USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поліцейських, які через суд поновилися на посаді, звільнятимуть у «ручному режимі»

17 Квітня 2016 13:47
Голова Національної поліції України каже, що готова звільняти "в ручному режимі" міліціонерів, які не пройшли переатестацію, але відновилися на посаді через суд.

"Я особисто не боюся, що представники старої міліції повернуться через суди. Повертатимуться - ми їх в ручному режимі будемо звільняти, але атестацію і переформатування поліції доведемо до кінця", - сказала Хатія Деканоїдзе в інтерв'ю "Укрінформу".

ЧИТАТИ ЩЕ: НЕАТЕСТОВАНИЙ ПРАЦІВНИК ПОЛІЦІЇ ВИГРАВ СУД І ПОНОВИВСЯ НА РОБОТІ

З її слів, керівництво поліції подає апеляції на такі рішення судів.

Нагадаємо, переатестація поліції вже пройшла в Києві, а також у Київській, Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Миколаївській і Одеській областях і охопила 22 тисячі правоохоронців.

ЧИТАТИ ЩЕ: З МІЛІЦІЇ В ПОЛІЦІЮ: ПІДВОДНІ КАМЕНІ АТЕСТАЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ НА ВОЛИНІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Іван Показати IP 17 Квітня 2016 13:52
Ха-ха-ха
Анатоль_ Показати IP 17 Квітня 2016 13:58
я в шоце!!
Рома Показати IP 17 Квітня 2016 14:12
Саму Хатію потрібно атестувати і звільнити в ручному режимі!!!
Луцьк Показати IP 17 Квітня 2016 14:13
В Грузію валити треба.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 14:17
Andrey
Andrey Показати IP 17 Квітня 2016 14:17
Себе звільни в ручному режимі. Всім буле легше...
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2016 14:36
Оті і повідзивалися неатестовані безтолкові менти......
лучанка Показати IP 17 Квітня 2016 15:13
От ментяри- корупціонери присосалися до корит, вас не звільняти, а садити потрібно всіх
Сергій до лучанка Показати IP 17 Квітня 2016 19:31
То прийди і посади. Розумаха така
Андрій до лучанка Показати IP 18 Квітня 2016 09:52
А ти не міряй усіх однією міркою. Не всі одинакові.
Так до Андрій Показати IP 23 Квітня 2016 18:59
Всі однакові-всі красиві розумні і дуже добрі!!!
дідо Показати IP 17 Квітня 2016 15:17
Реформа закінчиться,коли 100% міліції буде звільнено. Мусара дискредитивували себе та довели до війни.
Сергій до дідо Показати IP 17 Квітня 2016 19:32
Сам ти мусор раз позволяєш собі таке писати
Андрій до дідо Показати IP 18 Квітня 2016 09:54
Ти нерозумний, коли таке пишеш.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 15:43
Хатія-пархатія.
Вася Показати IP 17 Квітня 2016 18:18
дивуюсь! сама хАТІЯ та еКА в розшуку в Грузії, а в Україні на заробітках! чекаю коли Україна оголосить їх у розшук та хомячки авякани почнуть благословити наступні схеми заробітку...
Любопитний Показати IP 17 Квітня 2016 19:10
Прокурорів таможеніків сбушніків податківців тоже будуть атестіровати чи тікі самих ніщих мєнтов?
Подруга Пєті Показати IP 17 Квітня 2016 19:30
То що вона їм руками а не губами буде режимити
ого Показати IP 17 Квітня 2016 23:58
а чому призупинили атестацію по Україні....
Юрко Показати IP 18 Квітня 2016 00:01
Звичайна поведінка жінки під час істерики!Розуміє, що реформа потерпіла крах але визнавати поки що не хоче, бо західні "друзі", які дали кошти на "реформу" покладають великі надії на досягнення своєї мети.
НКВС Показати IP 18 Квітня 2016 07:35
це якесь переслідування виходить, озвучити на всю країну що звільнятимуть в ручному режимі, а де Закон, Конституція??? Лаврентий Берія прокинувся ..!!
закон Показати IP 18 Квітня 2016 09:28
Хатія, для Вас взагалі існує поняття "закон", а не "революційна доцільність", тобто, коли можна плювати на все і всіх, якщо це корисно для революції? Чи у Вас все стало з ніг на голову, як у дописувача "дідо", який звинувачує міліціонерів в початку війни? Доки буде тривати цей маразм? Чому при атестації ніхто не зважав на показники роботи, думку колективу, морально-психологічний портрет особи, умови проживання? Чому позвільняли тих, хто, на думку "атестувальників" з вулиці, "не внушает доверия мордой лица"? Це просто шабаш, а не атестація.
ВАЛЬЧУК Показати IP 18 Квітня 2016 17:24
Я ВАЛЬЧУК - ОБЛИЧЧЯ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ, КОГО ЩЕ ПЕРЕАТЕСТУВАТИ