USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Помер Борис Клімчук

2 Вересня 2014 14:01
Помер екс-голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук. Про це стало відомо сьогодні, 2 вересня.

Трагедія сталася в лікарні в Німеччині.

Борис Клімчук був головою Волинської ОДА з березня 2010 до лютого 2014 року, коли на вимогу мітингувальників сам написав заяву на звільнення.


Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Бориса Петровича.

Довідково:

Клімчук Борис Петрович народився 18 березня 1951 року в селі Волошки Ковельського району Волинської області.

Закінчив Харківський державний університет (1974), викладач географії; Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого (1996).
З вересня 1974 по серпень 1975 - вчитель в Острозькій школі-інтернаті (Рівненська область).
З серпня 1975 по серпень 1980 - вчитель Ковельської середньої школи № 7.
З серпня 1980 по січень 1982 - директор Ковельської 8-річної школи № 9.
З січня 1982 по червень 1982 - інженер заводу «Ковельсільмаш».
З червня 1982 по червень 1990 - директор Ковельської середньоосвітньої школи № 11.
1 грудня 1990 обраний членом обкому партії.
З червня 1990 по травень 1992 - заступник голови Ковельського міськвиконкому.
З червня 1992 по квітень 1998 - голова Волинської обласної ради.
З 07 липня 1995 по червень 2002 - голова Волинської обласної державної адміністрації.
У червні 2002 — радник Президента України.
З лютого 2004 по 15 березня 2008 - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Литовській Республіці.
З 15 квітня 2008 по 08 квітня 2010 - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці.
Указом Президента України від 26 березня 2010 року № 452/2010 призначено головою Волинської обласної державної адміністрації.
5 лютого 2014 року звільнений із займаної посади.
Бориса Клімчука було нагороджено почесним званням «Відмінник народної освіти» УРСР (1984), СРСР (1990), Почесною відзнакою Президента України (1996), Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня; повний кавалер ордену "За заслуги".
Під час масових акцій протесту, які розгорнулись по Україні наприкінці 2013 та на початку 2014 Борис Клімчук вимушений був піти в відставку, написавши заяву про звільнення. Свою відставку мотивував як виконання громадянського обов'язку заради збереження миру та не допущення посилення акцій протесту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 168
Ігор Показати IP 2 Вересня 2014 14:02
Царство йому небесне! Хай покоїться з миром! Видатна постать в історії Волині, таких більше не буде...
Матросов до Ігор Показати IP 2 Вересня 2014 15:01
Довели нормального мужика, земля круглая всем все вернется
Волинянин до Ігор Показати IP 2 Вересня 2014 22:59
І чому ми цінуємо по-достоїнству людину лише після смерті? Прикро і сумно.
111 до Ігор Показати IP 3 Вересня 2014 10:52
коментар було видалено
Ір Показати IP 2 Вересня 2014 14:04
Царство небесне.Дуже хороша людина.....
Тарас Показати IP 2 Вересня 2014 14:05
Царство Йому Небесне, хай спочиває з миром, сильна була людина...
Ковельчанин Показати IP 2 Вересня 2014 14:08
Найкращий керівник області за часів незалежності. P.S. Гузь, сходи хоч на могилу і попроси пробачення. Ця смерть в деякій мірі і на твої совісті
хз до Ковельчанин Показати IP 2 Вересня 2014 14:09
100%!
місцевий до Ковельчанин Показати IP 2 Вересня 2014 14:12
Гузь, Пирожик, Пащенко...інші "стрибуни" - це і не малий ваш "внесок", що покидають світ такі люди!!!
... до місцевий Показати IP 2 Вересня 2014 14:36
а до чого тут вони. Це компроміси з совістю Б.П. коли працював з регіоналами і "його президентом", а тепер побачив до чого це довело країну, свою роль зіграли
три крапки до ... Показати IP 2 Вересня 2014 17:59
БП працював з Волинню! Ригонали, нашисти і решта бютоголових були лише приводними ременями в складному механізмі волинської громади. А БП був механіком процесу. Тривалого процесу, що почався з начал нашої Незалежності. Шлях був непростий. Зі спадами. З піднесеннями. З дружніми обіймами і недружніми конфліктами. Але область зростала. Економічно і соціально. Зростала разом з Борисом, набиваючи гузі в такому симбіозі... Він став на коліна не через власний переляк. Він став навколішки не перед неробами-неуками. Він приклонив себе перед Волинню, перед її майбуттям. Мирним та спокійним. Не сталося так. Хто яку зіграв роль? Покаже час. А поки-що, БП уже історія. Як і "його президенти". Президенти нашої України.
Анонім до місцевий Показати IP 2 Вересня 2014 23:01
Ща б медведчук з путлером за ним відправилися
йося моргенштерн до Ковельчанин Показати IP 2 Вересня 2014 14:14
герої не вмирають!!! а гузь як путін ..... ла-ла-ла
Джулія до йося моргенштерн Показати IP 2 Вересня 2014 17:13
Це Клімчук типу герой??
Анонім до Джулія Показати IP 2 Вересня 2014 23:02
ПРавильний "герой"
123 Показати IP 2 Вересня 2014 14:09
Хай спочиває з миром. Велика Людина. Це просто ціла епоха. Нинішні керівники в порівнянні з ним - просто діти і дешеві крикуни...
321 до 123 Показати IP 3 Вересня 2014 01:06
Це не діти! Мавпи з гранатами вони.
батя Показати IP 2 Вересня 2014 14:09
справжній українець-полішук. царство небесне і вічний спокій. отепер вже ті пристосуванці -перебиранці під майдани гідності потішиться... а людини шкода. хорошої людини. щоб заспокоїлись: я не з тих, хто був у його прислузі.
Андре Показати IP 2 Вересня 2014 14:10
Як не як ,але він піклувався про свій Волинський край ! Царство йому небесне , вічний покій
учень Показати IP 2 Вересня 2014 14:10
Царство йому небесне! Видатна людина нашого краю, яка багато чого зробила заради Волині! Хороша була людина, чоловік, вчитель... Дуже жаль, що покидають нас саме такі люди! Співчуття рідним і близьким.
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 14:12
Хай з Богом спочиває!
Лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 14:14
Дуже шкода..... Нехай земля йому буде пухом! Дуже хороша, порядна людина! Людина з великої букви! Співчуття рідним і близьки....
Cвідок Показати IP 2 Вересня 2014 14:16
Співчуття рідним і близьким..... Найхаризматичніший і той, який ніколи не опускав руки.... Ох, як Вас нині потребує уся Волинь і Україна....(
кріт Показати IP 2 Вересня 2014 14:16
пробачте, борисе петровичу, підлих і ницих земляків своїх. на їх совісті теж ваша смерть. а закликати одного з них на покаяння, то всерівно, що мертвого просити воскреснути. воно, яке себе великим революційонером звало, жодного загиблого в ато не провело в останню дорогу, а ви хочете. нічого, прийде колись і до нього час відповідей.
Несподівано Показати IP 2 Вересня 2014 14:16
Царство небесне, вічний покій. Нехай Господь прийме його душу де праведні спочивають. Справжній був чоловічище. З народу, з народом, для народу. Несподівано, боляче. З ким ми лишились?
волинянин Показати IP 2 Вересня 2014 14:17
хороша була людина. співчуття родині!
Milentochka Показати IP 2 Вересня 2014 14:18
Царство йому Небесне! Багато зробив для Волині і волинян... дуже любив свій рідний край...
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2014 14:19
Царство йому небесне!Нехай спочиває з миром.
віталіна Показати IP 2 Вересня 2014 14:21
співчуваю дуже жаль!!! людина була дуже добра і щира! незручно але яка хвороба була у Бориса Петровича сліз не стримую
СВІДОК Показати IP 2 Вересня 2014 14:21
Із нього хотіли зробити ЦАПА ВІДБУВАЙЛА..... Пам"ятаэте, як юрба псевдо патріотів не пускала його на сесію обласної ради, а він же мажоритарник....... він завжди був простим, намагався бути поруч із людьми....... Ще й досі в очах скажені очі тих ПСІВ, які не пускали великого Б.П. на сесію.... Впевнений, що і те, що гинули десятки волинських хлопців в зоні АТО теж не залишило осторонь його хворобливе серце..... Зрештою, ця людина, як на мене, незважаючи на усю свою безпосередність і гумористичність усе сприймала крізь серце і багато чого навіть за дуже близько.... Їй-БОГУ, -- це велика втрата...... ЛЮДИНА ЕПОХА.....
Лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 14:25
Не просто людина...... Справедливий, рішучий, наполеглевий, мудрий керівник області. Батько Волинського краю........ Таку людину навряд чи ще побачить наша область......... Щемить серце, що небеса забирають ВЕЛИКИХ людей........... Борисе Петровичу, хай земля вам буде пухом. В нашій пам"яті будете жити вічно...
мв Показати IP 2 Вересня 2014 14:27
Вічна память !!! Упокой Господи його душу!!..... так гірко.. коли покидають цей світ щирі та простодушні люди..
С.Шевчук Показати IP 2 Вересня 2014 14:28
Які у смерті бездоганні вподобання у виборі кращих із нас...
Я Показати IP 2 Вересня 2014 14:28
Ліна Костенко "УМИРАЮТЬ МАЙСТРИ"… Умирають майстри, залишаючи спогад, як рану. В барельєфах печалі уже їм спинилася мить. А підмайстри іще не зробились майстрами. А робота не жде. Її треба робить. І приходять якісь безпардонні пронози. Потираючи руки, беруться за все. Поки геній стоїть, витираючи сльози, метушлива бездарність отари свої пасе. Дуже дивний пейзаж: косяками ідуть таланти. Сьоме небо своє пригинає собі суєта. При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому ще і є висота. ***
Наталя Показати IP 2 Вересня 2014 14:31
Співчуття родині. Хай земля Вам буде пухом Борисе Петровичу.
Наталя Показати IP 2 Вересня 2014 14:31
Чудова була людина!! Хай спочиває з миром! Великий подвижник Волині і патріот. Вічна йому пам"ять і шана!
пам'ять Показати IP 2 Вересня 2014 14:37
Одне з останніх інтерв'ю https://www.youtube.com/watch?v=r8GqqhqY908
лучан Показати IP 2 Вересня 2014 14:40
дійсно хороша людина покинула цей світ. Тільки гарні спогади про чудову людину який був завжди з почуттям гумору. Співчуття родині. Нехай земля Боресе Петровичу вам буде пухом
Світлана Показати IP 2 Вересня 2014 14:41
Співчуття рідним та близьким...
Волинь Показати IP 2 Вересня 2014 14:42
Як тяжко в це повірити.... Батько Волинського краю, найкращий керівник області.... Царство йому небесне!
Петро Показати IP 2 Вересня 2014 14:42
Настане час, і ті, хто прискорив його смерть, розгубив свої хоругви, знамена, мегафони і вмить замовк, прилипнувши до владного кріла, будуть відповідати за свої вчинки. Тремтіть від сорому і ганьби - пирожики, гузі, вітери, грицюки, вітіви... А Борису Петровичу - Царство Небесне. Нехай рідна земля, для якої він так багато зробив, буде йому пухом.
Юрист. до Петро Показати IP 2 Вересня 2014 17:25
От якби забрав із собою хоча-б ще 10% регіоналів чи комуністів я бу би у захваті!
вОЛИНЯНИН до Юрист. Показати IP 3 Вересня 2014 10:56
я ТАКОЖ ТАКОЇ ДУМКИ
1 Показати IP 2 Вересня 2014 14:43
ЦАРСТВО ВАМ НЕБЕСНЕ.
Петро Показати IP 2 Вересня 2014 14:46
царство вам небесне. людина була з великої літери. Бог забирає кращих. Співчуття рідним
вн Показати IP 2 Вересня 2014 14:49
коли вже повсихають злі язики. Вічна память людині з великої літери. такого керівника-патріота своєї рідної Волині годі і пошукати. Співчуття рідним і близьким Б.П. '
Валентина Показати IP 2 Вересня 2014 14:50
Хай волинська земля, яку він так любив, буде йому пухом. Царство небесне і вічний спокій.
Ігор Показати IP 2 Вересня 2014 14:50
пам"ятаю як він впав на коліна перед тими хто ще нічого не зробив для області і вибачався Світла щира співчутлива людина яка допомагала людям, дуже любив нашу Волинську область. В пам"яті буде завжди хорошою людиною прикладом для інших. Висловлюю щирі співчуття родині, яку він дуже любив.
Рідним Показати IP 2 Вересня 2014 14:51
Царство йому небесне хай з богом спочиває.
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 14:54
Кожен день привозять хлопців з волині, через день похорони. Але жодного слова про цих героїв, всіх язики в дупі, прості хлопці з сіл, роботяги, куди їм лаври віддавати, вони ж просто за свою землю померли. Цинізм вбиває
не анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 15:04
коментар було видалено
Аноніму до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 15:41
Не псуй повітря. Всі постійно говорять про хлопців, і їх треба вшанувати, і всі молять Бога, щоб ці смерті припинились. Але до чого тут Клімчук? Була людина, яка зробила багато хорошого. Про померлих або добре, або ніяк. Не хочеш нічого сказати? Проходь мимо краще
Совість до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 16:08
Май совість, усі стрічки новин тільки й заповнені статтями про загиблих Героїв.
Марина з Луцька до Анонім Показати IP 5 Вересня 2014 21:45
Як би таких , як Борис Петрович було ще пару чоловік в Україні, то ці прості хлопці з сіл ніколи б не загинули, бо війни б такі мудрі люди, як Борис К. просто не допустили. А гузь повинен зрозуміти свої приступні дії перед ВЕЛИКОЮ ЛЮДИНОЮ і Волинянами і самому геть піти у відставку. Борис Петрович на завжди залишиться в серцях волинян ,як справжній патріот Волині і дуже мудра людина.
Валерій Показати IP 2 Вересня 2014 14:54
Велика повага, Борису Петровичу, і де тепер знайти такого керівника, спочивайте з миром
Луцьк Показати IP 2 Вересня 2014 14:59
Те, як він став на коліна перд волинським народом заслуговує великої поваги! Не кожен зміг ти так зробити, а він повів себе гідно і достойно! Ми завжди будемо памятати Вас, Борисе Петровичу і те, що ви зробили для нашої області! Ви кращий з кращих! Спочивайте з миром!!!!
лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 15:02
дуже хороша людина померла.Не вистачае слів. співчуваю і не хочеться вірити що вже немае Бориса Петровича. Скільки всього зробив для області, завжди старався зробити все. Вічна пам"ять
лучанин Показати IP 2 Вересня 2014 15:02
Вічна пам'ять! От Гузь, що наробив із своїми товаришами! Ганьба!
Роман Показати IP 2 Вересня 2014 15:03
Царство йому небесне! Нехай спочиває з миром. Видатна людина нашого краю
Анонім до Роман Показати IP 2 Вересня 2014 15:21
прибити тебе гудзь покажхи ти пішов в армію разом з товаришем з сепаристиом
Платон Показати IP 2 Вересня 2014 15:06
Ні до нього, ні після нього кращого губернатора не було. Земля йому пухом.
Патріот Волині Показати IP 2 Вересня 2014 15:08
Кращого керівника ,господаря,людини слова,як Борис Петрович на Волині не було за роки Незалежноі Украіни.Царство Небесне і Вічная Память !
Лариса Показати IP 2 Вересня 2014 15:13
Спочивайте з миром, Борисе Петровичу! На Волині не було і не буде губернатора кращого від нього! А ви, тролі, заткніться і позакривайте свої пагані роти, бо жоден з вас разом з гузем, пирожиком, вітром і гунчиком не зробили і не зроблять хоча б сотої частини того, що робив Клімчук для Волині!
Петро Показати IP 2 Вересня 2014 15:19
Він був різним, як і всі ми, однак він був мудрим політиком, ставши на коліна та відійшовши від влади зберіг спокій на волнській землі.( На відміну від Башкаленка -"факіра на час") Прости йому Господи гріхи його!
я Показати IP 2 Вересня 2014 15:26
Видатна постать в історії нашого краю та патріот.Хай земля йому буде пухом.
саша Показати IP 2 Вересня 2014 15:30
співчуття хорошій людині. Побільше таких би було у нашій області . В пам"яті буде вічно, прикладом був для мене . Нехай спочиває спікійно
ми Показати IP 2 Вересня 2014 15:46
ВСЯ ВОЛИНЬ ПЛАЧЕ. СПОЧИВАЙТЕ З БОГОМ БОРИСЕ ПЕТРОВИЧЕ.
босяк до ми Показати IP 3 Вересня 2014 05:41
коментар було видалено
Надя Показати IP 2 Вересня 2014 15:46
Царство йому небесне! Нехай спочиває з миром.......
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 15:46
ми всі були щасливі поки ти з з твоїм правим сектором не вліз в свої справи. Іди на фронт покажи як твої справи
катя Показати IP 2 Вересня 2014 15:51
Царство небесне!!!!ДДДУже гарний був керівник! ГУЗЮЮЮЮЮЮЮЮЮ ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!! Це ти загнав його на той світ! І хай тебе мучить, гризе совість! Тобі не довго тоже після такого лишилось!!!На чужом несчастье, счастье не построеш!!! А що ти П*ДЛО РОБИШ????
Юра Показати IP 2 Вересня 2014 16:02
Карпюк, Гузь, та ін. це на вашій совісті. Царство небесне!
1112 до Юра Показати IP 2 Вересня 2014 22:54
ще вовки і жанни доклали чимало зусиль, кидали твнь на чисте ім"я БП. Спочивайте з миром, ВЕЛИКИЙ ВОЛИНЯНЕ
Віра Показати IP 2 Вересня 2014 16:04
Ви вічно будете жити у серцях волинян, Борисе Петровичу! не сила вірити у це. Він міг би ще жити й жити! хай Бог з миром прийме його душу! все, що ми зможемо зробити, це молтися за його душу! найщиріші співчуття родині! вся Волинь плаче..
Я Показати IP 2 Вересня 2014 16:10
Ніколи не була наближеною до Бориса Петровича, але завжди шанобливо до нього відносилась, шкода, що такі великі люди уходять, а такі дятли, які сьогодні при владі в Облраді і ОДА, керують, скоро вони докеруються, а ця людина зробила для області більше як усі очільники вкупі, він любив людей, вічна йому шана, царство небесне, це дуже велике горе для усіх волинян,нехай милостивий Господь прийме його в своє царство небесне, найщиріші співчуття рідним...
анонім Показати IP 2 Вересня 2014 16:12
гудзь та данильчук ганьба
Віктор Показати IP 2 Вересня 2014 16:19
МЕНЕДЖЕР з великої букви.Нехай спочиває з Богом!!!
босяк до Віктор Показати IP 3 Вересня 2014 05:42
коментар було видалено
Громадянин Показати IP 2 Вересня 2014 16:21
Одне прикро-чому цих виродків нічого не бере-цих гузів, пирожиків,вітрів і їм подібних, нехай би хоч один в АТО поїхав і доказав що він патріот, а то горілку пити і за казенний кошт всі блага отримувати із хорошою зарплатою, вони перші, або той сачок данильчук-хіба то люди, ганьбили високодуховну людину, нищили його здоров’я, а може ще й на похорони прийдуть? То я перший в морду плюну, як заявляться!
Ольга Показати IP 2 Вересня 2014 16:29
Так страшно читати,що ви звинувачуєте когось у смерті Клімчука....................Не варто.Життя людині ви тим не повернете.І звідки ви знаєте,може він ще при житті пробачив своїх опонентів.Вічна пам"ять йому.Багато було зроблено людиною для області.І не лити бруд,а просто щиро помолитись за упокій душі.От що зараз потрібно.
Земляк Показати IP 2 Вересня 2014 16:52
Відійшов у вічність мудрий керівник, патріот своєї землі, Людина з великої літери. Його постать і добрі справи залишаться в нашій памяті.Лише з часом нащадки оцінять його місце в історії Волині. Нехай земля буде пухом, спочивайте з миром.
Віктор Показати IP 2 Вересня 2014 16:54
Впевнений, що Б.П. уже завів дружбу на небесах із апостолами..... а на вечір унього уже запланована зустріч із НИМ..... під час якої Б.П. неодмінно попросить миру для УКРАЇНИ, ну і звісно, щось для своїх любих волинян.... P.S.: СПІВЧУТТЯ рідним і насамперед онукам -- він був улюбленим дідусем.... P.P.S.: І не згадуйте про різних НІКЧЕМ, коли пишете в пам"ять про Б.П. Усі вони лайно, що приклеїлось до підошви..... скоро волиняни витруть той "захезаний" чобіт ..... Слава БОРИСУ ПЕТРОВИЧУ!!!!!!!
свідома Показати IP 2 Вересня 2014 16:54
Про що можна казати якщо Гузь і Перожик відмовились навіть некролог підписати як заступники голови ради! Ганьба!!!
Луцьк до свідома Показати IP 2 Вересня 2014 20:48
Нікчеми , ви нездатні гузі і пирожики!!!!! Хай вам цевернеться
ок ковель Показати IP 2 Вересня 2014 16:55
Пам"ятаю його ще маленькою коли він був директором школи №11 у Ковелі,коли вчила географію його дружина-також світла людина і їхню сім"ю часто можна було побачити на вулицях Ковеля,а потім робота на керівних посадах,але завжди він був ЛЮДИНОЮ ПРИ БУДЬ-ЯКІЙ ВЛАДІ І ПРАПОРАХ.Втрата велика для волинського краю-чудова людина,яка могла ще багато зробити залишила цей світ,людина яку не зламали ці майдауни і не підкорили.Співчуття не тільки рідним і близьким а й всім волинянам.
До Ольги Показати IP 2 Вересня 2014 16:58
Нічого просто так не буває, дуже легко вбити людину словом, а коли ти для людей працюєш і віддаєш всього себе без останку, а тобі плюють в спину гузі-от тоді і рветься серце і згасають особистості, гузь і к -покайтесь на могилі величної людини!
cпостережливий Показати IP 2 Вересня 2014 17:03
довелось разом працювати--нормальний зважений чоловік-- земля йому пухом
шило Показати IP 2 Вересня 2014 17:05
Перше, про що подумав, коли взнав: ДОВЕЛИ!! Всім "пригалкам" Гузям, Пирожикам і пр. мразі треба повзти на колінах на кладовище і довго просити пробачення!! Царствіє небесне хорошій людині!
вік Показати IP 2 Вересня 2014 17:10
Представницький і харизматичний керівник області,освічений і розумний-теперішні "революціонери" і нігтя його не варті,людина яка багато зробила для Волині і людей,чудовий сім"янин-для дружини Світлани Олексіївни це кінець,це втрата всього,онуки плачуть,бо дідусь їх обожнював,плачуть і волиняни які мали честь бути з ним знайомими і зовсім чужі незнайомі-помер великий господар.Слава!!!!!Хай теперішні чорти чухають..
Лучанин з глибокою п Показати IP 2 Вересня 2014 17:13
"Жизнь - театр", - Шекспир сказал, "И все мы в нем актеры". Ты игрой сердца пронзал, Рождал восторг и споры. За то, что ты с душой играл, Народ тебя короновал. И даже враг твердил порой, Скрывая страх, что ты - король, Что ты - король! Виват, король, виват! Виват, король! Покоя ты не знал. Без пушек , без солдат своей игрой Ты страны покорял. Меня же покорил, что верным был, Что был самим собой, И не была игрой , пустой игрой Твоя любовь. Виват, король, виват! Виват, король! Виват, король, виват! Виват, король! Ты был, ты был самим собой! Виват, король, виват! Виват, король! Виват, король, виват! Виват, король! Виват, виват, моя любовь! Лишь со мной одной деля Все горести и беды, Ты другим дарил всегда Золото победы. Ты так играл, ты был артист, И вот настал твой бенефис! Ты так играл, ты был король, И вот теперь вакантна роль! Вакантна роль! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Тебе поют кругом. Как жаль: не вечен май, не вечен гром, Аплодисментов гром. Печаль в глазах, печаль, А в сердце боль, И каждый грустным стал. Прощай, король, прощай! Сегодня твой Последний бал! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Сейчас прощаешься с игрой! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Теперь, теперь ты - только мой! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Не плач, мой милый, не горюй! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Лишь я "Прощай!" не говорю!
Джулія Показати IP 2 Вересня 2014 17:18
Ігор Гузь та товариші! Не звертайте на вищесказану дурню уваги і робіть свою справу.
ото так до Джулія Показати IP 2 Вересня 2014 17:21
Скоро вони дороблять...а товариші це як розуміти???Де націоналізм???щоб бува ці "товариші" не образилися-їх правильно треба називати пі...ми і гріха не буде.Низький уклін і вічна пам"ть вам Борисе Петровичу.
мозок до Джулія Показати IP 2 Вересня 2014 19:19
Воно і видно як "роБЛЯТЬ" - після Петровича залишились садочки, школи, лікарні, обладнання в них і багато чого іншого, а після ціх "героїв" що - будівля ОДА з досі розтрощеними дверима?! Що вони після себе залишуть у спадок?!
Анонім до Джулія Показати IP 2 Вересня 2014 19:29
Навіть в такий день не можеш не сичати
шило до Джулія Показати IP 3 Вересня 2014 13:58
Ці ваші товариши:Гузі, Пирожики, Бондарі і пр. псевдопатріоти тільки вміють язиками молоти ( і то погано), кулаками махати і з себе корчити представників нового, сучасного покоління. Як вони просунулися у владу,хто скаже? Щось про них ні одного гарного словав не чув ! Як цьому "зброду" далеко до того, кого вони нещодавно принижували! Свора дворових собак. Ніколи їм не піднятися до того рівня і не заслужити тої поваги від людей , яку заслужив за своє життя Борис Климчук!
Тетяна Показати IP 2 Вересня 2014 17:21
Помер дійсно патріот Волинського краю, а ви патріоте скот коли пишеш про покійників такі слова, господь тебе не пошкодує ти в аду згориш!!! *** Вічна память Борисе Петровичу Вам!!! А родині найщиріші співчуття!!!
Та Показати IP 2 Вересня 2014 17:32
Помер - хай з миром спочиває, а святого мученика з нього не ліпіть. За часи свого губернаторства заробив собі чималі статки - чесно, прозоро? Ні! Лікувався в Німечині, а не в Луцьку, а от зараз батьки однієї з луцьких шкіл збирають гроші і здають кров, щоб полегшити страждання дванадцятирічному хлопчику з страшною хворобою, учневі цієї школи, у якого померли батьки, може бабуся відправити на лікування цю нещасну дитину до Німечини, чи може держава це зробить? Нi! Тому що ті, що були при владі на всіх рівнях, всі роки, дбали перш за все про свої інтереси, а не будували нормальну цивілізовану державу.
Ні до Та Показати IP 2 Вересня 2014 19:22
От що, а він своєю працею і як посол і як держслужбовець заслужив і заробив собі на достойне лікування! Ви краще про гроші Гузя, Вітіва, Мельника, Яценюка, Тимошенко... потурбуйтесь!!! що за люди?!
Анонім до Та Показати IP 2 Вересня 2014 19:56
Розумна, виважена відповідь.
бмв до Та Показати IP 2 Вересня 2014 20:09
Бог не приходить з кийком і не б"є,за гріхи свої відповів!!!а тим хто його захищає,варто задуматись і про своє життя!
Лучанка до Та Показати IP 2 Вересня 2014 23:24
Шановний Та - напишить яка школа, як звати хлопчика, номер рахунку- люди обов язково допоможуть, але не злобствуйте. Климчук працював все життя на відміну від деяких теперешніх "героїв" і дійсно був гарною людиною і керівником. Пропоную назвати вулицю в місті на його честь Вічна память Борисе Петровичу!!!
ЛАДА до Лучанка Показати IP 3 Вересня 2014 11:02
Не забудь над своїм ліжком повісити портрет клімчука,бо вулиці може для тебе бути замало
Юлія Показати IP 2 Вересня 2014 17:33
Можу сказати тільки одне всі ми перед Богом однакові і відповідатимемо за все перед ним!Щирі співчуття його родині, адже смерть близької людини - завжди трагедія!Нехай душа його знайде своє місце на небесах!
Ірина Показати IP 2 Вересня 2014 17:53
Висловлюють сівчуття не паплюжачи інших.
спостережливий Показати IP 2 Вересня 2014 17:57
глянемо з іншоі сторони-скільки коштів вкладено в Сидора (обласну лікарню)-всі президенти побували і який рівень медицини в області -не продіагностувати губернатора що вже говорити просто про людину --ганьба тиМ хто тримае СИДОРА-МАХІНАТОРА. ЗЕМЛЯ ПУХОМ БОРИС ПЕТРОВИЧ.
Ага до спостережливий Показати IP 2 Вересня 2014 18:01
а ви думаєте ВОНИ тут діагностуються? вам же сказано в НІмечині. Юля в Німечині, всі в Німечині, а по сидорах - це простим смертним.
батя Показати IP 2 Вересня 2014 17:57
відповідь ніку "ТА". а ти і справді "та", без імені і серця. про чужі статки говориш, а сама навіть на додаткову звивину в голові не спромоглася, аби адекватно реагувати на те, що пишуть. хочеш мати посаду і гроші, хочеш із себе переживачку- благодійника сотворити - віддай останнє тій бідній дитині, дзвони в різні дзвони, аби інші почули і допомогли, зрештою, візьми під опіку, якщо так піклуєшся. і тоді м*нди. а то як пилип з конопель. людині, яка могла ще жити і жити, дякують за добрі справи, а не мученика ліплять. але щоб це розуміти - треба серце мати і очі.
Та до батя Показати IP 2 Вересня 2014 18:19
Чужі статки, зароблені на махінаціях , на розкраданні держави - маю право говорити про це, як громадянин цієї держави - раз, благодійника з себе не створюю - два, під опіку брати і останнє віддавати тій дитині не буду - посильну допомогу грошову, як і всі, даю, і говорити про цю дитину буду, щоб взнало побільше людей -три. На фоні того, як кожен день останнім часом день хоронять молоденьких хлопців, яким би дійсно жити і жити, єдиих дітей у батьків, залишаються сиротами діти і вдовами жінки, якось смерть Клімчука серце не особливо зачіпає, скажемо так. Нічого зневажаючого по відношенню до Клімчука в моєму пості не було, а що правда то не гріх - на велосипеді, як європейські урядовці, Б.П. не їздив, на одну чесну зарплату не жив, належав до тих, хто вирощував і плекав наш корупційний державний спрут - так що патяку свою закрий і не саме не манди.
ZZ до батя Показати IP 2 Вересня 2014 18:59
Ми в державі живемо і податки платимо, чи як? Чому хтось повинен "віддвати останнє" чи родичі і волонтери бігати і оббивати пороги, випрошуючи по копійці для порятунку таких от дітей, а кровосісі на державні гроші жерти делікатеси в ідальнях верховної ради, літати на літаках за державний кошт, отримувати мед.обслуговування і курортний відпочинок, купу пільг, велетенські пенсії, мати віли, машини, і т д. як державні, так і свої власні, за час свого державствування прикупляють не хіло, і ще дякувати їм всім за це і поклонятись мовчки?!
Тетяна Показати IP 2 Вересня 2014 18:10
Вічна пам'ять. Дуже великий жаль на душі. Стільки зробив для Волині, що всі разом попередники і на половину не спромоглися.
777 Показати IP 2 Вересня 2014 18:18
Адекватный, хороший человек, как и все со своими достоинствами и недостатками. Однозначно лучший губернатор волыни за все время. Земля пухом уважаемый Борис Петрович, соболезнования родным, помним , скорбим.
володя Показати IP 2 Вересня 2014 18:19
Така людина видатна чомусь разом з Добкіном у книзі почесних імен України за шість кілогривень друк про особу. (Логос Україна)
Ірина Показати IP 2 Вересня 2014 18:24
Щодо адекватності, то незовсім правда, але про померлих або хороше, або нічого.
Стася Показати IP 2 Вересня 2014 18:30
Завдяки таким "видатним" людям у нас війна.Це були прислуги Яника (не раз казав покійний, б'ючи себе в груди: "Янукович - це мій президент, це найкращий президент"). Такі будували своє власне благо та вміли гарно говорити. Земля пухом! А як сьогодні втішити нещасних матерів, які втратили своїх синочків? Як лікувати поранених? За що? Оце болить нас, українців!
Анонім до Стася Показати IP 2 Вересня 2014 18:46
війна через таких як ви! для таких як ви немає нічого святого! ви навіть про померлу людину без ненависті слова не скажете...словоблуди.
777 до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 20:21
війна через таких як ти і Б П ніяк нажертися не можуть тільки вони і їхні діти ,внуки мають для них значення,а всі решта виживайте як хочете!ганьба тим хто підтримував яника!!!!!!!!!!!
Анонім до 777 Показати IP 2 Вересня 2014 21:12
обережно! а то захлинешся від своєї ЗЛОСТІ!
людлина з майдану Показати IP 2 Вересня 2014 18:30
Вічна память... Пробачте, Борисе Петровичу, що і я був біля того натовпу, який допомагав гузям і підгузникам Вас терзати, і нічим не міг допомогти. Не прощу собі.
Анонім до людлина з майдану Показати IP 2 Вересня 2014 18:42
Бог пробачить...
Катя Показати IP 2 Вересня 2014 18:38
Я розумію, що про мертвих - або добре, або ніяк, але покійний був людиною публічною. держчиновником, тому можливі і критичні висловлювання. Те, що Клімчук був Особистістю - це однозначно. Але мудрість в ньому поєднувалася з хитро..опістю і пристосуванством, а патріотом він був не стільки Волині, як власної кишені. Так що не чіпляйте йому ангельських крил і німбу, бо вони не втримаються. Хай судить його бог не по гріхах його, а по своєму милосердю.
Людмила Показати IP 2 Вересня 2014 19:17
Читаючи коментарі я дивуюся.Ви мабудь сплутали статті?Сьогодні нестало ЛЮДИНИ, в першу чергу людини!!!! А для кого яким він був це вже справа інша. Не можна бути усім добрим,тимпаче на такій посаді. Але є чимало людей які йому вдячні. У мене таке враження що люди які можуть дозволити собі паплюжити пам"ять ПОКІЙНОГО не мають не тільки серця,але й душі! БОРИСЕ ПЕТРОВИЧУ МИ ВАС ДУЖЕ ЛЮБИЛИ І БУДЕМО ЛЮБИТИ І ПАМ"ЯТАТИ ЗАВЖДИ!!!СПОЧИВАЙТЕ З МИРОМ!
Журналіст Показати IP 2 Вересня 2014 19:32
Від щирого серця скажу, що мені, як працівнику ЗМІ, бракуватиме його гумору на оперативних нарадах, його дотепностей під час сесій. Спочивайте з миром, Борисе Петровичу!!!
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 19:35
Ті, що про нього пишуть погано, потурбуйтесь спочатку про свою совість і душу, а потім лізьте до когось в карман.
сірий вовк Показати IP 2 Вересня 2014 19:53
Земля Вам пухом. Ви були ЛЮДИНОЮ, не завжди стриманою, не завжди вправною в доборі слів, але Ви були дійсно ЛЮДИНОЮ. Спочивайте з миром.
вв Показати IP 2 Вересня 2014 20:07
людина глиба. у всьому.викликав повагу. ми всі пристосуванці на цій землі. тільки гузики та пирожики тільки для себе бо для інших глузду не хватае а померлому хватало себе для всіх... рядом нікого поставити...по зробленому честь і хвала...спочивайте з миром
Штефан, Луцьк Показати IP 2 Вересня 2014 20:25
Ну, що ж. Про мертвих - хороше, або нічого. То хай буде нічого. Хай спочиває. А ось, І. Башкаленко та В. Войтович ви іще живі?
І Я до Штефан, Луцьк Показати IP 2 Вересня 2014 22:02
Дурнувате ти. Смерті бажати не маєш права, бо не ти життя давав. заздриш напевно, що нецікаво життя прожив, що нікому буде добрим словом згадати.
Небесна сотня до Штефан, Луцьк Показати IP 3 Вересня 2014 00:55
Побійся бога, грішний........
віра до Штефан, Луцьк Показати IP 3 Вересня 2014 09:31
в мене враження, що ви хворий на голову, шановний дописувачу! здоровій людині про такі речі навіть думати страшно! як на мене, навіть гріх - таке думати, не то що озвучувати!
В.Дорош Показати IP 2 Вересня 2014 20:35
Вічна память нашому Борису Петровичу !Волинь ніколи не забуде Ваш внесок у розвиток освіти, ,культури, музейноі, справи і охорони здоровя.
жителі с.Доросині Показати IP 2 Вересня 2014 21:17
Як ми Вас, Борисе Петровичу, чекали в гості на 125-річчя школи !. Ви допомогли оновити іі при безгрошіві.Але справи не пустили Вас того листопадового дня 2013.Ми всі будемо памятати Вашу щедрість .Хай рідна Волинська земля буде Вам пухом.Сумуємо,Сумуємо разом з Вашою Родиною.
Я Показати IP 2 Вересня 2014 21:22
Та позамовкайте, писаки, людини вже нема і ніколи не буде, а в памяті нашій завжди лишаться його добрі справи для жителів Волині, Царство Небесне, сумуємо і будемо згадувати добрим словом, слава Україні!
Лучанка-"Спостережли Показати IP 2 Вересня 2014 21:44
Холодна душонко!Не чіпай Сидора,він і Б.П.Клімчук зробили обллікарню найкращою в Західній Украіні.Чи не так?
Анонім до Лучанка-"Спостережли Показати IP 4 Вересня 2014 00:37
"кращою", то ви певно маєте на увазі показні ремонти, що робляться в обласній лікарні тричі на рік за шалені гроші отримані як "благодійні" внески від пацієтів? А рівень медицини там ніякий, і смерть БП певною мірою й на совісті Сидора - не зміг же вчасно діагностувати. А в тім, на все воля Божа... Хай спочиває з миром.
Олександр Показати IP 2 Вересня 2014 22:22
Дуже шкода. Не стало хорошої, порядної і гідної ЛЮДИНИ. Таких як Він можна на одній руці перелічити. Спочивайте з миром. Вічна Вам пам'ять. Родині найщиріші співчуття, тримайтеся!
майдановець Показати IP 2 Вересня 2014 22:49
Мені соромно що помагав цим лже патріотам(гудзі,пирожики,вітіви та б.інш). Простіть Борис Петрович,нехай земля буде пухом.
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2014 23:09
Ви бачите в чужому оці,скалку а в свому і деревину непомічаєте.ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ хай БОГ прийме ВАС
Ігор Показати IP 2 Вересня 2014 23:39
Нехай з Богом спочиває душа Ваша! Шана Вам Борисе Пеировичу!
наталія до Ігор Показати IP 3 Вересня 2014 00:24
Вічна память...Чудова була людина...Дуже шкода.
саша Показати IP 3 Вересня 2014 00:39
Про померлих, звичайно не говорять погано!!!!!!!! І хай земля буде пухом.....! Тільки хай би ще з собою прихопив всю ту риговсько-комуністичну наволоч, що ще досі сидить і гадить...
павло Показати IP 3 Вересня 2014 07:27
співчуваю хороша була людина дуже рано обірвалось його життя. ще б жити ради дітей і онуків дуже шкода сумую дуже жаль нехай земля буде пухом вам Борисе Петровичу!
Ольга Показати IP 3 Вересня 2014 08:33
Волинська земля втратила велику людину. Надзвичайно шкода, що так рано обірвалося життя, а Ви, Борисе Петровичу ще так багато могли зробити для людей... І пробачте цих паразитів-радикалів, які з'їли Ваше здоров'я,-рано чи пізно їм воздасться за їх діяння. Величезна втрата... Нехай земля Вам буде пухом
.. Показати IP 3 Вересня 2014 09:24
коментар було видалено
зм Показати IP 3 Вересня 2014 11:30
гузь, данильчук, і решта псевдопартіотів просто нелюди. Подивіться записи з ВТ де Клімчук ставав на коліна, який задоволений був Гузь, а в деяких моментах навіть не міг стримати посмішки. А якась маразматична бабка кричала до Б.П - алкоголік, а він так сумно відповів - з вами тут не випєш. Ніякий він не був алкоголік. На той момент він був вже тяжко хворий. Довели!!!!!!!!!! Б.П. був хороший господарник. Він довго хворів, і вони не могли цього не знати. Всі не святі, але він зробив багато хорошого для Волині. Людина на такій посаді мусила співпрацювати зі всіма із бютами і регіонами. В гузів і данильчуків і їх компанії не має нічого порядного в душі, лише ЖАЖДА НАЖИВИ і ЗЛО. Про що можна говорити, коли виродки спалили могилу депутата міської ради Леоніда Михайловича Лаби, саме в той момент, коли скидали з посади начальника сімї і молоді Леоніда Лабу. Співчуття рідним. Царство Вам Небесне Леоніду Михайловичу і Борисе Петровиче
СЕРГІЙ Показати IP 3 Вересня 2014 11:51
ВІЧНА ПАМЯТЬ ХОРОША БУЛА ЛЮДИНА
ВОЛОДИМИР Показати IP 3 Вересня 2014 11:55
ГУЗЬ,ДАНИЛЬЧУК,ГУНЧИК ЦЕ НЕЛЮДИ . А БОРИС ПЕТРОВИЧ ЧЕСНА,ХОРОША ЛЮДИНА САМИЙ НАЙКРАЩИЙ ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 23 РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. ВІЧНА ПАМЯТЬ . ЗЕМЛЯ ПУХОМ.
сумно Показати IP 3 Вересня 2014 12:01
Довели губернатора, а тепер ще й очорняють. за собою дивіться псевдомайданівці. Вічна память, хорошій людині. Божевільне бажання дорватися до влади, керувати, жажда наживи, заздрість і ненависть розїдають їх з середини. тому молоді вискочки Гузі, Данильчики і Ткачуки і решта швалі з їх команди, які примазались до революції, заради власних амбіцій, втратили християнські людські чесноти. Адже до майдану вони були ніким. А як добрались до влади вже і Бандерштати проводять, коли в країні траур. Ще й за державних 140 тисяч гривень, танціють і гуляють по три дні. І
Співробітник Показати IP 3 Вересня 2014 12:11
Пійшов з життя один з найкращих синів сучасної Волині Борис Петрович.З ним легко й непросто було працювати, кожна зустріч з ним додавала сили, енергії, напрямку дії. Він харизматичний керівник, гарний порядний чоловік. Таких людей БОГ посилає творити добро людям і ним був Борис Петрович--один на сто років. Це велика особиста моя втрата, велика втрата для Волині.Низький доземний укліін Вам, Борисе Петровичу! Хай Волинська земля щиро прийме Вас в свої обійми.Велике співчуття дружині, дочкам,онукам, рідним і близьким покійного.
Анонім Показати IP 3 Вересня 2014 12:14
Почула цю звістку вчора. Не можу повірити що Бориса Петровича вже немає. Розумний , грамотний , психолог ,господар. Людина з великої букви. До кожного мав підхід, цінував людей, поважав старших мав підхід до молоді Вражала його працелюбність. Дивишся по телебаченню зранку в Турійську під обід в Ратно ввечері в іншому районі - коли встигає.? Дуже багато зробив для області іще б зробив. не дали --Гузі , Шиби, Бондаруки Данильчуки. Радуйтесь польза в ваші ворота хоча ні бог все бачить і не простить. не сьогодні , завтра через рік станеться. Ви для області для України не зробили ні на йоту вмієте тільки галасувати. Досі стоїть перед очима той епізод коли ти відморозку Гузю своїм рупором кричав Борису : Пишіть заяву!!! То я хочу сказати, щоб тебе в грамотку записали Скотино! Борисе Петровичу спочивай, з богом, тебе вже ніхто не потривожить. Вся наша сімя за тебе буде молитися
Правда до Анонім Показати IP 3 Вересня 2014 14:15
А почему ви, волыняне, допустили, чтобы так унижали этого достойного человека псевдопатриоты и отморозки: Гузи, Бондарчуки, Данильчуки пр. мерзота?!! Как вы допустили, что они теперь ВСЕ "керують" Волынью? Иногда слушала их ( по новостям показывали и на Луцуком майдане вопили). Недалекие, недообразованные, не умеющие говорить и доводить свои мысли, неличности и пр. "НЕ". И эти "герои" сейчас у власти! Печально...
поліщук Показати IP 3 Вересня 2014 13:49
Неоднозначна постать. Без сумніву - патріот Волині. Хоча останні роки губернаторства ніяк не можна занести в актив. Шок. Жаль. І більше нема ніяких слів.(((
Яна Показати IP 3 Вересня 2014 14:16
Від усієї сімї Бориса Петровича дякую вам, небайдужі волиняни, за співчуття! Знайте, він любив вас усіх, як батько любить своїх дітей:радів за успіхи, сердився за невдачі і завжди піклувався. Він з думкою про свій край лягав та просинався. Він віддав себе Волині! А для нас, його дітей, дружини та внуків, кожна зустріч з ним перетворювалась на свято. Дякую тобі тато за життя!!!
Раїса Кучмук Показати IP 3 Вересня 2014 14:31
У дні скорботи і пам"яті маємо проревізувати, що доброго ми для себе взяли від померлого. Борис Петрович учив і переконував нас висловами мудрих філософів, поетів. А саме головне - вчив любити і прощати. Переконував, що демократія - це повага до думки іншого. Знаю точно, що опонентів, яких часто згадують у коментарях, любив по-батьківські, прощав по-християнські. При цьому повтрював: "Кожен вибирає для себе....." ВІН ОСВІТЛЮВАВ НЕ ТІЛЬКИ ВУЛИЦІ ВОЛИНІ, А Й ДУШІ ВОЛИНЯН. Ніхто не забере від нас уроки життєвої мудрості, які дав цей Учитель. Нехай збережеться світла память про нашого земляка наступним поколінням.
Волинянка Показати IP 3 Вересня 2014 15:21
Душа кричить, плаче волає це неправда! Борис Петрович не міг так рано покинути всіх нас. він любив всіх нас! Він любив Волинь
Володимир Показати IP 3 Вересня 2014 16:48
Підкажіть, будь-ласка, коли будуть хоронити, в котрій годині і де?
Суддя Дред до Володимир Показати IP 3 Вересня 2014 18:01
5 вересня о10 годині в драмтеатрі можна буте попрощались із Клімчуком
Ковельчанка Показати IP 3 Вересня 2014 18:11
Вічна память ВЧИТЕЛЮ, КЕРІВНИКУ і просто ЛЮДИНІ!
Марта Показати IP 3 Вересня 2014 22:04
Спочивайте з Богом Борисе Петровичу. Вiчна пам'ять i щирий жаль всiх Волинян. P.S. ВН виключiть вже вкiнцi кiнцiв тi коменти в iнтернетi бо поки у нас буде такий менталiтет то й життя буде вiдповiдне (заслуга особисто кожного) i жоден губернатор чи президент самостiйно цього не викоренить.
Тетяна Показати IP 3 Вересня 2014 22:44
ЯК ЛЮДИНА ЯК ВЧИТЕЛЬ І ЯК ДИРЕКТОР ШКОЛИ ЦЕ ВЗАГАЛІ БЕЗ СЛІВ ТАКИХ ДОБРИХ НЕ БУЛО. НІКОЛИ НІКОМУ НЕ ВІДМОВИВ НІ В ЧОМУ! ВІЧНА ПАМ*ЯТЬ!
думка Показати IP 4 Вересня 2014 11:18
коментар було видалено
лучанин Показати IP 4 Вересня 2014 23:23
Ох. як мені соромно за тих людців які не цінують всього доброго і хорошого.що зробив Б.П.Клімчук для Волині ітисяч моіх земляків.ПОКАЙТЕСЯ .СІРОМАХИ! Вічна память нашому Великому волинянину.
Ната Показати IP 6 Вересня 2014 13:00
Читаючи всі негативні коментарі,складається таке враження,що ви самі непроти займати ці ,,грошовиті" посади,бо у вас тільки гроші в очах,і ви нічим не кращі від тих хто їх зараз займає!!!Ми всі далеко не святі і Б.П.святим не був,але завжди залишався Людиною,попри всі займані ним посади,і вболівав усім серцем за свою рідну Волинь.Хоч і міг,як багато інших,набрати грошей, втекти собі до столиці і навіть не згадувати де він народився.Тому ми ніколи не повинні забувати ті багаточисленні добрі справи,які він зробив протягом усього життя,і маємо просити Господа Бога,щоб він прийняв його у царстві Небеснім.Земля Вам пухом,Борисе Петровичу,спочивайте з миром.
Патріот Показати IP 15 Грудня 2014 13:19
коментар було видалено
Ковельчанка Показати IP 18 Березня 2016 09:14
Якби хотілося в цей день перезвонити Боису Петровичу і побажати йому світлих, щасливих днів і здоров'я. На жаль не можна цього зробити. Тільки в церкву і службу за упокій його душеньки. Як гарно і правильно сказав в своїй газеті "Вісті Ковельщини"Микола Вельма. "Клімчук на всі часи залишиться в нашій пам'яті найкращим очільником виконавчої влади. Волині, одним з най талановітишим та найреактивнішим політиків й державотворців України". Що не так? Попробуйте заперечити.?