USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Правий сектор Волині звинуватили у «роботі на Москву»?

16 Квітня 2014 14:50
Голова Російського культурного центру у Луцьку Ольга Саган припустила, що волинський Правий сектор «працює на Москву». Саме тому, на її думку, вони й закривають російські банки.

Про це вона заявила під час зустрічі представників «Правого сектора» Волині, «Волинської Самооборони Майдану», «Автомайдану України», «Громадського сектора» Волині та представників національних меншин Волинської області у Товаристві польської культури ім. Еви Фелінської сьогодні, 16 квітня.

Вона пригадала про пікет активістами російських банків, що відбувся 9 квітня.
Нагадаємо, активісти відвідували банки, які, на думку пікетувальників, фінансують російську агресію, та пропонували їм припинити власну діяльність.


«Ви кажете, мовляв, не потрібно вносити розбрату між двома народами. Саме у той момент я перебувала у Москві і розповідала, що у нас все нормально, і у нас не принижують росіян. Утім у мене створилось враження, що саме ви й працюєте на Москву. Ви не чуєте нас - тих людей, які думають по-іншому», - звернулась Ольга Саган до очільника Правого сектору на Волині Павла Данильчука.


Також вона зауважила, що її російських друзів шокували «фотокартинки» із «побитим» губернатором Олександром Башкаленком.

«Будьте толерантними, адже особисто мене неодноразово запитували, чи правда, що уся Волинська область підпорядкована Правому сектору. Зрозумійте, будь-яка війна провокує війну», - зауважила громадська діячка.

Утім заступник керівника Правого сектору із політичних питань Руслан Тимощук зауважив, що під акцію «підпадали» лише ті банки, власником яких є безпосередньо Російська Федерація.
«Якраз через ці банки йде фінансування сепаратистських груп. Головною складовою війни є війна інформаційна, психологічна й економічна. Ці фактори й займають 90% так званої війни в Україні. Сучасна війна – не така як в Середньовіччі. Насправді наш ворог – глобалізація. Вона стирає грані між людьми. Багатьом цікаво нас перетворити на безособове стадо, яким легко керувати. Але ви залишайтеся тим, ким ви є. Не будьте частиною великого стада. Ми й надалі блокуватимемо такі банки», - резюмував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 14:54
так це всі давно ясно. Новизну відкрили
Отто до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 16:00
Так оця паночка Ольга Саган і є провокатор, бо переживає що припиниться фінансування через російські банки тих сепаратистів, які діють на теренах України. ..."Також вона зауважила, що її російських друзів шокували «фотокартинки» із «побитим» губернатором Олександром Башкаленком"... а для чого вона привезла тим російським "друзям" ці фото?
Тоот до Отто Показати IP 16 Квітня 2014 17:47
Ці фото були навіть в міжнародних новинах. Прославилась Волинь як дуже "толерантна".
Запитую до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 20:09
а данильчук за які "ресурси" придбав квартирку за податковою та автівку лехус?
Анонім до Запитую Показати IP 16 Квітня 2014 22:59
Звідки інформація про такі покупки?
Штірліц до Запитую Показати IP 17 Квітня 2014 08:02
Насосав
123 до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 21:23
Всі ці недоумки з пс звичайні злидні які шукають хто б їм дав на пропітаніє!
000 Показати IP 16 Квітня 2014 15:05
А чому Данильчук і Тимощук досі не на полігоні у Рівному чи у Краматорську?!
Штірліц до 000 Показати IP 17 Квітня 2014 08:03
Там важке в руки дають! то не гундіти про "клятих москалів"! то працювати треба!
АС Показати IP 16 Квітня 2014 15:06
Этот Данильчук-продажный гоблин по имени Паша.
Василь Показати IP 16 Квітня 2014 15:09
Правий сектор мало дав . Потрібно щоб і рота не могли розкрити.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 15:13
Починаючи з середини січня застосуванням коктейлів Молотова в ході наступу по вул. Грушевського в Києві і застосування напалму проти міліціонерів, вся діяльність правого сектору допомогла Путіну розв’язати агресію проти україни з метою розвалу нашої держави
Василь Показати IP 16 Квітня 2014 15:14
Да
лпдмуа а простише и Показати IP 16 Квітня 2014 15:55
весньяни загострення шизофреніі - тоді на кого буде працювати кандидат рекомандований правим сектором на посаду начальника умвс : нарід вже незнае кому вірити а може поста банальна причина ? неподілили гроші
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 16:10
Накінець ви зрозуміли хто такий пс
Василь Показати IP 16 Квітня 2014 16:16
Ваші новини працюють на росію
Ого Показати IP 16 Квітня 2014 17:14
коментар було видалено
тетяна Показати IP 16 Квітня 2014 17:20
звісно, деякі дії правого сектору неправомірні,але мене дивує, чому саган не обурюється вчинками москалів стосовно українців. для чого її слухати - взагалі не розумію. вважаю, що все, що стосується рф, слід викорінювати
Так Показати IP 16 Квітня 2014 17:23
Зі всього видно, що Саган працює на Путіна
Штірліц до Так Показати IP 17 Квітня 2014 08:05
Твій мозок не працює на тебе
Перехожий Показати IP 16 Квітня 2014 17:28
Такі так! Саган є зеленим чоловічком в Луцьку. Її задання - створити "російську проблему",
До Тетяни Показати IP 16 Квітня 2014 19:48
Пані Тетяно прошу вас ходіть пішки, бо весь бензин з російської нафти, і відключіть у себе гарячу воду бо газ російський і кримський. Молоти можна що завгодно, а як доходить до діла, або урізати в чомусь свої потреби то ми в кущі.
правдлюб Показати IP 16 Квітня 2014 19:54
Всіх цих му....ил треба всіх поставити до стіни,та дати мені автомат. Взагалі мені здаеться ,що ці путінскі прихвостні чийсь бізнес проект по принципу "воруй вороване"!
Маневичанка Показати IP 16 Квітня 2014 20:48
Паха на фото без бронежилета?Це КАПЕЦЬ!!!
набридло Показати IP 16 Квітня 2014 21:51
От вам і революція. Бюджетникам вже поврізали все, що можна. Що доброго зробив майдан? Скоро сухарі будемо гризти. Тільки от чомусь ці "патріоти" ще тут шастають, а не у військових частинах. Дістало.
Анонім до набридло Показати IP 16 Квітня 2014 23:06
Ви не зовсім праві. Бюджетникам нічого не урізали. Просто заплпанованого підняття рівня ЗП в цьому році для них не буде. Зарплату заморозили на рівні грудня 2013 року. Проте не можу не погодитись, що кризу на свому горбу знову таки потягне простий народ, адже для виробників чи перекупщиків підняття рівня інфляції автоматично тягне за собою ріст цін на товар для покупців.
Джулія Показати IP 16 Квітня 2014 21:58
Ми вже й так надто далеко зайшли зі своєю толерантністю:-( Гнати цю "панночку" та її рашківських друзів поганою мітлою!
Волинянин до аноніма Показати IP 16 Квітня 2014 23:30
Ти дітям своім порадь зараз в рда за 100 доларів піти попрацювати,тоді почуєш про себе щось "нове", демагог ти блін нововкаканий!!!!!....
Анонім до Волинянин до аноніма Показати IP 17 Квітня 2014 18:47
Я там і працюю.
Анонім до Волинянин до аноніма Показати IP 17 Квітня 2014 18:48
І ще мова йшла про бюджетників, а не державних службовців.
вг до 000 Показати IP 16 Квітня 2014 23:37
весь пс має відстрочку від мобілізації- діагноз шизофренія.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 00:06
ця дурепа явно проплачений провокатор, якби було нормальне сбу, а не гнилий обрубок фсб, уже давно б потрусили її. Одна надія на патріотів і мудрість народу.
Штірліц до Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 08:06
Обрубок ФСБ??? не сміши. куратори з ЦРУ як ворони там літають. а ви як зомбаки: "ФСБ!!! ФСБ!!