USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Прапор України в центрі Москви і стрибок патріота з парашутом. ОНОВЛЕНО

20 Серпня 2014 11:49
З'ясувалося, що активіст, який протягом всієї ночі розфарбовував зірку в синьо-жовті кольори, вранці 20 серпня зістрибнув з будинку на парашуті і приземлився у дворі, - повідомляє Espreso.TV з посиланням на LifeNews.

Момент стрибка зняв на відео один з жителів елітної московської висотки.



Наразі поліція затримала чотирьох альпіністів, імовірно, причетних до інциденту. Правоохоронцям було дано вказівку перевірити всіх громадян, які були помічені в останні години на вулицях міста з альпіністським спорядженням.

Нагадаємо, в ніч з 19 на 20 серпня перефарбували зірку на сталінської висотці в Москві на Котельній набережній в синьо-жовті кольори і вивісили на шпилі будівлі український прапор.

Верхолази зняли український прапор зі шпиля сталінської висотки на Котельній набережній в центрі Москви. Як повідомило джерело в екстрених службах Москви, прапор зняли в 10:05 (9:05 за Києвом). Таким чином, прапор України провисів на висотці близько трьох годин.







Раніше джерело в правоохоронних органах розповіло агентству, що в ОВС «Таганський» доставлені кілька молодих людей, імовірно причетних до встановленні прапора. За інформацією джерела, всі затримані - жителі Москви і Московської області.

Як потрапили проукраїнські росіяни в елітний будинок в самому центрі столиці Росії, що під охороною, на Китай-місті, і як їм вдалося забратися на 32-поверховий будинок, висота якого становить 176 метрів, повинні з'ясуватиь московські правоохоронці.

«Згідно попередньою інформацією, невідомі проникли за внутрішніми сходами будівлі до останнього поверху, а потім за допомогою спеціального спорядження закріпили полотнище на шпилі висотки», - сказав співрозмовник агентства.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
гість Показати IP 20 Серпня 2014 10:36
:))))) о, то може вже пора референдум робити в маацкве?
VIOLA Показати IP 20 Серпня 2014 10:40
МОЛОДЦІ СПРАВЖНІ ПАТРІОТИ
люся Показати IP 20 Серпня 2014 10:53
Молодці ті, що вивісили. Не всі росіяни ПУТІНОФІЛИ! Є АДЕКВАТНІ. І це радує.
ОЛЯ до люся Показати IP 20 Серпня 2014 14:50
А це зробили якраз українці і їх вже затримали.Росіянам Україна геть поф...
увч Показати IP 20 Серпня 2014 10:55
коментар було видалено
свч до увч Показати IP 20 Серпня 2014 11:02
Ти ще не захлинувся слиною від свого словесного поносу? От такі як ти і є оліцетворєніє брудної нікчемної кацапії.
увч до свч Показати IP 20 Серпня 2014 11:09
коментар було видалено
Волинянин до увч Показати IP 20 Серпня 2014 11:24
Скажи де ти мешкаєш, можна все поправити і бабці меньше клопоту буде.
232 до Волинянин Показати IP 20 Серпня 2014 12:14
вбивця? чому на волі?
Волинянин до 232 Показати IP 20 Серпня 2014 14:12
Тому що багато увч розвелось!
Українець до увч Показати IP 20 Серпня 2014 12:01
Не переживеш, с*ка. Будеш зд*хати , згадаєш мої слова. Парашна наволоч
Лучанин до увч Показати IP 20 Серпня 2014 11:04
Любий друже бобер, ти давай тут не провокуй людей. Не подобається стаття, Волинь? Будь-ласка, вали на свій схід, читай статті новоросії і там коментуй.
увч до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 11:10
не хочу. Тут все такие смешные, люблю посмеяться.
Коментатор до увч Показати IP 20 Серпня 2014 13:57
Дивися, щоб за "таку любов" до смішного тобі зуби не перерахували! Українці добрі люди, але і їхньому терпінню є межа. Якщо ти вже тут живеш, то шануйся!
Лучанин до увч Показати IP 20 Серпня 2014 15:08
Урод, а скільки тобі платять за тролювання по Волинських сайтах? Скотина, ти зрозумій, щонайближчим часом нап'єшся гарячої смоли... Як що ти у Луцьку, то тут точне нап'єшся.
роско до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 11:38
Схід - Україна, забув, дурепа?
Лучанин до роско Показати IP 20 Серпня 2014 15:10
коментар було видалено
крах до увч Показати IP 20 Серпня 2014 11:05
що кацапездий,не можеш повірити і не можеш зв'язати своїх вис*рів по відношенню до того,що зробили патріоти.Незабаром в мацквє почнуться терористичні дії,які спровокують самі ж кацапи,бо вже натішилися пуцькіним.Чекай новин і приготуй чемодана.
увч до крах Показати IP 20 Серпня 2014 11:11
А ты злобный д*бил. Не смешной. С тобой вообще разговаривать не буду.
увчу Показати IP 20 Серпня 2014 11:05
Не варто вже так хамити та демонструвати свою совкову сутність. А зрештою чимало з цього так і буде. Все велике починається з малого, навіть з прапора. До речі. Бойня в Донбасі почалась з рускіх флагів.
увч до увчу Показати IP 20 Серпня 2014 11:15
коментар було видалено
роско до увчу Показати IP 20 Серпня 2014 11:36
датишо?!!!
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 11:07
Редакція, Виконавча влада Волині та ЛУцька просила всіх редакцій електронних газет здійснити обмеження у коментарях статтей, з метою уникнення провокацій. Так прошу, зробіть обмеження, зокрема зробіть так, щоб коментарі могли писати тільки зареєстровані читачі.
титушко до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 11:43
коментар було видалено
Андрей Воронов до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 12:11
коментар було видалено
свч Показати IP 20 Серпня 2014 12:45
Ну що ти поробиш з цим нудним тролем. Треба його дійсно знайти, вручити квиток до СРСР, і дати чарівного пєндюля, щоб зупинився аж в мавзолеї в кремлі.
віктор Показати IP 20 Серпня 2014 12:45
тобі капец падло,і ти добре про це знаеш
увч до віктор Показати IP 20 Серпня 2014 12:49
коментар було видалено
свч до увч Показати IP 20 Серпня 2014 12:56
Ти закінчиш своє земне життя в той самий день що й твій путлєр. Чекати залишилося не довго. Зроби щось гарне в своєму житті, щоб було що згадати в останні секунди.
Федя Показати IP 20 Серпня 2014 13:00
радянські війська бомбили Берлін в 1941, щоб показати окупанту що його незабаром жде
Дохтор Показати IP 20 Серпня 2014 13:00
коментар було видалено
444 Показати IP 20 Серпня 2014 14:52
ай молодці, супер, дуже гарно !!! треба було візитку Яроша залишити !!!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!