USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Попри скруту в державі волинському чиновнику дають 65% надбавки

31 Липня 2014 12:31
Незважаючи на те, що з усіх екранів лунають заклики від керівників держави до економії бюджетних коштів, а Верховна Рада України має прийняти рішення щодо скорочення видатків у Володимир – Волинській раді вирішили «додати» грошей своєму голові. Про це повідомляє Volynlife.

Згідно інформацією, яку надали громадські активісти під час сесії Володимир – Волинської районної ради 25 липня 2014 року, депутати вирішили встановити голові районної ради Андрію Оніщуку надбавки за вислугу років та за виконання особливо важливої роботи.

Тож до посадового окладу голові районної ради Андрію Оніщуку додали 65 відсотків ( 50 відсотків за виконання особливо важливої роботи та 15 відсотків за вислугу років).

Окрім того депутати дозволили виплачувати голові районної ради матеріальну допомогу для оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально - побутових питань.

Виплачуватимуть надбавку за вислугу років Андрію Оніщуку з часу обрання його головою районної ради 29 січня 2014 року.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
босяк Показати IP 31 Липня 2014 12:45
коментар було видалено
журналіст з Володими Показати IP 31 Липня 2014 12:46
Бажано призвати ( мобілізувати ) голову райради до війська
мама Показати IP 31 Липня 2014 12:51
і коли він (і йому подібні) нажеруться, в магазинах збирають допомогу на армію нашим дітям, які гинуть за нас всіх, а йому потрібна надбавка - бо вже здихає з голоду. Немає совісті, хай БОГ накарає таких людей (але це ж нелюди). Щоб вони подавилися тими грошима.
Охрим до мама Показати IP 31 Липня 2014 14:32
жаба душить?
своїй до Охрим Показати IP 31 Липня 2014 20:07
мамі це кажи, а не чиїйсь.
дідо до мама Показати IP 31 Липня 2014 17:31
Писати таке не розібравшись, не розуміючи суті теми! Явно проблеми з психікою!
мамі до мама Показати IP 1 Серпня 2014 03:01
Нехай БОГ накарає всіх писак, які клянуть не розібравшись у суті питання. А хто щиро допомагає армії - той не піариться. Дурна писанина тут не допоможе нашим хлопцям які на сході інколи просто сподіваються на чудо! Слава Україні і СЛАВА нашим ГЕРОЯМ!!!
Ректор Показати IP 31 Липня 2014 13:03
гривня падає-бакс росте... то вже невеликі гроші
Службовець Показати IP 31 Липня 2014 13:25
А як щодо того, що рішення то від 25 липня ц. р., доплата з січня ?
Службовець до Службовець Показати IP 1 Серпня 2014 03:38
Якщо колись присвоєний ранг не мінявся - то він і в січні і в липні був однаковий. А вислуга років (стаж роботи) обраховується поденно і помісячно. Те, що положено було по Закону в січні, отримає лише в серпні!
... Показати IP 31 Липня 2014 14:35
А голові облради 100% надбавки дали, при тому, що і гола зарплата захмарна!!! Дати всім по 1200 грн. а не тисячі різні с...ні бандерштати!!!!!!!
яя до ... Показати IP 31 Липня 2014 14:59
1218 грн - мінімалку
Волинянка Показати IP 31 Липня 2014 15:50
За дане рішення голосують депутати, обрані громадою району, області. Висновок - нафіга нам такі депутати????????????
депутат Показати IP 31 Липня 2014 17:25
Знову сенсація на голому місці... Коли журналісти перестануть роздувати бульки?... Друзі, перед тим, як робити якусь гучну заяву вивчайте предмет. Рішенням ради визначається можливі межі винагороди за працю голови, передбачені законом, і нічого більше - це ніби умови контркту. А реальна виплата залежить від фонду зарплати.
Міла Показати IP 31 Липня 2014 18:12
Це ж треба так пожмакати документ "для сенсації". Копію вкрали ,напевне, і собаки гналися. Напишіть людям який посадовий оклад і які потім надбавки даються держслужбовцю. Не дражніть людей.
Волинянин Показати IP 31 Липня 2014 18:42
Який сором Оніщуку! Батьківщина - болото, це хапуги, брехуни і кар'єристи, як Пустоцвіт.
Патріот до Волинянин Показати IP 1 Серпня 2014 03:28
А в чому сором? Може в декларації Оніщука мільйони? все ж відкрито і доступно. Досить гавкати на порожньому місці!!!
Вл-Вол Показати IP 31 Липня 2014 18:51
Свята правда. Лізуть в політику як щурі, кому З/П, девіденди, кому роботу, кому квартиру і все надурняк, за те що мелють язиком. І зовні подібні до щурів. Про простих людей і обіцянки забувають. Це тому, що у них така лідерша Юля??
Люди щож це робиться Показати IP 1 Серпня 2014 02:39
Падли бютівсько свободівські один собі дае надбавку інший виграв собі тендер на продаж вікон у районні школи дивіться політикани по витягнемо з крісел аж за смердить за вами