USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Працівника луцької поліції затримали під час продажу наркотиків. ФОТО

23 Липня 2016 11:33
Прокуратура області сьогодні оголосила про підозру в незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та незаконному збуті наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів, вчиненому повторно (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України) 23-річному працівнику Луцького відділу поліції.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Тричі упродовж травня-липня цього року правоохоронець придбавав у невстановлених осіб канабіс та психотропні речовини і збував їх мешканцю обласного центру.

Увечері 22 липня 2016 року він був затриманий "на гарячому" працівниками прокуратури Волинської області та УСБУ в області в момент збуту 3 грамів амфетаміну.

Триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання працівнику поліції запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.
Фото СБУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
DEXTER Показати IP 23 Липня 2016 11:55
Прізвище і посаду, будь-ласка
коп до DEXTER Показати IP 23 Липня 2016 14:32
аверс тобі потім скаже)
правда до DEXTER Показати IP 24 Липня 2016 16:27
От цікаво......
кореш Показати IP 23 Липня 2016 12:57
В АТО .Там хлопці за пару хвилин відіб"ють тягу до наркоти і користь для країни буде.
Всезнайко до кореш Показати IP 23 Липня 2016 16:57
В АТО ще більше підсяде...
Вася Інтелігент до кореш Показати IP 25 Липня 2016 07:51
Шановний друже,будьте ласкаві,тримайте свої примітивні,псевдопатріотичні думки при собі!Контингент "псевдопатріотів",як от ви,всіх би відправили у АТО.Дякувати богу,що ви не вирішуєте таких питань!
бу Показати IP 23 Липня 2016 13:02
б*дло в полицию приняли
1 Показати IP 23 Липня 2016 14:17
коментар було видалено
Цікаво Показати IP 23 Липня 2016 14:19
Чи торгує наркотою ще хтось, крім ментів? "вчиненому повторно" - себто, безкарно торгував і торгувати буде?
волиняка Показати IP 23 Липня 2016 14:37
Видно,що атестація поліції проведена на "вищому"професійному рівні.Так тримати!
Гоп Показати IP 23 Липня 2016 14:40
Озвучте прізвище
анонім Показати IP 23 Липня 2016 16:45
Через те б*дло нормальні працівники змушені працювати допізна.
луцьк Показати IP 23 Липня 2016 16:55
Згідна з анонім , чекаєш чоловіка раніше з роботи а ввн затримуєтьсяя до ночіі зранку знов на роботу спішить.
вовк до луцьк Показати IP 23 Липня 2016 17:51
бабло косить траву толкає терпи бабо копійку чувак принесе
andrei Показати IP 23 Липня 2016 19:41
года 3 назад в нововолынске сбу тоже задержала мусора по борьбе с наркотиками,на автостанции,ничего гуляет он дальше
Тричі здивований Показати IP 23 Липня 2016 21:03
«Тричі упродовж травня-липня цього року правоохоронець придбавав у невстановлених осіб канабіс та психотропні речовини і збував їх»-далі тричі згвалтував,тричі вбив.??????А одного разу мало????
0011 Показати IP 24 Липня 2016 13:06
Пропоную відновити смертну кару!!!
Вася Інтелігент до 0011 Показати IP 25 Липня 2016 07:58
Пропоную,спочатку, випробувати на тобі,чи не застаріли,часом,колишні способи позбавити людину життя.
Лучани Показати IP 24 Липня 2016 16:09
Може Не Тих звільнили По Атестації Шпига
Я Показати IP 24 Липня 2016 16:55
А чому прізвище не вказуєте?
Вася Інтелігент до Я Показати IP 25 Липня 2016 07:54
А,щоб вам,бовдурам,не було про що поговорити)))