимуть 48-годинний відпочинок.

Заробітна плата нових поліцейських становитиме від 6 до 8 тисяч гривень.

Серед бажаючих чимало дівчат, проте керівництво міліції переконує – жодної «гендерної квоти» у нової поліції немає. Пані Ольга, яка теж подала заяву на вступ до поліції, розповідає, що служба в органах – її мрія дитинства. Проте, зі службою не склалось, тому хоче спробувати себе у новій поліції.
До слова, серед бажаючих стати до лав новоствореної структури є і чимало демобілізованих воїнів АТО. Наприклад, пан Дмитро каже, що нещодавно повернувся до мирного життя. Робота в нього є, проте чоловік вирішив спробувати свої сили у поліції, а тому прийшов подати заявку.
А ківерчанин Павло розповідає, що війна навчила його покладатись на побратимів і товаришів. Саме такою підтримкою для лучан у небезпечні моменти має стати, на його думку, нова поліція.
Очікується, що перші патрулі вийдуть у місто наприкінці листопада або на початку грудня. До того часу поліціянти пройдуть навчання та будуть повністю готові нести службу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
123 Показати IP 3 Серпня 2015 11:34
ууу, які дівчатка. я буду дуже неслухняним лучанином!!! :Р
321 до 123 Показати IP 3 Серпня 2015 17:44
Дадуть дубінкою по дупі декілька разів зразу станеш слухняним!!!
Фєдя до 123 Показати IP 3 Серпня 2015 18:11
дивись щоб негри тебе не штрафували
123 до 123 Показати IP 4 Серпня 2015 14:29
шкода що вони ідуть туди лише заради 10 тис. а не за серцем.
олесь до 123 Показати IP 25 Серпня 2015 19:07
тебе збуджують дівчата літом в 35 градусів в штанах та кирзових ботінках чоловічих чи може нормальна дівчана в мініюбці на каблуках?
Мда Показати IP 3 Серпня 2015 12:05
З такими пісними лицями не в поліцію йти, а за субсидією....
Пастух Показати IP 3 Серпня 2015 12:49
О, і баран тут. Ото буде поліція.....
Анастасія Показати IP 3 Серпня 2015 12:50
А я вважаю, що на таку роботу потрібно набирати компетентних людей, а не всіх підряд з "вулиці".
А до Анастасія Показати IP 3 Серпня 2015 13:15
Де їх взяти тих компетентних? Хіба що копів з Америки імпортувати,як президент грузинів.
саня Показати IP 3 Серпня 2015 13:41
у грузина кендшвілі жоріка розуму менше ніж у молюска але й він із заявою приперся.
Тарабаров до саня Показати IP 3 Серпня 2015 14:36
так він ще до того всього в першому класі два роки вчився, То напевно точно розумний вже))))
Галина Показати IP 3 Серпня 2015 13:45
А нових лікарів коли набирати будуть?
Єфрейтор Показати IP 3 Серпня 2015 13:47
Усе було б гаразд, якби зарплату поліціянтам дати таку, як в США: у 15 разів вищу за українську. А так - усе коту під хвіст. Нічого нового не трапиться крім заміни вивіски. Або замість міліціянтів-полішуків імпортувати таких з Норвегії, Данії, Німеччини. З Європи.
Курс Показати IP 3 Серпня 2015 14:04
Мартинюка в армію, а не в поліцію, щоб відчув смак. Це ж шахрай і неук.
51 до курс до Курс Показати IP 3 Серпня 2015 15:04
і тебе разом з ним
Коп Показати IP 3 Серпня 2015 14:08
Половина бажаючих після місяця в Сокиричах відразу відсіється, залишуться одні полішуки, які будуть кричати: "Я ТУТ ЗАКОН..... ", а по ТВ і далі будуть обсирати нормальних міліціонерів.
lol Показати IP 3 Серпня 2015 14:17
То це тепер в Луцьку по вулиці з ложками ходити не можна буде?)))
капрал міліції Показати IP 3 Серпня 2015 14:22
коментар було видалено
Артур Показати IP 3 Серпня 2015 14:26
ну чого, чудова робота. Відпрацював 12 годин (з 8 ранку до 8 вечора, все як на приватній фірмі) і дві доби гуляєш (а на привітній знову йдеш наступного дня на роботу). Ще й зарплату пропонують 6-8 тисяч. Може то і мені кидати ту фірму? І в АТО точно не заберуть. ГИ)))))))))))))
дістало Показати IP 3 Серпня 2015 14:47
То може варто спочатку такі умови запропонувати для створення професійної армії? І проблем би не було, черги стояли б. Значить професійна армія Яценюкам і Аваковим не потрібна! Їм потрібна поліція, а не зовнішня безпека країни. Війна потрібна для того аби винищувати народ, замилювати людям очі і казати, що ми все зробили, але ж війна в усьому винна і далі красти. А в разі чого то їх поліція захистить від розгніваного народу. Отак от.
Віктор до дістало Показати IP 7 Вересня 2015 14:29
У Києві говорили про зарплату 8тис, а дали по 4 :)
Лариса Показати IP 3 Серпня 2015 14:52
Чому не працює сайт УМВС у м. Луцьк, щоб заповнити анкету он лайн??? Дивно...!!!
Поліщук Показати IP 3 Серпня 2015 15:09
коментар було видалено
Керівникові відбору Показати IP 3 Серпня 2015 15:49
Дівчата в 21 від любої роботи перші впадуть. Шкода, що обмежена вікова категорія - хоч би до 30. А в 26 що, вже каліки всі? Дуже неправильно!
не каліки до Керівникові відбору Показати IP 3 Серпня 2015 17:11
вже уточнили: набирають від 21 до 35 років
Панас Показати IP 3 Серпня 2015 16:12
Скажіть вік від 21 до 25???? Чи від 21 до 35 років?? Раніше повідомлялось 21-35 років
ВН до Панас Показати IP 3 Серпня 2015 17:12
вік дійсно до 35 років. дякуємо
Волинь Показати IP 3 Серпня 2015 16:43
Старі пердуни і так загарбастали усі державні органи, а ви їх ще хочете в поліцію ? До 25 років дуже правильно. Слава Україні ! Молодим дорогу !
Не сміши до Волинь Показати IP 3 Серпня 2015 17:34
до 25 років здебільшого ще інфантильні, емоційно не стійкі і не зовсім розумні "дітки", зате амбіції на порожньому місці аж паруть, якраз тільки таких в поліції і не вистачає.
Олег Показати IP 3 Серпня 2015 17:28
Риженька, нічого.... ;)
Блін Показати IP 3 Серпня 2015 17:29
В вимогах, при конкурсі на будь-яку роботу, заборонено законодавством вказувати вікове обмеження, чи вам закони не писані? Який приклад ви в такому випадку подаєте іншим роботодавцям в країні з страшенною віковою дискримінацією при прийомі на роботу? Законів або дотримуються, або ні, дрібниць тут не буває, а закривати очі і використовувати напівтони - суто по- україськи, то в чому смисл вашого оновлення коли вже з самого початку робите "по старинці"? Специфіка роботи вимагає певних норм фізичної підготовки, от по цих критеріях і відбирайте.
блондин Показати IP 3 Серпня 2015 20:38
яка риженька? тут всі рижі, як собаки.
сергій Показати IP 3 Серпня 2015 21:01
В з 18 чи ні я дивився в інтернеті,правда чи ні?
Лучанка Показати IP 4 Серпня 2015 07:30
Щось мені підказує, що більшість дівчаток готується надіти красиву американську форму і красуватися у центрі міста , як у тих самих американських серіалах. Не набирайте поліцейських моделей, будь ласка! Або по мінімуму манекенів обох статей, більше має бути захисників правопорядку , а не вуличних прикрас.
Оля Показати IP 4 Серпня 2015 09:13
а чому з 6 тисяч а не з 8 заробітня плата, обіцяли високу
www Показати IP 4 Серпня 2015 09:20
Віком в 21 ще не зовсім свідомі люди...
В чому гумор? Показати IP 4 Серпня 2015 20:06
Тобто опер з карного розшуку чи дільничний працюватимуть та ловитимуть бандитів днями й ночами за 2300 грн, а інфантильна малишня красуватиметься формою в центрі міста 12 год через 2 доби за 6-8 тис грн?
не пацик до В чому гумор? Показати IP 3 Жовтня 2015 20:10
гумор в тому що цілий волинський міліцейский генерал заявив журналістові що 1000 гривень це не хабар ! два раза почитав-думав що журналіст пожартував але він ще записав на камеру ! А в мене пенсія 1150 ? мінус тисяча ? так вот в цьому і гумор . напеине добре бути генералом якщо 1000 гривень не не хабар !
Светлана Показати IP 4 Серпня 2015 20:40
Интересно,неужели сотрудники СБУ тоже будут соблюдать правила парковки возле своего "офиса"на пр-те Победы???
До світлани до Светлана Показати IP 4 Серпня 2015 21:44
Нужно по объявлению набрать новых, молодых сотрудников сбу, обученых пдд!
Пеппа Показати IP 23 Листопада 2015 10:44
Печально ток что мне 15 =С. Пошол бы в полицию. На денги всё равно.
Анонім до Пеппа Показати IP 29 Листопада 2015 20:21
А чи знаєте ви, , - що у Луцьку вступ до лав поліції не безкоштовний? У мене друг пройшой співбесіду і фізичну підготовку, та для всупу цього було недостатньо. Йому повідомили, якщо даєш вступні 3 000 доларів, тоді ти пройдеш. - "на жаль" у нього не було таких коштів і йому сказали - допобачення. Питання. - І що в цій (нашій) країні помінялось? за що ми боремось, за кого воюємо і як можна цій владі довіряти? Філософська теза - Україною керують ті, кому вона не потрібна бо керують тільки заради власної наживи і на людей їм "наср@ти"
Іван ковбіш Показати IP 27 Квітня 2016 12:24
А якщо в мене середня освіта я зараз служу в армії я можу після служби устроїтись у поліцію?
666 Показати IP 28 Травня 2016 03:31
некоторые и сами на бандитов схожие