USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Підприємці пікетують Раду. Серед них - волиняни

30 Червня 2015 12:18
Близько півтисячі громадських активістів та підприємців під ВРУ вимагають від народних депутатів ухвалення законопроектів, що скасовують обов'язкову вимогу застосування касових апаратів.

Про це повідомляє «Преса України». 30 червня вони приїхали до парламенту і закликають народних депутатів перенести строки застосування касових апаратів.

Як повідомляє «Волинське агентство розслідувань», серед пікетувальників є делегація підприємців Волині.

Мітингувальники тримають у руках плакати з номерами законопроектів №1088 та №1718, які, за їх словами, забезпечать скасування касових апаратів, передбачені чинним законодавством для всіх без винятку підприємців.

Окрім того, деякі активісти тримають у руках плакати з надписами: «ПДВ уб'є тваринництво!», «Ні - відміні спецрежиму ПДВ для тваринництва!» тощо.

Зазначимо, законом «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII введено обов'язкове використання РРО платниками єдиного податку другої-третьої груп.

Проте ця норма не поширюється на платників, що продають товари на ринках і через засоби пересувної мережі.

ЧИТАТИ ЩЕ: ХТО З 1 ЛИПНЯ ПОВИНЕН ВСТАНОВИТИ КАСОВИЙ АПАРАТ

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
прохожий Показати IP 30 Червня 2015 12:36
Всі повинні мати касові апарати. Крапка.
Оксана до прохожий Показати IP 30 Червня 2015 13:06
Придумай бізнес, знайди приміщення, знайди гроші, якщо кредит то сплати його, втрать тисячі на курсовій різниці, а тепер ще й вклади 20000 на комп та касовий апарат в кращому випадку. А держава тебе лише доїти буде і штрафувати і хто зна. Можливо через рік вона придумає ще якісь перешкоди.
ВВС до Оксана Показати IP 30 Червня 2015 13:16
Не жалійся! Дохід добрий маєш з того що побігав і "дістав"! Не подобається - на завод, а працюєш на себе - плати податки!!!
Оксана до ВВС Показати IP 30 Червня 2015 21:51
Податки я плачу і не лише за себе. Щоб знав - з мінімальної з-ти в 1218 грн. моє підприємство має сплатити в державу 500 грн. з одного працівника. А я касовий апарат звичайно поставлю. В кредит але поставлю. Викручусь, але це ляже на такого як ти. Бо за все буде платити кінцевий споживач.
гузь до прохожий Показати IP 30 Червня 2015 20:29
р е в о л ю ц i я майдан Порошенко щастя мир земля 100000$ в кожну смiю ура!
Mik (галицька миша) Показати IP 30 Червня 2015 12:54
Пiдприємцi зухи! Пiдтримую!
лучани Показати IP 30 Червня 2015 13:03
Торгують контрабасом,краденим та простроченим, тому бояться касових.
Оксана до лучани Показати IP 30 Червня 2015 13:11
Я торгую офіційно не краденим та не кондрабасом, але витягнути з бізнесу 25000 на нього не маю можливості. Нехай допомагають кредитом, або встановлюють за свій рахунок. Я податки сплачую з 2010 року
лучани до Оксана Показати IP 30 Червня 2015 13:14
Які 25 тисяч? Касовий коштує від 2 тисяч. Просто не хочеш плати всіх податків на утримання наших пільговиків та пенсіонерів.
Оксана до лучани Показати IP 30 Червня 2015 21:54
Я не проти касового апарату. Готова поставити. Але мені потрібно до нього і комп і супровід. Мінімально - 25000 грн. Тому прошу щоб держава хоч в чомусь підтримувала як і в усьому світі.
ОксаНІ до Оксана Показати IP 30 Червня 2015 13:19
Ви торгуєте а не виробляєте!!! Платіть і крапка! Дістали вже ті спекулянти!!! Купують за гривню, а продають за 10, а то і 100!!! Дістали вже, платіть!!!
Оксана до ОксаНІ Показати IP 30 Червня 2015 21:52
Які спекулянти. Про що ви говорите. Компютер + касовий 25000 грн. Ви рахувати хоч вмієте???
Оксана до ОксаНІ Показати IP 30 Червня 2015 21:57
Виробляти. Відкрийте закони. З ними років з 20 ніхто виробляти і інвестувати не буде. Картоплю через рік люди просто заривають бо викопати не вигідно.
каса Показати IP 30 Червня 2015 13:15
А ось тут не підтримую!!! Касові апарати потрібні і давно!!! Багато так званих "підприємців" ухиляються від сплати податків! Дивишся, а має парочку контейнерів і через пару років вже хатинку збудував, на не поганій машині їздить... То це що?! А за кордоном і у туристичний сезон тобі качан кукурудзи продадуть, з карману касовий апарат достануть і чек дадуть! А в нас явно не кукурузкою торгують на Варшавці!!! Платіть податки як всі!!!
Екскурсовод до каса Показати IP 30 Червня 2015 23:26
жаба давить?
0808 Показати IP 30 Червня 2015 14:23
Як то так... у продвинутій Расеї в ГУМі ЩЕ РОКІВ 10 ТОМУ...чеки видавали... а ми ЧИМ ГІРШІ ?? ДАВНО ПОРА ШАНОВНІ давно))) а то кофточку по клієнту продають, а як повертати.. то нічим не докажеш, що ти купив товар ??? ШАНОВНІ ПІДРИЄМЦІ - пора вже зрозуміти, ЩО ЗАКОНІВ ТРЕБА ДОТРИМУВАТИСЯ, а НЕ НЕХТУВАТИ НИМИ!!!
Анонім до 0808 Показати IP 30 Червня 2015 16:26
росія то агресор і дика тоталітарна країна. а ми живемо у вільній і демократичній україні - чому ми маємо брати приклад із країни-агресора, якою керує диктатор? у нас же демократія.
болт до Анонім Показати IP 30 Червня 2015 21:07
Ти живеш гірше ніж у Гондурасі!!!
вундер Показати IP 30 Червня 2015 14:26
Коли Вітя Яник і його братва отжимала бізнес у братви Петі солодкого вони спонсорнули і провели революцію і держпереворот . Зараз треба чимось розраховуватись ,, і щоб залишились лише великі супермаркити видушують малий бізнес касовими апаратами , ліцензіями на пиво та іншим
Пора-пора Показати IP 30 Червня 2015 22:17
Шановні! правда, як же не хочеться працювати по-чесному? ще і податки платити? все через чорний ринок, але комфорту хочемо - доріг без ям, ремонтів в будинках, садочків та освіти безплатних??? держава вам винна кругом, а порахуйте яку десятину ви сплатили? той нещасний бюджетник з мінімалки третину віддає, бо по тут діє закон. давно пора навести порядок!!!!!!!!!!!!