USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Представили нові тролейбуси, які «витіснять» луцькі п’ятнадцятки

22 Липня 2014 13:29
Лучанам представили шість тролейбусів, які придбали в Польщі. Уже цього місяця вони «витіснять» з вулиць маршрутки № 15 і 15А. Презентували тролейбуси, які курсуватимуть новим маршрутом, на Луцькому підприємстві електротранспорту сьогодні, 22-го липня.

Нові-старі тролейбуси закупили в Любліні й реставрували.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку знімуть маршрутки-"п'ятнадцятки", замість них введуть новий тролейбусний маршрут № 15 та 15а.

Директор підприємства Анатолій Тимощук розповідає, що за них була справжня війна у Польщі.
«На ці тролейбуси претендувало чимало охочих з інших областей, але я - агресивний менеджер, і не упускаю того, що може принести гроші. Нам пропонували 16 тролейбусів, але грошей вистачило лише на 6, то ми обрали з них найкращі. Якщо порахувати закупівлю, розтаможку, реставрацію, то найдорожчий обійшовся у 110 тисяч гривень», - розповідає Тимощук.

Найстаріший із цих нових-старих тролейбусів – 1998-го року. Ще цієї зими вони курсували містом Люблін, однак, ЄС дав кошти полякам на нові "рогаті", й їх зняли з лінії.

Як запевняє директор ЛПЕ, вони ще два роки відслужать, хоча закордонні друзі казали 5 років.

«Від них багато користі: по-перше, це екологічно чистий транспорт, адже в місті є 240 маршруток, які забруднюють навколишнє середовище; по-друге, підприємство ЛПЕ зможе заробляти більше, по-третє, ціна за проїзд значно нижча, ніж в іншому транспорті», - розповів Луцький міський голова Микола Романюк.
Презентовані тролейбуси будуть їздити точно за таким самим маршрутом і зупинятимуться на тих самих зупинках, як зараз п’ятнадцятки, - розповів у коментарі для

Інформаційного агентства Волинські Новини заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

«Зараз ми доопрацьовуємо графіки, вивчаємо розв’язки тролейбусів, будемо їх "обкатувати". Можливо, за попередніми розрахунками, вже цієї п’ятниці відбудеться заміна й вони стануть на лінію», - коментує Яковлев.

Зауважимо, тролейбуси мають нове "обличчя" – вони зелено-білого кольору, а назва підприємства написана українською і англійською мовою. Кажуть, що такий дизайн підкреслює те, що транспорт екологічно чистий.

Загальна пасажиромісткість презентованих тролейбусів - 111 осіб, є 33 місця для сидіння. Оглянувши їх всередині, журналісти переконалися, що їхній стан задовільний, хоча стільці подекуди обшарпані, а на вікнах досі є польські таблички «Увага! Крадії».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
SVV Показати IP 22 Липня 2014 13:45
Нехай тоді автобуси з маршрута 15 та 15а пустять замість 9 та 9а!
Гоша Показати IP 22 Липня 2014 14:02
романюк здачу пробухає
цукерман до Гоша Показати IP 22 Липня 2014 14:43
Гоша ти бовдур
12345 до цукерман Показати IP 22 Липня 2014 15:17
коментар було видалено
ЗЛУЦЬК Показати IP 22 Липня 2014 14:11
Ну нормально! Гарні, акуратні! Подобаються Головне щоб по розкладу їздили
Марійка до ЗЛУЦЬК Показати IP 24 Липня 2014 10:13
Куди поділась ваша гідність? Невже отак усе життя житимемо з панського столу об'їдками...Секондхенди на кожному кроці, тролейбуси польські списані замість своїх новеньких. В той час, як олігархи та хапуги меншого масштабу збагачуються.
поліщук Показати IP 22 Липня 2014 14:21
А на фіга? Тепер на цих тролейбусах будуть їздити льготники, а ті що раніше користувались 15 перейдуть до частніків, так як через пенсіонерів не можна буде протиснутись на тролейбуси цього маршруту. Цікаво, хто таке рішення пролобіював? ))
Я до поліщук Показати IP 22 Липня 2014 14:38
Вони будуть коштувати як 15 . 2гр.Ніяких льготників
Ололо до Я Показати IP 22 Липня 2014 17:04
А для чого тоді в салоні повісили бірку "Вартість проїзду 1,25 грн"?
Сергій Показати IP 22 Липня 2014 14:32
Щасливої дороги! Щоб довго служили населеню міста!
тихий Показати IP 22 Липня 2014 14:33
На що було , те і купили, а щодо підтримки вітчизняного виробника, то мені здається що "секонд" виїздить довше.
Ололо до тихий Показати IP 22 Липня 2014 17:13
Ніфіга...
екскурсовод до тихий Показати IP 22 Липня 2014 17:47
Поляки купляють в Україні новенькі тролейбуси, а свій металолом продають нам, а наші лохи купляють всякий непотріб, коли під боком роблять непогані нові і практично за туж саму ціну. Хтось миє на цьому бабло, от і вся музика.
Підтримую Поліщкка і Показати IP 22 Липня 2014 15:30
На маршрутах №№15,15а автобуси депо вже не їздять, вони поламані і є власністю "Богдан-Лізинг"!Хто прийняв рішення про заміну по №№15,15а працює на приватних перевізників, які дублюють вказані маршрути! Адже кількість приватних автобусів не зменьшується ,а збільшується.Ціна на тролейбусах не зміниться і кількість пільговиків не зміниться в тролейбусах. Загальна кількість перевезених пільговиків збільшиться, але суму субвенцій депо ніхто не збільшить. А виручка, яку привозив автобус і яку привозить тролейбус - дві великі разниці. Да і ціна сьогодняшніх тролейбусів з Польші більш ніж в два рази більша ,ніж тих 10 тролейбусів, які брав в Польші попередній директор!
Корінний лучанин до Підтримую Поліщкка і Показати IP 22 Липня 2014 22:17
Говорячи так "авторитетно" про ціну тролейбуса не забувайте про курс долара тоді і зараз. Маршрут зручний для всіх і для пенсіонерів і не тільки. Справа не тільки у виручці, а в екологічності та зручності цього транспорту. Тут уже все доведено. Це АКСІОМА. Вам скільки не говори про це, а все бестолку. Це , як кажуть : говори до гори.
ВОВК Показати IP 22 Липня 2014 15:30
А чому Романюк тільки на двох фотках ? Більше, більше треба було знімати !!!
123 Показати IP 22 Липня 2014 15:56
Який же ти АГРЕСИВНИЙ менеджер, якщо тобі ДАЮТЬ 16 тролейбусів, а ти забираєш тільки 6 трол. Де агресія. Смішний керевник - менеджер. Смішно.
Ирина Показати IP 22 Липня 2014 16:09
Ага, 110 тысяч за старый троллейбус на 2 года?! Окупаемости-то не будет!!! Кто-то снова отмыл бабло!
лучанка Показати IP 22 Липня 2014 17:17
Ну то що Тимощук уже непроситься на звільнення ?
Лучанці Показати IP 22 Липня 2014 17:51
Любий директор ЛПЕ це "матеріал" для прокуратури поки не буде погашена заборгованість по заробітній платі. А Тимощуку вже час тікати з тієї посади , поки не відкрита кримінальна справа!
zz до Лучанці Показати IP 23 Липня 2014 09:22
це мабуть цільові кошти з б"юджету
Петро Показати IP 22 Липня 2014 19:24
Поляки ж написали великими буквами :"Увага,злодзєй!" ,правда,треба було "Увага,злодзєї",бо він тут не один...
ЮРКО Показати IP 22 Липня 2014 20:32
Люди постаралися, щоб лучан почав обслуговувати на порядок кращий транспорт, ніж той що курсує нині вулицями міста, чому всіх не влаштовує? Враховуючи ціну на нові тролейбуси та ціну на запчастини для відновлення існуючих в Луцьку - це самий оптимальний варіант збільшити кількість тролів в місті та зробити альтернативу димлячим обшарпаним маршруткам.
2233 Показати IP 22 Липня 2014 21:44
та вже ті 15-ки так задовбали своїм димом що піпец. ще б Еталони і Івани десь би поміняти!!!!!
Корінний лучанин до 2233 Показати IP 22 Липня 2014 22:21
В програмі розвитку м.Луцька передбачені такі заміни. Так що ми з вами однодумці і ЮРКО теж.
До попереднього коме Показати IP 22 Липня 2014 23:04
До ЮРКО та інших. Це коментар приватних перевізників та працівників Міської ради. Ніякої турботи за Лучан а тільки турбота за свої кишені. Ганьба!
Боно Показати IP 22 Липня 2014 23:06
Багацько прочитав скептичних відгуків і от шо можу сказати я: особисто вже бачив ці тролейбуси мав можливість оцінити їх та комфорт проїзду, то скажу враження лише хороші. звісно плюс дуже величезний шо вони відтіснять екологічно брудні автобуси, а ще проїзд звісно подешевшає. ті хто каже шо ліпше було б купити наші тролейбуси, то скажу одне: не так легко знайти 1 мільон з гаком гривень на один наший тролейбус а ці придбані польські тролейбуси відкатають однозначно більше аніж 5 років. ті хто кажуть шо директора потрібно судити за те шо не виплатив заборгованість по зарплаті. то треба пам"ятати шо борг по зарплаті виник не при його керівництві. взагальному тут лише плюси і не треба зайвих суперечок думаю кожен з вас у цьому переконається коли вперше проїде у цих полякахґ мінус лише в тому шо дійсно буде наплив пенсіонерів.
Питання Романюку і Я Показати IP 22 Липня 2014 23:12
Ви,Миколо Ярославовичу,кажете,240 маршруток.А чому на сайті Візора mak.lutsk.ua з кожним місяцем показує все менше і менше обладнаниз GPSом транспортних засобів???На сьогодні їх уже в межах 155-160.
ось так Показати IP 23 Липня 2014 01:06
цікаво, а ціну проїзду тролейбусну поставлять 1.25, чи як маршрутки 15 були по 2 грн
Ололо до ось так Показати IP 23 Липня 2014 18:38
Тож є фото бірки в салоні...%)
Ольга Показати IP 23 Липня 2014 13:20
Цікаво, скільки коштує новий тролейбус з Луцького автозаводу?
Ололо до Ольга Показати IP 23 Липня 2014 18:37
Майже 2 млн. грн.
Михайло до Ольга Показати IP 12 Лютого 2016 16:06
Саме ТАКОГО немає - наш завод старим непотребом не торгує! :-)
1941 Показати IP 6 Серпня 2014 23:45
бабкі стирили-Грицанчук іКо замутив