USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Польські митці «заблокували» вулицю у центрі Луцька

23 Травня 2015 19:00
Барикаду зі старих меблів споруджують учасники фестивалю сучасного мистецтва «Art Territory» із польського міста Жешув на вулиці Лесі Українки.

Створювати «мистецьку барикаду» митці із Польщі розпочали після презентації спільної з українськими художниками виставки сучасного мистецтва 23 травня.

Як жартівливо зауважив перед початком спорудження арт-об’єкту консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Кшиштоф Савіцкі, старі меблі – не гуманітарна допомога з Польщі. Їх надали самі лучани для того, щоб непотрібні речі набули нового життя, яке вдихнуть у них митці.

Відтак, поблизу скверу «Зоряний» художники на чолі з головою асоціації художників Жешувського округу Пьотром Воронцем почали створювати оригінальний мистецький об’єкт, розмальовуючи старі меблі різноманітними видами фарб. Окрім абстрактних малюнків та розфарбовування у різні кольори, на меблях просто неба створили декілька портретів. Перехожі цікавилися тим, що за акція відбувається на головній пішохідній вулиці міста. Художники пояснювали, що це - мистецький захід, покликаний надати нового незвичного вигляду звичним речам. Пара наречених, побачивши барикаду, виявила бажання сфотографуватися на фоні арт-об’єкта.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
патріот Показати IP 23 Травня 2015 19:52
А може хай у себе в пшекляндії творяць цей мистецький безлад!!!!Понаехали.. Вже забули напевне Волинську різню....????
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 20:20
дико якось виглядає - гори мусору посеред вулиці, а вони ходять і розфарбовують це все. то є не мистецтво зовсім.
Естет Показати IP 23 Травня 2015 20:45
Ну хто би навчив молодь ненависті як не старі смердючі мухомори, для яких мистецтво - це портрет вождя витатуюваний на волосатій груді.
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 21:46
ПОЛЬСЬКІ МИТЦІ «ЗАБЛОКУВАЛИ» ВУЛИЦЮ У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА ----- Неправильное название. Правильно так: ПОЛЬСЬКІ «МИТЦІ» ЗАБЛОКУВАЛИ ВУЛИЦЮ У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА
Двірник Показати IP 23 Травня 2015 22:10
Зробили ср@ч а мені потім прибирати!
Аліна Показати IP 23 Травня 2015 22:22
Круто. Досить незвично, але цікаво. Виходить за рамки нашого стандартного мислення. Це ж тимчасова споруда, а вже кіпішу наробили. Краще розвивати різноманітні мистецькі напрями, ніж плювати сємки і пиво пити.
Baran до Аліна Показати IP 23 Травня 2015 23:21
Гарний приклад для тих в кого сверблять руки "прикрасити" фасади будинків, паркани і т.д. графіті-каракулями. І надлишкову "енергію" зільють, і головне все місто побачить, і ще головніше всі фасади залишаться "недоторканими", i ще найголовніше через день-другий витвори знайдуть своє місце в якомусь кутку чи на смітнику!
Лучанка Показати IP 23 Травня 2015 23:28
що за дикий колір волосся в нареченої?????? Жахіття і сукня теж!
лучанці Показати IP 24 Травня 2015 09:04
...і справді -це ж тільки ви були саиою-самою гарною і модно вдягненою, а всі інші просто жахіття!!!
Анонім Показати IP 24 Травня 2015 09:26
Хто це все прибирати буде?
добряк Показати IP 24 Травня 2015 12:19
щоб зацінити це (мистецтво)------я стільки не випью
липа Показати IP 24 Травня 2015 15:12
одно слово - современное искусство)))