USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Гарячу воду відключили не лише в Луцьку. Причини. Терміни. ОНОВЛЕНО

21 Травня 2015 12:29
З учорашнього вечора в обласному центрі припинили подачу гарячої води. Відповідне оголошення з’явилося лише вчора уввечері на сайті міської ради. Про те, коли ж знову включать гарячу воду, в повідомленні не йшлося.

Інформаційне агентство Волинські Новини звернулося з цим питанням у прес-службу ДКП «Луцьктепло».

Там пояснили, що гарячу воду відключили через припинення постачання газу в котельні.

Раніше цього не анонсували, оскільки про це стало відомо лише вчора. Так, котельні у Луцьку почали відключати з учорашнього дня. І не лише у Луцьку, а й в інших містах України. Про те, коли ж лучанам знову подадуть гарячу воду, у «Луцьктеплі» не знають.

Тож із тими самими питаннями ІА Волинські Новини звернулося в прес-службу «Волиньгазу». Нам пообіцяли надати інформацію найближчим часом. (Коментар прес-служби «Волиньгазу» читати нижче).

ЧИТАТИ ЩЕ: СУБСИДІЯ МОЖЕ СКЛАСТИ МІЗЕРНУ СУМУ, А ДЕКОМУ ВЗАГАЛІ ВІДМОВЛЯТЬ

До слова, у Рівному відключили гарячу воду ще 18 травня. Як повідомляє прес-служба ТОВ «Рівнетеплоенерго», ПАТ «Рівнегаз» з 14:00 18 травня припинило газопостачання котелень у Рівному.

Підставою стало доручення НАК «Нафтогаз України» припинити подачу газу теплопостачальним підприємствам по всій Україні через заборгованість.

Кияни залишилися без гарячої води ще 30 квітня. «Столиця одного вечора заснула і на ранок прокинулася без гарячої води. Її відключили, за словами киян, десь без попередження, але всюди без пояснення і на невизначений час», - повідомляє інформаційний портал «Україна без корупції».

ЩО КАЖУТЬ У «НАФТОГАЗІ»

Як йдеться в офіційному повідомленні НАК, по закінченню опалювального сезону «Нафтогаз» розіслав боржникам відповідні повідомлення та скерував газорозподільчим підприємствам доручення на відключення від газопостачання компаній, які мають заборгованість за спожитий газ.

«За станом на 24 квітня загальна сума заборгованості за газ перед «Нафтогазом» з боку підприємств, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), теплову енергію (ТКЕ) становить 21,9 мільярда гривень. У порівнянні з початком року ця сума збільшилася на 69%. При цьому найбільшу суму заборгованості накопичили підприємства ТЕЦ та ТКЕ в місті Київ (3,9 мільярда гривень), Донецькій (4,4 мільярда гривень), Дніпропетровській (3,6 мільярда гривень) та Харківській (1,8 мільярда гривень) областях», - йдеться у повідомленні. Найбільшим боржником «Нафтогазу» є ПАТ "Київенерго": станом на 24 квітня 2015 року товариство заборгувало 3,7 мільярда гривень за спожитий газ.

У порівнянні з ними борги ДКП «Луцьктепло» не такі великі.

БОРГИ «ЛУЦЬКТЕПЛА»

Згідно даними прес-служби Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», заборгованість «Луцьктепла» за газ, спожитий для виробництва теплової енергії, то сумарна заборгованість підприємства становить 57 115 314 гривні; заборгованість за 2015 рік - 32 175 180 гривень.

Список волинських боржників доповнюють ПТМ Володимир-Волинськтеплокомуненерго (загальна заборгованість 8 713 270 гривень) та КП Нововолинськтеплокомуненерго (3 551 036 гривень).

КОЛИ У ЛУЦЬКІ КОТЕЛЬНІ ЗНОВУ ПОДАДУТЬ ГАЗ

За станом на 15:45 сьогодні, 21 травня, у ПАТ «Волиньгаз» підтвердили, що припинили газопостачання «Луцьктеплу» за дорученням НАК «Нафтогаз України» з тієї причини, що ДКП «Луцьктепло» заборгувало «Нафтогазу» 57,1 мільйона гривень, і, відповідно до умов договору на постачання між цими підприємствами, газопостачання має бути припинене.

Згідно з повідомленням прес-служби підприємства, відновлення подачі газу можливе тільки після повного погашення заборгованості.

Днями без газу залишаться і котельні Нововолинська. Ліміти на споживання газу на сьогодні має тільки Ковель.

Раніше ІА Волинські Новини повідомляло про переведення луцьких котелень на тверде паливо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Роман Показати IP 21 Травня 2015 12:30
Ганьба мерії яка не дбає про добробут лучан а тільки розказують що вони зробили . Чому не кажуть що вілтку і не тільки води лучани не бачать а платити вимагають
луцький Показати IP 21 Травня 2015 12:32
Люди платять!!! Куди "Луцьктепло" гроші діває???!!!
Беня до луцький Показати IP 21 Травня 2015 13:52
Заборгованість споживачів перед ДКП "Луцьктепло" за теплову енергію: населення - 52 616 тис. грн., бюджетні організації - 9 075 тис. грн. Отак платять люди!!!!!!!!!!!
лучанин до луцький Показати IP 21 Травня 2015 20:39
три роки кірічуки, козачики, романюкі, єрємєєві грабували підприємство і лучан та не сплачували борги за газ. думали, що якось спишеться. А тепер лучани мають терпіти незручності. А скільки мільйонів ці керівники покладуть собі в кишені з європейського кредиту і чим за нього Луцьк розплатиться? Договір засекречений так само, як і договір з єрємєєвим.
Людмила до луцький Показати IP 22 Травня 2015 08:31
У нашому будинку 8 квартир мають сумарну заборгованість більше103 тисяч гривень! Ось так платять ...Зайдіть на сайт "Луцьктепло" і побачите скільки мешканців вашого будинку боргують...Ті, що живуть у нашому будинку - не "бідоття" - а не платити вистачає совісті і нахабства! Сусід має більше 18 тисяч боргу - скільки часу требе не платити, щоб був такий борг( в той же час сімя має бус і 2 автомобілі легкових)...
Мерія якраз і дбає Показати IP 21 Травня 2015 12:39
Якраз зараз ведуться перемовини, щоб постачальники дали газ. Люди платять та не всі. Борги населення за газ 50 млн грн. Ви ж прекрасно розумієте, що відключити лише боржників - неможливо. Давайте разом боротися з боржниками-сусідами, родичами, то можливо такої ситуації не буде. І не будемо все списувати на міського голову.
Квітка до Мерія якраз і дбає Показати IP 21 Травня 2015 12:52
Так чому ж, мають страждати люди, які платять вчасно і чималі гроші? Чому це все відбувається без будь-якого попередження! Куди "Луцьктепло" витрачає гроші????
Наталія до Мерія якраз і дбає Показати IP 21 Травня 2015 13:08
Ми як громадяни готові поставити автономне опалення, але ви забороняєте в багатоквартирному домі.Я справно плачу за комуналку, то чому я повинна нести відповідальність за інших споживачів???? Де в Конституції України це записано???? Чому я не можу сама розраховуватись за отримані послуги??? Де прозорі тарифи???
Юрій до Мерія якраз і дбає Показати IP 21 Травня 2015 13:35
Як не можливо віключити лише боржиків? Що не можливо запломбувати крани, личильники на вході у квартиру? Скажіть відверто немає, бажання. Заплатив+ пеню+ повторне підключення, включили воду і т.д.
Лучанка до Юрій Показати IP 21 Травня 2015 14:53
В мене сусідам сто раз пломбували. Зривають пломби і далі користуються. А примусити платити не можуть. І виселити теж - мати- одиначка с двома дітьми.
балакун до Лучанка Показати IP 21 Травня 2015 16:16
Значить заваріть злісним неплатникам труби з гарячою водою.
опа до Мерія якраз і дбає Показати IP 21 Травня 2015 16:15
Опломбуйте вентилі гарячої води в квартирах боржників!!!
Нічого мерія не дбає Показати IP 21 Травня 2015 12:57
50 млн боргів це за який період? І кого? Сплата населення за комунальні послуги - 95 %, а по деяких позиціях і 101%
Віра Показати IP 21 Травня 2015 12:58
Так гарячу воду відключили не лише у Луцьку. До чого тут мерія, коли газу не вистачає у цілій України.
Катя до Віра Показати IP 22 Травня 2015 10:13
та всі розуміють що не вистачає газу. Та чому це зробили без попередження, і акцентують увагу на боржниках?
Катя до Віра Показати IP 22 Травня 2015 10:13
та всі розуміють що не вистачає газу. Та чому це зробили без попередження, і акцентують увагу на боржниках?
Люди Показати IP 21 Травня 2015 13:06
А чому ми маємо дбати про тих хто не платить ? В кожного своя ситуація для цього у вас у Раді працює дуууже багато людей, які могли б вивчати це . А ті ,що оплачуюють повинні мати усі послуги. У вас газ закінчився, а у нас грошецй давно немає але ми ж позичаємо, економимо і виживаємо а ви там у кріслах сидите у вас у всіх газові колонки і так далі то вам ці проблеми вже скільки років вирішити чомусь нажаль важко
Отто Показати IP 21 Травня 2015 13:42
Все дуже просто... населення боргує Луцьктеплу 50 млн. гривень, відповідно Луцьктепло боргує Нафтогазу 50 млн. гривень. За цей борг Нафтогаз, якому байдуже скільки і в якому конкретному будинку сплатили за газ, відключив від газопостачання Луцьктепло. За відсутності газу Луцьктепло не має можливості надавати послугу з постачання гарячої води. А позиція - я сплатив і інше мені байдуже, це позиція недалекоглядного утриманця.
Людмила до Отто Показати IP 22 Травня 2015 08:34
А ви пропонуєте бити морди сусідам - боржникам?!
до отто Показати IP 21 Травня 2015 14:01
Про які міліони йде річ,спочатку дізнайтеся,надавайте об'єктивну інформацію,користуйтесь перевіреними фактами, а потім паніку сійте.
До Отто і Мерія як Показати IP 21 Травня 2015 14:12
Шановні посадовці "мерії" і "Луцьктепла" Ви отримуєте зарплату із моїх податків. Не вмієш організувати роботу, пиши заяву на звільнення. На таку посаду охочих хватає. Я тобі плачу зарплату і хочу отримувати якісні і вчасні послуги. Ви наймані робітники, а не господарі життя
Іванна до До Отто і Мерія як Показати IP 21 Травня 2015 15:28
молодець!!!
Анонім до До Отто і Мерія як Показати IP 21 Травня 2015 20:46
Романюка дуже влаштовував киричук, козачек. Далі його влаштовував василевський, який продовжував політику дерибану підприємства. Та ці керівники не влаштовують працівників. Побачимо, кого він ще знайшов на посаду директора. Обіцяв взавтра представити.
свг Показати IP 21 Травня 2015 14:23
куме ви сильно не переживайте у сусіда миколи тоже хата згоріла. яка мені різниця чи є в рівному гаряча вода чи ні.
Анонім Показати IP 21 Травня 2015 14:39
Нам воду відключають, а Донецьку все бесплатно.ПОРОШЕНКО КРЕТИН
ВОНО до Анонім Показати IP 22 Травня 2015 05:44
не ображай кретинів
А до Анонім Показати IP 22 Травня 2015 12:02
Ви до цього часу в його кретинізмі ще сумнівалися???????????????????????????????????????
Анонім Показати IP 21 Травня 2015 14:42
Порох чому я плачу за воду, а мені її відключають, чому Крим постачається, чому електроенергія йде на бази бойовиків ДНР безоплатно.?Зрадник і самий ганебний президент в історії України!!!!!!
Джулія Показати IP 21 Травня 2015 15:41
Але як вчасно відключили-дочекалися 20 числа, до якого всі зазвичай оплачують комуналку, і гопля :-(
123 Показати IP 21 Травня 2015 15:56
Люди не платять бо не мають грошей і крапка, вже на хліб не вистачає, а субсидії це позор владі , кому їх надають, це смішно, одне ля-ля-ля. І ситуація буде ще гірша, бо народ з кожним днем при таких цінах і рівнем європейського життя який нам зараз надають все більш робиться на рівні бомжатні.
Працівники мерії теж Показати IP 21 Травня 2015 16:05
Шановний! Якщо ви працюєте в державній установі, то вас теж кормлять платники податків. Якщо ви бізнесмен, то сидіть і мовчіть. Ще не бачив жодного бізнесмена, який сповна сплачує податки і не наживається на людях.
Лучанин Показати IP 21 Травня 2015 17:43
Вибрали романюка і компанію - жеріть покращення повними пригоршнями. Тобто те що робиться з дорогами, медициною, комуналкою - вибір кожного громадянина. Допоки будете голосувати за комуняк до тих пір буде совок, де рух є прогресу нема.
Оля Показати IP 21 Травня 2015 19:15
Одне те саме знущаня приниженя аби набити собі кишені платіть комуналку а ми ще за ваші гроші поїдемо за бугор у відпустку а ви тут сидіть без води тільки те і роблять що постійно брешуть
валя Показати IP 21 Травня 2015 19:47
Нова команда набиває кишені люди ще раз на майдан......
Юля Показати IP 21 Травня 2015 20:40
Порошенко д....ун
пр Показати IP 22 Травня 2015 09:09
коментар було видалено
Катя Показати IP 22 Травня 2015 10:08
Та це якійсь капець просто! Так, я погоджуюсь є борги у людей, та вибачте, я плачу ті довбані комунальні послуги і що я маю? Без попередження відключили гарячу воду! Я не можу зрозуміти, а Луцьктепло, вчора тільки взнало що є заборгованість? Чому не можна було попередити людей про відключення гарячої води???!!! Шукайте значить метод як відключити боржникам воду! Не можу зрозуміти чим Ви займаєтесь на роботі?
Нігер до Катя Показати IP 22 Травня 2015 10:54
Та тим вони і займаються на роботі, чим і всі державні служби. Називається це "нічівонєдєланієм"
Оксана Показати IP 22 Травня 2015 14:15
Задрали платиш як придурок вчасно, а потім без води сидиш. Ганьба мерії і Романюку.
Vlad Показати IP 22 Травня 2015 17:01
Да мені нас*ать на їх заборгованість, я плачу за воду якої в мене нечерта нема!!!!!!!
Егоїст Показати IP 25 Травня 2015 09:41
Романюка на мило, треба робити новий майдан, немає змін, бездіяльність влади дратує!!!
Паша Показати IP 1 Червня 2015 11:28
Скоро й електроенергію відключать
12345 Показати IP 10 Червня 2015 10:33
Терміново потрібно відключити електроенергію та газопостачання на окупованих територіях! Вони нічого не платять. За те що їм все нахаляву - нам збільшили вартість комунальних послуг!
Волод Показати IP 10 Червня 2015 20:12
Коли воду включать, коли це 19 століття закінчеться?