USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Політ над дахами в День народження Луцька

23 Серпня 2015 10:25
Любити рідне місто закликає лучан Фонд «Новий Луцьк» та його засновник Ігор Палиця. Саме такими словами завершується відеоробота, яку презентував Фонд як подарунок для лучан. Ролик присвятили 930-річчю Луцька.

На відео з висоти пташиного польоту відкриваються надзвичайні ракурси центральної частини Луцька, Старого міста, замку Любарта, а також житлових районів. «Наше місто - найкраще місто», - йдеться на сайті Фонду.

«Лучани! Я щасливий з того, що разом із вами живу в час, коли нашому рідному Луцьку виповнюється 930 років. І вірю, що спільно ми зробимо наше місто ще кращим. Цінуйте і любіть Луцьк», - Ігор Палиця.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанка Показати IP 23 Серпня 2015 10:46
Дякую тому, хто змонтував цей ролик і підібрав гарну музику. При всьому моєму негативному ставленні до олігархів, Палиця дійшов висновку, що краще залишити про себе хорошу пам"ять земляків при житті, ніж іти на той світ багатим з порожніми руками. Не хлібом єдиним має жити людина.
Лучанка Показати IP 23 Серпня 2015 10:46
Дух перехоплює. Дякуємо за прекрасне відео . справжній подарунок для лучан !З днем народження милий Луцьк !!!
123 Показати IP 23 Серпня 2015 10:53
Палиця супер! Фонд молодці!
тьтотя мотя Показати IP 23 Серпня 2015 11:00
Більше хороших справ для рідного міста та його жителів, а не високих заборів біля своїх домівок. А за відео спасибі. Молодці!
Віктор Показати IP 23 Серпня 2015 11:17
Дуже багато Палиця зробив для міста. Пишатися таким лучанином і земляком варто.
Крук Показати IP 23 Серпня 2015 11:32
Клас
123 Показати IP 23 Серпня 2015 11:48
Підкажіть хто робить зйомку дронами у Луцьку
321 до 123 Показати IP 23 Серпня 2015 12:10
Ніхто не робить. Це Палиця купив дрон для варти порядку, і вони працюють з Фондом.
Так Показати IP 23 Серпня 2015 11:51
Чудовому місту адекватну владу!
дітлахи..... Показати IP 23 Серпня 2015 11:54
і що не кажи ,,,,не хочеться хвалити,але є за що ,-Дякую-, сказати і дорога біля будинку нашого і дитячий майданчик і сходи в нашій школі і спортивний майданчик у школі поряд...це лише маленька частинка, про яку вже можна голосно сказати. Дякуємо! і памятаємо )))))
Мрію про Показати IP 23 Серпня 2015 12:15
те, щоб ПАЛИЦЯ став мером нашого міста. Було б нам всім добре.
СБУ Показати IP 23 Серпня 2015 12:24
Хто мінусує коменти той поц. Бо все правда написано.
Іолай Показати IP 23 Серпня 2015 12:39
Гарний ролик
Марина Показати IP 23 Серпня 2015 14:22
Вже 7 років не живу в Луцьку, приїзджаю на свята до батьків. Вражає те що робить Фонд Палиці. Настільки масштабно і надзвичайно потужно. Команда професіоналів і високоморальних людей. Була приємно здивована персоналом на офісі розвитку кварталу. Навмисно пішла в інший, щоб пересвідчитися- там теж на найвищому рівні все поставлено. Дуже приємно за наше місто. Подяка і побажання успіхів Ігорю Палиці і його команді.
Я Показати IP 23 Серпня 2015 15:07
згідний з Мариною. Працюють вони серйозно, а кастінг на роботу на офіси був не дитячий. Багато людей відсіяли. Товстенюк коли когось на Фонд бере, то співбесіди особисто проводить, а 'порішати' нереально.
Dexter Показати IP 23 Серпня 2015 15:19
А де **** вул. ЛЬВІВСЬКА????
лучанин Показати IP 23 Серпня 2015 22:23
круте відео.спочатку не повірив,що це Луцьк.Хто автор?
Вася Показати IP 23 Серпня 2015 22:40
Плюс)))
Віктор Показати IP 24 Серпня 2015 07:54
Супер,дуже гарний ролик! Автори молодці !!!
лучанка Показати IP 30 Вересня 2015 01:05
Просто классс! Завжди любила наше місто, а тепер ще більше!!! А Палиця хороша людина, багато він зробив для міста- так може тільки справжній патріот свого краю!!!